Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/156181/z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-156181.jpg 2.8110
Literatura světová, Povídky
Vydáno:, Československý spisovatel

Tess.96

Lady Fuckingham je daleko lepší kniha než tohle dílo, hlavně z toho důvodu, že tam je alespoň nějaký příběh, tady je na každé straně sex, opravdu na každé straně a proto mě to nebavilo. Je to nuda, pořád to samé dokola, dokonce jsme u toho i usínala.

zlatkr

Strhávám jednu hvězdičku proto,že první díl byl lepší. Sice to je pořád o tom samém,ale lepší porno v téhle podobě,než se na videu koukat na silikonovou blondýnu,která dělá,že se jí to hrozně líbí.

MíšaS.

Knihu jsem odložila. Ten samý děj jako u Lady Fuckingham.
Divím se jen jednomu, že ta kniha není plná nemanželských dětí, vzhledem k tomu, že tam š--á kámen cihlu bez nějaké ochrany...

Ainslee
30.11.2017

Tahle knížka se musí číst s nadhledem. Pro někoho kdo ví co čekat je to fajn počtení, pro nezasvěceného to musí být šok :-) Tento díl je více zvrhlejší než Lady Fuckingham, hlavně proto že je v něm opravdu hodně incestu. Některé situace byli až směšné, Lady F. byla mnohem realističtější. I tak jsem se ovšem pobavila.

Enxinka
29.10.2017

Prasarna a to se mi libilo. Minusove body ma jiz znacna monotonnost vypravovani.

Zlá-Ňufie
30.07.2017

Věděla jsme do čeho jdu a po "prvním" díle jsem nebyla nijak zvlášť škovaná. Obvykle vysvětluji, že je to porno v knize a že je to čtivé. Jediné, co mě trochu šokovalo, byla přemíra incestu..
Myslím, že člověk by si měl před knihou trochu zjistit do čeho jde a podle toho se rozhodnout jestli to snese. Já doporučuju.

Eorin
01.07.2017

..já pořád nějak nevím, jestli se tomu mám smát, nebo spíš brečet a tlouct hlavou o zeď. P.S.: obálka je vizuálně moc povedená

Eliot30
16.12.2016

Skvělá kniha (y) Bezeslov :) "první" díl byl lepší.

Linda007
05.09.2016

Za mě super, pobavilo.

Terata
25.08.2016

Varování, tato kniha je jen pro silné povahy!

Tuhle knihu bych pojmenovala jedním - dost výstižným - slovem - INCEST. Při čtení této knihy ale nesmíte toto slovo brát vážně a musíte knihu brát tak, jak ji sám autor napsal a pojal. Je psána někdy koncem 19. století a dost chápu, že autor této knihy je dodnes neznámý. V této době (19. století) by ho ihned ukamenovali a dnes by to byl autor hodně lidmi opovrhovaný.

Nejprve bych chtěla říct, že před četbou této knížky musíte vědět, do čeho jdete. Dílo je mnohem, mnohem zvrácenější než třeba Padesát odstínů šedi (a jejich další pokračování), a pokud vám toto dílo přišlo už hodně přes čáru, nemyslím si, že Kronika L. F. vás bavit nebude.

Co se mi na knize líbilo bylo to, jak při neslušných návrzích, do každé věty nezapomněl autor cpát alespoň dvakrát jméno toho, komu neslušné návrhy byly sdělovány.

Hodně mě překvapila poslední kapitola v knize, jelikož jsem si myslela, že náboženství jako takové, v té době, bylo bráno jako jedno z nejdůležitějších, ale opak je pravdou. Knězi byli snad ještě více zvrhlí a sexuálně nabiti než obyčejní vesničani.

Musím podotknout, že tuto knihu musíte číst s hlavou v oblacích, protože jednak byste byli knihou znechuceni, než abyste si "užili" děj.

DominaCZ
12.08.2016

Srovnáváte s L.Fuckingham... a ta byla v čem jiná? taky byla plná sexu a hlodů viz úryvek:
" Byl však statečný a já jsem ho mrskala březovou metličkou nepříliš krutě, a když mu z očí vyhrkly slzy a brko mu stálo jako voják na vartě, kázala jsem ho osvobodit. "

Pro pobavení super...mě to teda nejednou rozesmálo :) nemyslím, že by tam bylo něco šokujícího - dnes se totéž taky děje - brzký styk, bisexualita, anál. a jiné praktiky.

Andrée
08.08.2016odpad!

Perverzní, zvrhlé, nechutné. Nedočteno.

ewisek22
09.06.2016

Nuda, nuda, šeď...:) Lady je mnohem lepší. Dávám dvě hvězdičky a to jsem byla velice hodná...

Night
23.04.2016

Nehorázně zvrhlá kniha plná neskutečně hloupých historek a situací. Samozřejmě, že první sex kolem 10 let a anální styk s více partnery (např. s kapitánem lodi nebo vlastní otec) normálka denní chléb. Klasika monstrózní penisy a bisexualita u všech lidí. Po přečtení knihy jsme museli s partnerkou 5 minut koukat do zdi a vstřebat všechno, o co nás tato kniha "obohatila". Zatím kniha #1 v divnosti.

Romanka89
25.01.2016

Taková nenáročná erotická knížečka, nic víc v tom nehledejte, prostě oddychovka. Lady Fuckingham byla o dost lepší.

Salci
15.01.2016odpad!

Bylo možné předpokládat, že druhý díl bude slabší než ten první, ale až takovou bídu jsem nečekal. Opakují se naprosto stejné náměty a výrazy. Závěrečným incestem chce autor patrně vyprovokovat a šokovat čtenáře, ale kdo četl první díl, rozhodně vytřeštěné oči nemá. První Lady Fuckingham je dílem, které alespoň umí rozesmát, a na svou dobu se jednalo o velmi originální knihu, proto jsem ji hodnotil kladně. Pokračování je však trapné a vyloženě hloupé, pro mě jednoznačný odpad!

Vendea28
12.10.2015

Souhlasím s komentářem o pár řádků pode mnou - oproti Lady Fuckingham slabý odvar, morálně absolutně mimo mě. Založit někam hluboko a zapomenout.

ClaireW
20.03.2015

Knihu doporučuji spíše mladší generaci ta starší by to nemusela pochopit . Po některých pasážích kdy si to užívá dítě s otcem jsem ji chtěla odložit na věky věků pak sem se ale vrátila a knihu dočetla jedním dechem .

Maya.K.
17.11.2014

Kniha mě moc nebavila, chtěla bych mít i v erotické literatuře nějaký příběh.

Nikiny
22.08.2014

Příjemná změna :) Moje druhá kniha z žánru erotické literatury, čte se sama

Pitbullka
06.07.2014

Oproti Lady Fuckingham obrovská nuda a velké zklamání!

Jujkyna
04.03.2014

Knížce se musí nechat její skvěle zpracovaná obálka, ta působí vážně velmi elegantně. První povídka se mi líbila více než druhé vyprávění, to už bylo místy fakt moc. Vcelku příjemné zpestření dlouhých zimních večerů :).

Missynka
28.12.2013

Tohle se moc nepovedlo. Musela jsem vynaložit hodně velkou námahu, abych knihu dočetla do konce. Zvláštní, že klasickou 'Lady Fuckingham' jsem zhltla během jediného dne.

trynitrix
17.05.2013

Dobrá uchylárna a měla jsem to přečtené za jeden den :-D