cerna7151 cerna7151 komentáře u knih

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Pro mě je to vždycky milé, oddechové čtení, na které se těším.

23.02.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem zvolila hlavně kvůli výzvě. Kniha se dobře četla, ale tak nějak jsem ráda, že ji mám za sebou. Asi mi úplně teď nesedlo téma války, ale to je můj problém, ne knihy.

20.02.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Pohodové čtení, standart od těchto dvou holek.

16.02.2021 4 z 5

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Zajímavá kniha, která otevírá neobvyklé těma.

11.02.2021 3 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Styl psaní mi úplně nesedl, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla, i když je to drsné.

11.02.2021 2 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Kniha určitě zaslouží minimálně 4,5 hvězdy!
Bylo to krásné čtení! Velmi mile vyprávěno, nutilo mě to číst pořád dál, byla jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat. Ilustrace od dětí jsou kouzelné.

11.02.2021 4 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Nebylo to špatne čtení. Neurazí, nenadchne.

08.02.2021 3 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Tuhle knihu jsem dlouho odkládala, částečně i díky hodnocení tady, ale jsem mile překvapena a moc ráda, že jsem si ji přečetla.

05.02.2021 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Knihu jsem si vybrala, protože jsem věděla,že to bude "jednohubka" se sladkým dějem a ještě sladšim koncem.
Kniha se příjemně četla, odsejpalo to. Kdo má rád tuto oddechovou literaturu, určitě doporučuji.

04.02.2021 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Dobrá detektivka, překvapivý konec.

03.02.2021 4 z 5

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Kniha se sice dobře četla, ale nijak mě nenadchla. Hlavní postavy mi nebyly moc sympatické, celé to bylo plné sebelítosti...vyumělkované. Šťastné shledání po 40 letech, kdy se našly hned...no nevím.

01.02.2021 3 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Krátká kniha, ale popsala vše, co měla. Holkám jsem fandila. Četli se mi to dobře.

30.01.2021 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Sladarna, splnila, co jsem očekávala. Pěkne, čtivě napsané.

27.01.2021 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Emocionální smršť. Asi přesne takhle se chovají lidé, kteří nejsou spokojeni se svým životem, se svým partnerem, se svou práci...hledají hromosvod, na kterém si vybíjí svou zlost. V tomhle případě to bylo vlastní dítě.

23.01.2021 4 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Vau...úžasné čtení, které si budu pamatovat dlouho. Celá kniha je perfektně promyšlená do nejmenšího detailu. Příběhy ze života, které se můžou stát všem. Postavy popsané tak, abychom pochopili charakter, ale ne moc, abychom neztratili přehled. Krásné! Kniha mi až vzala dech, což se mi moc nestává.

21.01.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Pohodové čtení na nedělní odpoledne, dala bych 3,5 hvězdy.

11.01.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Tenhle díl mě bavil více než předchozí (Kanibal ...), zaslouží si určitě tak 4,5 hvězdy. Kniha měla spád, žádné vleklé popisky míst. Kate s Tristanem jsou sympaťáci. Super, určitě doporučuji.

07.01.2021 4 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásná kniha, krásný příběh!

29.12.2020 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Kniha mě moc bavila. Je to romantika doplněna sympatickými postavami. Prostředí krásné vykresleno, člověk by hned odjel.

23.12.2020 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Neurazí, nenadchne. Celkové knihu hodnotím kladně, hlavní postavy jsou sympaťáci. Je to napsáno lehkým stylem, čtivě. Přesto se mi děj občas táhl, některé popisky míst byly zdlouhavé a nezajímavé. Možná se k dalším dílům někdy vrátím.

20.12.2020 3 z 5