Sexy profesor

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/big_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4.2624

Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Mistake, 2017

Kniha Sexy profesor

Lee7

Další pěkná dějová linka do sbírky. Spisovatelka mě baví a nejvíc lehký humor a vzájemné přitahování hrdinů. Jejich drsná minulost a skvělé načasování. :)

Ála1968

Od začátku to mělo děj i spád.Přesto bych řekla ,že to byl takový lepší průměr

SBH

Potřebovala jsem potěšit dušičku něčím načechraným, růžovým, pokud možno humorným. A podařilo se. Dostala jsem navíc překvapivý příběh se zajímavou zápletkou, palec rozhodně nahoru.
Neočekávala jsem žádný spisovatelský zázrak, takže dalším příjemným překvapením byla absence chyb a překladatelských či korektorských lapsů, v dnešní době věc nevídaná. Rachel mi byla sympatická, chovala se logicky, stejně tak sexy profesor Kanye West, teda pardon, Caine West. Další palec nahoru za to, že se nejednalo o stokrát provařené porno téma profesor – žačka. Jo, sem tam se na mě i vtípek usmál.
Asi by si ta lahodná, nenáročná chuťovka zasloužila vyšší bodové hodnocení, jenže... Do háje, ta obálka! To už jsme fakticky na úrovni kalendářů s nahotinkami do autoopraven? A potom totální propad – závěrečná erotická scéna. Neseděla k ději, k dosavadní úrovni textu, k postavám, navíc byla napsaná dýchavičně a ukoptěně. Bohužel zkazila jinak moc pěkný dojem.
Takže za tři a škoda těch zbytečných kiksů.

evik2710

Moc pěkná kniha doporučuji

Evule114

Kapitoly Caina z minulosti se mi ze začátku četly poněkud špatně, ale jak děj utíkal a prolínal se, tak jsem byla čím dál víc zvědavá a to rozuzlení prostě bylo úplně skvělé. I když jsem tušila, co se dělo už po pár kapitolách, tak konec jsem si nedokázala představit. A co se týkalo Rachel a kapitol současnosti, tak ty jsem si užívala od začátku do konce. Takové milé počtení na jedno odpoledne.

LivN

Moje čtvrtá kniha od Ví a začátek nic moc od půlky se to celkem rozjelo. Byla to taková příjemná oddechovka a únik od reality když se všude jen řeší kovid a očkování. Ale četla jsem i lepší knihu od této spisovatelky u mě vede Šéf.

pipa36

Docela dobrý příběh, nicméně od prvních kapitol hodně předvídatelný. Žádné překvapení, na konci hodně přeslazené. Ale číst se to dalo.

Leniii

Super oddechovka..náhoda spojila Caina a Rachel dohromady, k tomu trochu sexu, romantiky, hádek a usmiřování :)