koupit knihy

neznámý, neuveden

Nahrávám...

Nová kniha

The Picture of Dorian Gray / Obraz Doriana Graye B1-B2

The Picture of Dorian Gray / Obraz Doriana Graye B1-B2 - neznámý, neuveden

V tomto slavném díle, svém jediném románu, Wilde vypráví příběh arogantního, nabubřelého a narcistického Doriana Graye, jenž vyměnil svou duši za věčné mládí. Jak Dorian ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 4747 knih

Komentáře (24)

Jaruš7
03. února

Neznámý (á) - autor Písně o Nicolettě a Aucassinovi, v úpravě Hanuše Jelínka, ta je dárkem pro čtenáře - milovníky romantického básnictví.
Všechna čest v XII - XIII století - chtělo by se říct - trubadůrská píseň o oslavě vítězství lásky nad protivenstvím a drsnými úklady královského majestátu .

PanPredseda
30.09.2020

Ad Mixxa:
Přestože jméno autora Bible není známo, víme, že tuto knihu věnoval milované Candy a všechny postavy v této knize jsou fiktivní a jakákoliv podobnost se skutečnými lidmi, žijícími či mrtvými, je čistě náhodná.

PanPredseda
09.09.2020

Tento autor byl inspirací pro postavu pana N. Z. Namyho v detektivce Deset malých Afrobritů, kterou napsala Agatha Christie.

FilDaV
26.06.2019

Tenhle "Neznámý", to vám tedy povíme, to je ale génius. Mít na svědomí Knihu knih (Bible) a zároveň Korán a spoustu dalšího - to chce um! :-) A dokonce jeho věk! Napsat Bibli kdysi velmi dávno a před několika lety jinou knihu - nu, Jára Cimrman má konkurenta :)) !

jaroiva
21.06.2018

Tohoto autora už mám dávno oblíbeného a ani jsem o tom nevěděla. Je prostě vpravdě nesmrtelný a jeho díla svědčí o tom, že má širší záběr než Jára Cimrman.

Aki12
20.02.2018

Ty jo! Sotva jsem objevil tohoto autora, hned jsem se do něj zamiloval! Hned v prvních pár knihách mě přesvědčil o své rozmanitosti fantazie a stylu vyprávění!
Vůbec nechápu, proč je tak nedoceňovaný ve světě a proč už sakra nedostal aspoň jednu Nobelovu cenu! Myslím, že jsi to tento autor opravdu zaslouží :(.

IchLiebeLesen
19.06.2017

Tento autor je velice talentovaný. Napsal už více než 3000 knih ! Doufám, že s tím nesekne, protože právě Neznámého knihy jsou jedny z nejlepších. Mluvím za celou databázi knih : Držíme ti palce, příteli !

fojtikjirik
04.08.2016

Podle mě výborný autor, který ještě napíše spoustu inspirujících a zajímavých děl. Sice bych byl rád, aby někdy odhalil svoji identitu, ale přesto mu do budoucna budu držet palce. :)

1