Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Koupit

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 2.9167

Kniha Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Česneksmedem

Je to něco jako strategická vložka paní ministryně Šílené – taková blbůstka. Pokud to však berete s dostatečným nadhledem a pochopením, tak se to docela dá...

Markéta ♡

Lady Fuckingham se mi líbila o něco více, ale tohle jako oddechovka také nebylo špatné. Rozhodně to není kniha pro všechny. Věřím tomu, že ne každému vyhovuje tento vulgární styl psaní a chápu, že to může někoho pohoršit. Na druhou stranu jsem si na 1000 % jistá, že tato kniha nenechá klidného NIKOHO.
Vždy po dočtení něčeho takového přemýšlím, jestli se to doopravdy dělo. Sex s každým, s vlastním otcem, se svou služkou, žádné žárlení, že váš manžel spí s x dalšími ženami/dívkami, nevím no. Asi jsem ráda, že žiji v této době, kdy se to už tolik (snad) neděje.

speciale88
27.12.2020

Lady Fuckungham byla více zábavnější kniha ale tohle mě pobavilo taktéž.

Afilada
27.10.2020

Obálka od Kryštofa Doležala je moderní a skvělá. Literatura uvnitř je však viktoriánská, byť přitažlivě necudná.

Terrveler
09.07.2020

Silně nesouhlasím s pojmenováním "porno", pokud tohle někdo považuje za porno, měl by si jít zpátky hrát se stavebnicí. Ačkoliv je první kniha Lady Fuckingham lepší, zábavnější, tak je tato kniha na úplně stejné bázi a pouze obměňuje příběh první verze. Nicméně se ráda k oběma vracím, poskytuje mi žádaný útěk z reality a je mi sympatičtější přečíst tohle než současné knihy s erotickým obsahem, které za moc nestojí.

nmnac63
16.06.2020

Moc jsem si knihu neužila, předtím jsem četla Lady Fuckingham a ta mě bavila, tohle byla (možná proto, že bylo čteno až jako druhé) nuda. Přesto, že byly v knize necudnosti, nebavilo mě se k tomu vracet, nemělo to spád.

Ivka82
09.02.2020

Péčko v knižním vydání. Člověk nevychází z údivu, když si uvědomí v jaké době byl text napsán, ale aspoň můžeme být klidní, že se toho příliš nezměnilo a vzrušují nás stále stejné věci, jako v minulém a předminulém století :D

nik077
12.11.2019