Ženy bez slitování

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala. Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/431701/zeny-bez-slitovani-qBl-431701.jpg 3.956
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Motto

Donne che non perdonano, 2018

Kniha Ženy bez slitování

raty
předevčírem

Tak nevím. Spíš povídka na dvě hodiny, než thriller. Čtivá to určitě ano, oddechovka taky ano. Ale kam se poděla propracovanost a smysl pro detail, které mám u této autorky tak ráda?

Illaa

Jako taková jednohubka to nebylo špatné. Kdyby byl příběh rozsáhlejší a podrobnější, bylo by to určitě ještě lepší. Takhle to byl takový nástřel k dobré knize nebo filmu. Námět děje byl vymyšlený zajímavě, jen trošku naivně. Zkrátka nebylo zacházeno do detailu, takže nevíme, jak například probíhalo vyšetřování atd.

Polinka92

V prvních stránkách jsem byla na vážkách. Nechápala jsem, jak to někdo mohl vydat... Pak jsem se ale pročetla a byla mile překvapena, jak se příběh odvíjí.

Danago

Příběh se dobře a velice rychle čte. No možná až příliš rychle... Nikdy bych nevěřila , že toto řeknu, ale tentokrát to trošku té omáčky asi chtělo. Moc jednoduché, průhledné, naivní . Záletka byla slabá, nepropracovaná, šíleně předvídatelná Bylo to tím, že knížka byla moc krátká, kdyby autorka příběh trochu víc zamotala, bylo by to mnohem lepší.

cuprzuzka

Mě se to moc dobře četlo. Taková od dechovka na 1-2 dny.

Leona333

Myslím, že nedávno v televizi v podobném duchu - stylu, proběhl seriál Černé vdovy. Tedy nebylo to úplně stejné jako je tato kniha. To vážně ne! Ale pointa příběhu tří žen je stejná. Taky by se zde dalo říci, že víc hlav, víc ví... A má je pomsta!
Knížka se mi četla dobře, ale za thriller bych jí nepovažovala. Takové lepší 3 hvězdičky.

JustWomen

Jenom žena ví, čeho je žena schopna. Pobavilo.

mirunda

Taková večerní jednohubka. Neurazí, nenadchne.

Dívka ve vlaku
Dívka ve vlaku