Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Koupit

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/big_z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 2.9190

Kniha Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

NymphMaeve

Občas dostanu náladu na knihu podobnou Lady Fuckingham, prostě něco ujetého a perverzního. Kdysi jsem v Levných knihách narazila na tuto knihu a prostě si jí vzala domů a po několika letech na ní došla řada. Lady Fuckingham se mi docela líbila, byla správně ujetá a perverzní. Myslela jsem, že tohle bude něco podobného - ouha omyl. Je to psáno úplně jiným stylem, je to sex oholený na úplně samou podstatu a nebavilo mě to tolik. Je to samá chyba a nemá to tu originální schopnost zaujmout. Nikdo v tom nehledejte hlubší děj ani smysluplné literární dílo. Je to prostě sex, orgasmy, různé sexuální praktiky, sex tam provozuje kdokoliv s kýmkoliv včetně rodinných příslušníků a mnoho zvrhlostí na pár stránkách. Jen pro toho, kdo něco takového chce číst, ostatní a slabší povahy - ruce pryč.

Květinka008

Na knížce mě taky zaujala hlavně obálka. "Blít" se mi chce nikoliv z obsahu (slabší odvar lepší a originální Lady F.), nýbrž z vydání Levnými knihami (za 70 Kč), revidovaného redaktorem, který bohužel neumí česky! Tolik typografických i gramatických chyb jsem ještě nezažila... :-/

Gweny
29.12.2021

Více postav, více úhlů pohledu a mnoho stránek plných sexu a orgasmů. Co víc napsat k takové knize?!
Ne každému musí nutně sednout. Je tam plno vulgarismů, místy detailních popisů i sex pod nátlakem. Člověk to musí číst bez vedlejších myšlenek, jinak by se hned jal tu knihu zakázat.

petraj30
28.12.2021

O něco málo lepší než Lady Fuckingham, ale jinak to samé v bleděmodrém.

MinaHawke
23.08.2021

Lady Fuckingham byla o něco lepší, ale ani tahle knížečka není špatná.

Aranel15
22.08.2021

Od knihy člověk nemůže čekat žádný duchaplný příběh, ale to kniha vlastně ani neslibuje. Hlavním tématem je sex ve všech podobách a toho se v knize nachází vrchovatě.

Česneksmedem
25.05.2021

Je to něco jako strategická vložka paní ministryně Šílené – taková blbůstka. Pokud to však berete s dostatečným nadhledem a pochopením, tak se to docela dá...

-markéta-
21.02.2021

Lady Fuckingham se mi líbila o něco více, ale tohle jako oddechovka také nebylo špatné. Rozhodně to není kniha pro všechny. Věřím tomu, že ne každému vyhovuje tento vulgární styl psaní a chápu, že to může někoho pohoršit. Na druhou stranu jsem si na 1000 % jistá, že tato kniha nenechá klidného NIKOHO.
Vždy po dočtení něčeho takového přemýšlím, jestli se to doopravdy dělo. Sex s každým, s vlastním otcem, se svou služkou, žádné žárlení, že váš manžel spí s x dalšími ženami/dívkami, nevím no. Asi jsem ráda, že žiji v této době, kdy se to už tolik (snad) neděje.