Sexy profesor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/big_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4.2858
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Beautiful Mistake, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (174)

Kniha Sexy profesor

Gaabii
15. května

Kniha se mi moc líbila, příjemně plynula, žádné extra drama, víceméně klidný příběh. Do knihy jsem se zacetla od prvního řádku. V budoucnu si přečtu určitě znovu.

_Lucie_97
30. dubna

Tak todle bylo něco! Neměla jsem velké očekávání, ale jsem velmi mile překvapena a knížka se mi neskutečně líbila příběh Rachel a Caina je silný a neotřelý a hlavně závěrečná myšlenka o andělech mě dojala.


Dizzy3
01. dubna

Teda člověk by podle anotace, názvu i přebalu čekal nějakou povrchní záležitost a ono se z toho vyklubal super krásný příběh co chytí za srdce :)

preny
22. března

Super oddechovka,kniha mě vtáhla a musela jsem ji doslova zhltnout, protože se nedala odložit,zamilovala jsem si jak pana profesora,tak jeho asistentku,pěkný příběh.

mich_krat
26. února

Od knihy jsem moc velké očekávání neměla, a možná právě proto mě tak překvapila. Ono už jen ten český překlad názvu je zklamáním. Ale co se týče příběhu, krásně plynul, postavy sice jak kdyby měli rozdvojenou osobnost, ale i přesto jsem si je oblíbila. Upřímně jsem se u knihy zasmála, místy se i dojala. Kniha sama o sobě byla příjemnou oddechovkou na jeden večer, její čtení jsem si užila.

Laf
10. února

Milá oddechovka, která se čte skoro sama. Hned jsem byla vtažena do děje a netrpělivě jsem očekávala, jak se to celé vyvrbí, i když zvrat a zápletka se dali předvídat už od poloviny knihy díky náznakům, které se v příběhu objevili. I tak jsem si knihu užila. Líbila se mi. Vřele doporučuji :)

zp87
21.11.2022

Tak prozatím se mi potvrzuje teorie, že knihy samotné Vi Keeland jsou slabší, než když je píše ve dvojici s Penelope Ward.
Jako oddechovka ok, ale něco tomu fakt chybí.

Romantika ok... Ale už mě opravdu štval ten jakoby konflikt. Nemám ráda, když autor staví za každou cenu zápletku na tom, že spolu ti dva nemůžou být, protože jeden z nich udělal 'něco strašného' a místo toho, aby si o tom popovídali, vznikají úplně zbytečné situace.

No a erotika zde - ač čtu kde co (a nevadí mi mnohem peprnější knihy), tady mi docela vadil překlad a eufemismy jako 'číča a klacek'... I když musím uznat, že sexem zde autorka až tak nešetřila (na romantickou knihu) - což ovšem slíbila i na obálce, takže v pořádku, to kvituji - jen ty popisy mi tady úplně nesedly.

Shrnutí - oddechovka na víkend nebo jeden den nicnedělání, něco tomu chybí, ovšem sex to určitě není, citlivější jedinci si možná i lehce popláčou. Bohatě stačí vypůjčit v knihovně, do sbírky bych si knihu nezařadila. Pořád je to ale lepší čtení než nějaký bezduchý seriál v tv.

ElInWonderland
06.11.2022

(+ SPOILER) No jak začít, kdy by bylo stěžejní téma (teda mimo ten sex) více rozvinuté a autorka se do toho víc ponořila byla bych nadšenější. U děje jsem byla několikrát zmatená nebo vytočená, stále nevím co z toho to lépe vystihuje, ale prostě mi to připadalo, že se charakter hlavních postav mění z kapitoly na kapitolu. Nebylo to vyloženě špatné, ale něco se mi na té knížce nelíbilo. Konec se mi nezamlouval, čekala jsem že si to nějak sedne a bude romantické zakončení, ale ne. Po "hlubokém psychickém výlevu" na to skočí jako by se nechumelilo. No možná jsem to brala až příliš vážne, co já vím, ale konec bych chtěla zapomenout a vymyslet si jíný.

1 ...