cerna7151 Online cerna7151 komentáře u knih

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Neurazí, nenadchne. Nebylo to špatné, ale zdálo se mi to zbytečně zdlouhavé, místy mě to nebavilo až nudilo.

12.12.2021 3 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Pohodová oddechovka...

21.11.2021 4 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Po tolika letech strávených s podivnými je zvláštní si říct, že už se nesetkáme.... Všechny knihy byly skvělé a tato poslední nebyla výjimkou.

13.11.2021 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se velmi dobře četla, čemuž pomáhaly i kratší kapitoly, které mě osobně vyhovovaly. Bylo zajímavé sledovat příběh očima oběti, nikoliv vyšetřovatele.

09.10.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Po knize jsem sáhla kvůli čtenářské výzvě, ale hodnocení je pro mě těžké... Přečteno, nikdy více už ji číst nebudu a doporučovat asi taky ne.

23.09.2021

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Zábavná kniha se sympatickýma postavama. Pohodové čtení, super!

20.09.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Další krásná kniha z pera této spisovatelky... Hned bych se do Švýcarska rozjela :)

16.09.2021 4 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Vůbec jsem nevěděla, co budu číst (ani nevím, jak se ke mě tahle kniha dostala), takže pro mě bylo překvapení, že se nejedná o klasický roman. Jediné, co tuhle knihu trochu zachránilo byl nadhled a humor, se kterým byla napsána. Bohužel nevím, jestli si z ní odnesu nějakou radu.

20.08.2021 2 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Čtení jsem si užila, další fajn oddychovka od holek.

18.08.2021 4 z 5

Nevinný záskok Nevinný záskok Lizzy Dent

Milé, pohodové letní čtení.

30.07.2021 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Bylo sice milé vrátit se do tohoto světa, ale přesto kniha vlastně neměla co nabídnout. Přečteno, ale přiznávám, že to pro mě bylo víc trápení než potěšení.

28.07.2021 2 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Za mě nic moc... Spousta sexu, což by nijak nevadilo, ale ta dokonalost... Navíc chvíli spi s ním, pak zas s druhým... On taky... A vlastně to nikomu nevadí... Asi trochu ztráta času

15.07.2021 2 z 5

Vánoce s vůní čerstvého chleba Vánoce s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Oddychové, nenaročné čtení na jeden den. Neurazí, nenadchne. První díl byl určitě lepší.

10.07.2021 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Další super oddychovka, přečtená za pár hodin... Těším se na další díly.

02.07.2021 4 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Nebyla to úplně špatná oddychovka... Napsáno čtivým, srozumitelným jazykem. Hlavní hrdinka nebyla úplně můj šálek, trochu nesympatická, ale nic hrozného.

25.06.2021 3 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Velmi mile, oddechove čtení, které pohladila na duši....

17.06.2021 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha mě moc nebavila, neměla vlastně žádný děj... Líbilo se mi nářečí, které bylo v knize použité, ale jinak... Škoda, protože většinou mi styl psaní autorky sedí.

28.05.2021 2 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Bylo to takové milé čtení... Oddychové čtení, nic náročného. Neurazila, nenadchla. Každopádně jsem ráda, že jsem se k ní díky čtenářské výzvě dostala.

19.05.2021 3 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Další krásná z kniha z pera tohoto skvělého autora.
Začátek byl takový zvláštní, ale všechno do sebe krásně zapadlo.

17.05.2021 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

První díl byl ucházejíci, tohle byla bohužel spíš ztráta času a úplně zbytečné pokračování.

10.05.2021 1 z 5