Dům na jezeře

Mladá Američanka Anna žije klidným a spořádaným životem v San Francisku a o kořenech své rodiny nic netuší. Jednoho dne se však dozví šokující informaci: pochází z aristokratické rodiny, která za druhé světové války přišla o vše, a její dědeček musel na útěku zanechat v rodinném sídle jakýsi nesmírně cenný artefakt. Nyní si přeje jediné – aby milovaná vnučka ztracený poklad našla a přivezla mu ho. Jaká věc může být pro starého pána tak důležitá, a proč právě nyní? Jak to, že se o Annině původu nikdy ani slůvkem nezmínil? Anna se vydává do Německa a při hledání odpovědí se setká s Wilem, mužem, který jí pomáhá vyřešit dávnou záhadu a který ji neodolatelně přitahuje. Společně s ním zjistí, že tajemství její rodiny je úzce spjaté s opuštěným bytem v Paříži a že celá minulost je mnohem komplikovanější, než si uměla představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379089/dum-na-jezere-Zgb-379089.jpg 3.781

Časová schránka (2.)

Vydáno:, Ikar (ČR)

The House by the Lake (2016)

Kniha Dům na jezeře

Martina023
předevčírem

Tato kniha se mi líbila. Mám ráda dvě časové linie a tato kniha mě pohladila. Neříkám, že by to byl můj top, ale jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Taková klidná, pohodová knížka.

alnahu

Čtivý román s pěknou obálkou.Kniha je psána ve dvou časových obdobích ,první v roce 2010 a druhá mezi lety 1934-1940. Příběh Anny -vnučky Maxe Albrechta ,která pátrá po tajemství rodiny a dědečkovy dávné lásce Isabell ,které rozdělila válka.Dobře se četla.

michaela7087

Takové strašně jednoduché, předvídatelné, plné prázdných vět, prostě nic moc.

mata57

Dílko o poznání povedenější než Uzamčená minulost.

Misha224

Pěkný zajímavý příběh, kde se prolíná minulost se současností.

jana79

Uzasny pribeh,zajimave rozuzleni,podlozeno skutecnou udalosti. Proste zajimave,nevšední,uchvatne a taky i smutne. Proste zajimava kniha

katynais

Krásný romantický příběh, plný napětí

marketa4469

Přečetla jsem oba dva díly a velice se mi líbily. Vážně moc hezké oddechové čtení.