Ženy bez slitování

Ženy bez slitování https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431701/bmid_zeny-bez-slitovani-qBl-431701.jpg 4 339 122

Tři mrtví manželé = tři osvobozené ženy? Ingrid se vzdala slibně rozjeté kariéry, aby podpořila svého manžela. Teď však zjistila, že ji podvádí. Birgitta se vyhýbá lékařským prohlídkám. Jen tak si nikdo nevšimne modřin, které na jejím těle zanechaly manželovy rány. Viktoria se přestěhovala z Ruska, aby si vzala muže, kterého potkala na internetu. Její nový manžel je ale úplně jiný, než čekala. Tři různé ženy, tři manželství plná chladu a násilí. Vyřeší to tři dokonalé vraždy?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Motto

Donne che non perdonano , 2018

petunkav
petunkav
08.02.2024 3 z 5

Po přečtení téměř celé série Eriky a Patrika se mi ani nechce věřit, že tato jednohubka je ze stejného pera.
Takové.... rychlé, slabé, no nic extra.
Ano, přečíst se dá, ale.......

sachista
sachista
29.01.2024 4 z 5

Camillu Läckberg mám spojenu se sérií s Erikou a Patrikem, proto jsem se potěšil z příjemné změny. Knihu jsem v podstatě nemohl odložit, dokud jsem ji nepřečetl - téměř filmový střih, gradace děje až do závěrečného vyvrcholení. Všechny tři osudy reálné, uvěřitelné a nebetyčně smutné.

6591
6591
19.01.2024 3 z 5

Téma bylo zpracované dobře a i se hezky četlo, ale nelíbily se mi až moc krátké kapitoly a víc bych rozepsala to jejich seznámení na internetu.
Toto je moje druhá kniha od autorky a musím říct, že Nebezpečná Hra se mi rozhodně líbila víc...

Jančislava
Jančislava
04.12.2023 4 z 5

Proč ne. Kniha není špatná, takové krátké spestření před spaním. Je to takový její styl poslední doby. Příběh je stručný, ale aspoň čtení utíká rychle.

Doubravka1975
Doubravka1975
17.10.2023 3 z 5

Taková jednohubka. Téma silné, ale napsáno jako delší povídka. Děj není vůbec nějak rozepsán.

santa1212
santa1212
07.10.2023 5 z 5

Zajímavá krátká oddychovka. Četla se hezky, dej je svižný, nečekejte nic hlubokého, ale na zpříjemnění dvou tři večerů ideální záležitost.

E_Lan
E_Lan
18.09.2023 3 z 5

Taková detektivní jednohubka bez většího prokreslení postav a širšího příběhu. Vysloveně odpočinková záležitost.

Brou
Brou
02.07.2023 3 z 5

Příjemná povídka na odpoledne v parku. Četla se dobře, byla předvídatelná, ale bavila.

sgjoli
sgjoli
30.04.2023 3 z 5

Ženy bez slitování jsem poslouchala jako audioknihu v podání mé oblíbené Jitky Ježkové. Ta na tom odvedla kus práce - bavilo mne to v její interpretaci poslouchat.
Obsahově se jedná o krátkou jednohubku, kterou budete mít poslechnutou/přečtenou za jedno odpoledne. Určitě od toho nečekejte nic objevného - není to literatura, ke které by se většina lidí podle mne vracela.
Obsahově i stylem psaní je to vcelku jednoduchý příběh o docela těžkém tématu - krutí muži, co uzurpují ženy, ačkoliv na venek se tváří, jako by se nic nedělo a vztahy byly v pořádku. Manipulace z hlediska psychiky par excellence. Způsob, jakým to autorka vyřešila může sice být přitažený za vlasy, ale v člověku to nějak probouzí pocit zadostiučinění.
Celkově 3 hvězdy. Není to nic objevného, téma pro mou psychiku vcelku nepříjemné a tíživé, ale solidní zpracování. A audioknižní podoba skvělá.

Toledo
Toledo
26.04.2023 3 z 5

Tak to byla tedy rychlost. Než se člověk rozkouka, už je konec. Děj byl tak rychlý, ze nejste ani napjati ani zvědaví, protože hned na další stránce se dozvíte vše co potřebujete.
Ale i tak jsem si čtení užila, líbili se mi krátké kapitoly. Jak už tady bylo parkrat zmíněno, trochu mi chybělo vysvětlení, jak se ženy dostaly k sobě a vše vymyslely, ale ve finále je to asi jedno.

