Vánoce s vůní čerstvého chleba

Přílivový ostrůvek Mount Polbearne v Cornwallu a Polly Watefordová, která se na něj po krachu předchozího vztahu a podnikání odstěhovala, aby tam začala nový život, jsou už mnohým čtenářkám známé z předešlých volných pokračování Ostrov s vůní čerstvého chleba a Léto s vůní čerstvého chleba. Do nové knihy se ovšem může pustit každý, nehledě na to, jestli už o Polly četl, nebo ne. Tento příběh nás vtáhne do zdánlivě poklidného předvánočního času, kdy se z Pollyny pekárničky linou i jiné vůně než tradiční vůně chleba. Pod povrchem však bobtnají problémy a odkrývají se dosud nevyřčená rodinná tajemství. Je, nebo není nutné je sdílet se svými nejbližšími, anebo do jaké míry? Mají v opravdovém kamarádství či partnerství tajnosti své místo? Jak mohou tyto situace narušit vztahy? S tímhle vším se potýkají Polly s přítelem Hucklem i jejich kamarádi, manželé Kerensa a Reuben. A jak je u Jenny Colganové zvykem, v závěru knihy čtenáře opět naláká na několik neodolatelných receptů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436351/big_vanoce-s-vuni-cerstveho-chleba-bA0-436351.jpg 3.749

Čerstvý chléb 3.

Vydáno: , Argo

Christmas at the Beach Street Bakery, 2016

Kniha Vánoce s vůní čerstvého chleba

Buchtičkajani

Knížka mě nebavila, děj nijaký, půlka knihy nuda a pak sladký konec.

cerna7151

Oddychové, nenaročné čtení na jeden den. Neurazí, nenadchne. První díl byl určitě lepší.

kotatkoz

Nebýt to součástí trilogie, je to absolutně brak, ale tím, že je člověk naladěný na notu Mount Polbearne a chce dál číst o Polly a ostatních, nějak se překousne i to, že děj je vcelku nijaký, postavy pořád stejně ploché... a po 3/4 knize nudy přijde totálně přeslazený závěr (a ještěže tak). Kdyby to někdo chtěl číst jako samostatnou knížku, tak snad raději né, to je kvanta vhodnějších v daném žánru, ale jako díl trilogie, budiž.

Nixa

Nečetla jsem předešlé autorčiny knihy a tak jsem se trochu ztrácela v postavách. Když už jsem se zorientovala, bylo to lepší a začalo mě to čtení bavit. Kniha má nádhernou obálku a přiznám se, že právě kvůli ní jsem si knihu koupila. Ztráta času to nebyla, ale úplně nadšená také nejsem. Takový průměr, ideální oddechové čtení na vánoční čas.

happy-smile

Opět ztřeštěný příběh, ale na to už jsme zvyklí. Romantika, dojemné chvíle, humor, za vlasy přitažené situace, prostě těkový mix. Počet stránek je velmi střílivý. Fanouškům Jenny Colgan doporučuju.

rumova_kulicka

Cornwall, papuchalk a pekárna to je prostě láska. Třetí setkání s Polly a jejími blízkými je stejně vydařené jako dva předchozí díly a vůbec bych se nezlobila, kdyby vyšel ještě další díl. Je to příjemné oddychové čtení nejen na zimní večer. Jestli jsem to dobře pochopila, tak Polbearne je umístěn na reálný St Michael's Mount, který můžu jen doporučit k navštívení stejně jako i celý Cornwall :-)

anej

Fajn oddechová četba z prostředí milého přátelského ostrova. Na vánoční období ideál. Knížka mi přišla trochu těžkopádně psaná, nevím, jestli je to tím, že jsem nečetla první dva díly, ale s Polly a jejími přáteli jsem se určitě nesetkala poprvé ani naposledy.

Kikina100

Celá trilogie se mi moc líbila. Milé oddechové čtení.