S pozdravem Carter ekniha

Jsou kamarádi. Jenom kamarádi. Opravdu. Arizona je pouze Carterova nejlepší kamarádka. Je jeho nejlepší kamarádka už od čtvrté třídy, přestože se tehdy nesnášeli. Byli tu jeden pro druhého při prvních polibcích i prvních „poprvé“ a navzájem se podporovali, když jim to ve vztazích s jinými nevyšlo. Dokonce chodili na vysokou školu kousek od sebe. Během těch let a navzdory tomu, co kdokoli říká, nikdy nepřekročili hranici přátelství. Nikdy je to ani nenapadlo. Nikdy o to nestáli. Až se jedné noci všechno změnilo. Nebo alespoň mělo… Jsou kamarádi, jenom kamarádi. Carter si to stále dokola opakuje, než přijde na to, jestli je Arizona pořád „jenom“ jeho nejlepší kamarádka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457516/big_s-pozdravem-carter-bm0-457516.jpeg 4.2422

Sincerely Yours 1.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Sincerely, Carter and Sincerely, Arizona, 2015

Kniha S pozdravem Carter

Ála1968
30. listopadu

Byla jsem hodně natěšená,ale kniha mě moc nebavila.Zatím u mě vedou Důvodné pochybnosti,které nemají chybu a byly úžasné.

anna7852
27. listopadu

To byla krásně sladká jedhohubka

Marfuška89
15. listopadu

Whitney G. patří k mým oblíbeným autorkám, ale tato kniha se k mým oblíbeným nepřidá, bohužel.
Tuto knihu jsem četla ve společném čtení a bohužel jsme to četly asi v blbém období...
Ano - je pravda, že jsme měly asi měsíc pauzu (s časových důvodů) a nejspíše to mému ''negativnímu'' hodnocení také pomohlo, ale není to hlavní důvod.
Celý ten děj byl takový zvláštní... Hlavní hrdina Carter mě neskutečně, ale opravdu neskutečně štval! Bože ten byl na facku!!! Takový namyšlený blb... Omlouvám se, ale já jsem ho chtěla normálně fackovat snad od 20 kapitoly (možná dřív) až do konce.
Toto zatím nejslabší kniha od Whitney G.

novakovaterka22
04. listopadu

Trhni si Ethane, je knížka mnohem lepší za mě. Tohle byl slabší průměr. Bohužel mi nesedla hlavní hrdinka Arizona svým charakterem a Carter tomu taky nepomohl. :( Ono to tak bývá když Vám nesednou hlavní hrdinové tak si knížku ani neužijete.

malazluta

Příjemná, vtipná, klasická oddechovka, při které krásně vypnete a dostanete přesně to, co od knihy tohoto žánru čekáte.

Zuzana207

Nenáročné, vtipné a romantické. Asi tak by som zhrnula celkový dojem z tohto príbehu. Postavy boli sympatické, kniha sa ľahko čítala, pobavila, romantiky bolo tak akurát... Ale myslím, že táto autorka to vie aj lepšie. Takže tentokrát to nie je na plný počet hviezdičiek...

badliar_id

"You belong to me, Ari, and you always will.. You're more than ‘just’ my best friend, and I never want to be ‘just friends’ again.."
"You've been there for every moment of my life and I've been there for yours, too. I do love you. I am in love with you."

***
Můj první příběh od autorky a zatím tedy super. Nebylo to nic skvělého, ale užívala jsem si každou kapitolu.
Bylo to čtivý, sexy a nechyběl ani humor. Vlastně jsem se půlku knihy jenom smála :D..
Arizona byla sympatická už od začátku a žádný problém jsem s ní neměla. Carter byl k sežrání už od první kapitoly :D.. Taky bych chtěla mít takového kamaráda, lol :Dd..
Chemie mezi nimi byla, to bez debat. Byli spolu vážně roztomilý.
Žádné velké drama tu nebylo, což mě mrzí, protože já dramata miluju a to hodně :D..
Seana mi bylo líto. Myslím si, že by se to bez něj obešlo. Takhle ho zbytečně Ari "využila", ale co už.
Každopádně to byla fajn knížka a já se teď nejspíše vrhnu na druhý díl (Trhni si, Eathne)..
18+ - Sexuální scény

Evule114

Příběhy autorky se mi líbí, i tentokrát jsem si zpříjemnila dva večery. Je to takové oddechové čtení, když chcete úplně vypnout. Na zadek jsem si z toho nesedla, jak se říká, ale je to fajn počtení.