Bubo19
Bubo19
04.12.2022 4 z 5

Tento typ literatury moc nečtu, ale chtěla jsem teď nějakou oddechovku a tak jsem sáhla po této útlé knížce. Zvládla jsem ji přečíst za jeden večer a nebyla vůbec špatná, děj měl spád, žádné zbytečné odbíhání od hlavního tématu. Jen na mě byla krátká až moc, chybělo mi tam, jak celé to propojení tří žen vzniklo a taky na závěr nějaké vyšetřování, to mohla autorka trochu víc rozpracovat. Dávám tři a půl hvězdičky.

Nuttelka
Nuttelka
08.10.2022 4 z 5

(Audiokniha)
Další povedená jednohubka na odpoledne. Jitka Ježková naprosto bezkonkurenční, u jejího poslechu vydržíte sedět, i kdyby četla návod na myčku :-)
Příběh jednoduchý, stručný, místy osekaný, ale není radno si zahrávat se ženou, která je nešťastná a hlavně ublížená. Jeden "povedený" manžílek vedle druhého, no, jakpak to asi může dopadnout...

Monika1717
Monika1717
05.09.2022 4 z 5

Byla to jednohubka, ale líbila se mi. Už jsem jednou něco podobného četla. Celkem jednoduchý děj i zápletka, konec trochu uspěchaný.

Kateřina259
Kateřina259
14.08.2022 3 z 5

Kniha se ke mě dostala náhodou. Začátek se mi moc líbil a příběh byl napínavý, ocenila bych, kdyby byl delší, protože konec byl osekaný a dost se v ději skákalo.

INCOGNITOREADER
INCOGNITOREADER
27.07.2022 3 z 5

Téma, které se v knihách nebo filmech už nejednou objevilo. Jedná se o jednohubku na hodinu a kousek. Z toho důvodu je jasné, že nejde o kdovíjak propracovaný příběh a naprosto dokonale prokreslené postavy. Je to rychlé, žádná omáčka ani odbočky. Kdyby se příběh rozvinul na délku standartní knihy tak si myslím, že by to rozhodně prospělo. Camilla psát umí, čte se to samo. Jen je to takové velice jednoduché.

Petras_ka
Petras_ka
07.06.2022 3 z 5

Potrebovala niečo rýchle a nenáročné a táto kniha mi celkom padla do nálady. Príbeh je stručný, bez dlhých opisov postáv alebo prostredia. Môže to vzbudzovať dojem, že je to neúplné alebo poriadne osekané. Prepojenie osudov 3 žien ma celkom prekvapilo.
Pokiaľ hľadáte nejakú nenáročnú jednohubku, ktorá prečítate raz-dva, tak odporúčam. :)

Rodaw
Rodaw
21.05.2022 4 z 5

ŽENY BEZ SLITOVÁNÍ
Hodnocení Knihánkova: 4 ⭐️

Naprosto super (navíc zábavná a vedoucí k zamyšlení) záležitost!! A kdyby byla delší (a tím pádem propracovanější, napínavější - prostě by tam bylo všeho ještě o chlup víc) - dokážu si představit, že budu hodnotit plným počtem. Originální námět a originální zpracování. Konec mě hodně překvapil - krásně se to všechno propojilo a spojilo...

Jako příjemnou jednohubku rozhodně doporučuji! :)
Více na mém YouTube - Knihánkov, video Přečteno 2/2022 :-)

katerina28349
katerina28349
30.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Čtivý román tentokrát z krátkými kapitolami, které mně vyhovovali. Téma knížky násilí na ženách bylo zajímavé.
Tři ženy tři muži: první je opilec, druhý tyran, třetí nevěrník a jejich ženy, které spojuje násilný čin aniž by jedna druhou znali. Za mě oddechová detektivka i když spíš román.

TaJeMa
TaJeMa
01.04.2022 1 z 5

Velmi slabé, tato "kniha" bude patřit mezi ty, kdy za měsíc nebudu mít vůbec potuchy, o čem to bylo; brak, který skončí v antikvariátu a budu ráda, když mi za to dají 20,- Kč.

Lenny33
Lenny33
31.03.2022 3 z 5

Nebylo to špatné, hlavně první polovina knihy byla čtivá a zajímavá. Pak ovšem přišly velké skoky v ději, přišlo mi to až moc osekané. Rozhodně bych ocenila podrobnější děj a celý závěr knihy.

thrillery pro ženy

Camilla Läckberg
švédská, 1974
2009  82%Ledová princezna
2014  84%Andělíčkářka
2019  78%Zlatá klec
2018  83%Čarodějnice
2010  84%Kazatel

Kniha Ženy bez slitování je v