Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 3144
Literatura světová, Povídky
Vydáno, Československý spisovatel

Kniha Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

nmnac63

Moc jsem si knihu neužila, předtím jsem četla Lady Fuckingham a ta mě bavila, tohle byla (možná proto, že bylo čteno až jako druhé) nuda. Přesto, že byly v knize necudnosti, nebavilo mě se k tomu vracet, nemělo to spád.

Ivka82

Péčko v knižním vydání. Člověk nevychází z údivu, když si uvědomí v jaké době byl text napsán, ale aspoň můžeme být klidní, že se toho příliš nezměnilo a vzrušují nás stále stejné věci, jako v minulém a předminulém století :D

nik077
12.11.2019

Zpestření života :-).

pejty
30.06.2019

Prostě porno. Nic víc, nic míň.

n.ezn.amy
17.06.2019

za mě výborná kniha, člověk ví co jde číst a to také dostane a v plné míře, krásně zvrácené 19. století. Určitě se u této knihy nebude nudit

pismenkovyJoe
20.05.2019

Trošku nudnější než Lady Fuckingham, ale stále super zvrhlé!

Teralien
03.02.2019

super čtění! kdo ma rad zvrhlost ,urcitě stojí za přečtení!první díl ,ale lepsi♥

Trustty
17.12.2018

O čem je první díl o tom je i druhý a pokud se nám první líbil, skočíme do druhého :)). Mě se to líbilo. Lépe se to čte po kousíčkách, člověk se alespon pak nenudí :)))
Klidně bych si přidala další díly :))

Kouř a zrcadla
Kouř a zrcadla
Podivuhodný případ Benjamina Buttona / The curious case of Benjamin Button (dvojjazyčná kniha)
Povídky podivných
Povídky podivných