Lady Fuckingham

kniha od:


Koupit

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/big_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3.11970
Žánr:
Literatura světová, Novely, Erotika

Vydáno: , Dybbuk
Originální název:

Lady Pokingham,


více info...
Nahrávám...

Komentáře (399)

Kniha Lady Fuckingham

jitrnic
dnes

Ne, to není nějaká společenská satira od Oscara Wildea, jak jsem se domníval. Vlastně se to ani nejmenuje Lady Fuckingham. Koho by zajímalo, co to tedy je, nechť ráčí číst. Je to příjemné.

Sitth
07. května

A šounili jako červení psi!
Když tuto knihu najedete v 15 letech, když ještě stahování jednoho obrázku trvá na internetu 5 minut, tak je to poklad .-)
Pochopitelně 6/6!


Kabuky
22. dubna

Zajímavá kniha...

tlllk
14. dubna

Myslím že punc výnimočnosti tomu dáva ten podpis, ktorý je ale sporný. Napríklad na anglickej verzii wiki sa nič nepíše o Lady Pokingham ako má znieť originál. Samozrejme s ohľadom na rok vydania to musela byť atomovka, a nech ju napísal ktokoľvek, definoval slovník ktorý obohatil tento žáner na 150 rokov.

mstychov
25. března

Při čtení této knížky jsem se červenala až za ušima. :) Čekala jsem otevřenou erotiku, ale že až takhle? Oscar Wilde sesadil i knihu Lady Aradie. :) Tohle bylo vyloženě por*o na papíře.

Knížku jsem si ovšem užila. Je psaná čtivě. Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880.

Pokud hledáte velice lechtivé čtení, tak tohle je knížka pro vás. Sem tam se člověk nasměje. Popisy jsou zajímavé, dynamicky se střídají. Hlavní hrdinku Beatric jsem si oblíbila hned. I přesto, že ji její vášeň mnohdy znesnadňovala život, nenechala si ji vzít. :)

mariebramborova
22. března

Úžasné, nečekané, na tu dobu jistě velmi pobuřující. Pro naši dobu dobu dokonalé!

markinho962
13. března

Vlastně vůbec jen o tom jednom, ale dnes by se to hodilo jen jako povídka někam na web, ale jistě to muselo být v té době oblíbené čtivo

neal_cz
13. března

Kdyby autor ze všech těch klád postavil srub, bylo by to napínavější.

1 ...