Sexy profesor

Sexy profesor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/bmid_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4 927 180

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Mistake , 2017

suzanne1997
18.04.2021 3 z 5

Tahle kniha je jiná a přesto se ostatním hodně podobá. Příběh utíká, dialogy pěkně navazují a myšlenka je ohromující. Oba pohledy hlavních hrdinů, včetně minulosti a přítomnosti, se krásně propojují a příběh se uzavírá. Samotné podstatě tohoto příběhu nelze téměř nic vytknout, ale několik drobností do sebe přeci jenom nezapadá. Za mě je příběh nedopracovaný, chtělo by to více stran mezi poslední kapitolou a epilogem, trošku rozvést myšlenku, jejich další příběh. Postavy by si zasloužily více pozornosti a vůbec by neuškodilo, kdyby mělo tohle dílo klidně i dvojnásobnou délku. Kniha mi připadá nedokončená a plná skrytých otazníků a nevyužitého potenciálu. To však nemění vůbec nic na tom, že je docela dobrá nejen tím, že dokáže ve čtenáři probudit zájem. 3,5*

ladyKristyn
11.04.2021 5 z 5

Další jednoduchý příběh, kdy se dva do sebe zamilují. Není to nic závratného, ale tyhle odlehčené románky mám vlastně ráda.

johana3160
27.03.2021 3 z 5

Vi mam rada, ale tohle byla slabota. Oddechovka to jo, ale prumerna.

Teniskaha
26.03.2021 2 z 5

Oddechovka jako prase :D. Divím se, že z toho nemám cukrovku. Jinak, to spojení erotiky a vážné stránky minulosti... to mi fakt nesedělo. Zkrátka mě osobně to vlastně nebavilo.

Dela90
25.03.2021 5 z 5

Wow! Tohle byl naprosto dokonalý a hluboký příběh dvou lidí. Upřímně, jsem takový příběh od knížky v tomhle žánru nečekala. Ale příjemně mě to překvapilo. Byl to nádherný příběh. Dokonalost.

Kiuska
22.03.2021 4 z 5

Hodnocení je opět v rámci tohoto žánru, než nějakého literárního díla, které by v nás mělo něco zanechat. Zde prostě očekáváte sexy chlapa, velkou vášeň, lechtivé scény a zamilovanou hrdinku. To tu všechno je, ale zároveň i zde je něco víc. Autorka vymyslela velmi zajímavou zápletku, která je sice jedna velká náhoda, jak moc se to může stát, už zde nebudu posuzovat. Určitě to ale vneslo do příběhu něco nového, vracíme se z Cainova pohledu do minulosti a vykresluje se nám příběh z jiné perspektivy. Jem si myslím, že nápad měl trochu větší potenciál na propracování. Opět jde ale o pohodové, romantické, vášnivé a občas vtipné nebo dojemné čtení, u kterého si zkrátka odpočinete a zažijete nějaké to vzrušení. Jen jsem měla občas pocit, že hlavní dospělá hrdinka se chová spíš tak na 16 let. Jak jinak se ale asi chovat, když je váš profesor tak sexy.

krevetka79
21.03.2021 5 z 5

Krásný příběh :-)
Knížka mě dostala už od začátku :-D
Nejdříve vtipný start , pak prolínání minulosti s přítomností, zkouška vztahu a sladká tečka nakonec .
Knížce nechybí vtip, romatika ,erotika i vážné téma

mskamila
15.03.2021 5 z 5

Moc pěkná a čtivá knížka se zajímavou zápletkou. Už od začátku bylo jasné co se bude dít ale napětí jak se k dané situaci dostali by se dalo krájet. Romantické, lehtive, napínavé a neomalene ( v dobrém slova smyslu). Pokud chce někdo čtivou romantickou knížku tak je tohle to prave.

klaraj093
10.03.2021 4 z 5

Lehké, romantické, oddechové čtení. Jinak tuto knihu asi popsat nelze.. Klasika kterou už známe z předchozích knih autorky.. Čtivá, má fajn zápletku..

Michaeeela1
01.03.2021 5 z 5

Super romantika, určitě povedený a zajímavý příběh.

Damonka12
01.03.2021 4 z 5

4,5 Velmi hezký erotický román z vysokoškolského prostředí, které se mi na knize hrozně líbilo. Také jsem neodhadla velké tajemství, takže doporučuji. Kniha za to určitě stojí. Tato autorka píše skvěle.

Jita160
28.02.2021 5 z 5

Jo,tak to se vážně povedlo.
Moc pěkný příběh ke kterému se určitě opět ráda vrátím.Tato autorka málo kdy zklame,ale mě zatím ne.
Tak neváhejte,kdo si rád přečte zamilovaný erotikou nabitý příběh plný vzrušení a zvratů.

oresvo
21.02.2021 5 z 5

Tak tohle se mi vážně líbilo. Cain byl sice rádoby drsňák ale s dobrým srdcem, Rachel některý věci moc analyzovala ale jinak to bylo napínavé a humorné.

cori
11.02.2021 3 z 5

Naivní červená knihovna v hávu erotického románu pro náctileté čtenářky (new adult na obálce) se odehrává na americké univerzitě, kde se rozvíjí románek mezi profesorem (bývalým rockerem) a jeho sexy asistentkou. Jediné, co mě trochu zaujalo, byla retrospektiva z doby před 15 lety. Erotické scény probíhaly ve stylu: "Sáhl po svém nástroji a namířil ho nahoru k mému vchodu."

mmiirrkkaa
11.02.2021 4 z 5

Příjemný relax na odpoledne/večer. Taková ta kniha, kdy je vám už od začátku jasné, jak to skončí, a přitom hltáte každé další slovo. Příjemným bonusem u tohoto typu literatury jsou "moudra", která vás přinutí k zamyšlení/k porovnání s vlastním životem. Sexy profesor jich pár nabízí.
*Ale když to tam není, nemůžete to nutit. To je totéž, jako když to tam je, a vy se to snažíte nevidět.
*Ten, kdo vás miluje, vám vaše chyby odpustí. Ale pokud je budete skrývat nebo o nich lhát, už to nebudou chyby - budou to rozhodnutí.
*Ale nakonec je vždy lepší někomu ublížit pravdou než ho učinit šťastným pomocí lží.
*To není jizva, je to jen řezná rána, která se zahojila. Opravdové jizvy jsou ty, které nejsou vidět - a ty se také hojí nejhůř.

maha2319
06.02.2021 5 z 5

hodně povedené oddechové čtení ❤️

Aracely
03.02.2021 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a musím říct že určitě nebude poslední, ráda si přečtu i další knihy.
Začala jsem jí číst ve slovenštině a pak jsem se nedokázala odtrhnout, i když to bylo trošku namáhavé. Když mi přišla v češtině, tak jsem začala zase hezky od začátku a dnes jsem dočetla :-).

Musím říct, že jsem čekala knihu podobnou Losing It. Dostala jsem ale mnohem víc. Na začátku jsem se smála jako blázen, pak přišla i dramatická linka a já byla celou dobu v napětí, kdy hlavně návrat do minulosti mi za hrdiny lámal srdce...
Hlavně za Rachel a její sestru... Víc ale neprozradím.

Profesůrek mile překvapil, Rachel jsem měla moc ráda a měla můj obdiv.
Spolu se pořád hádali, provokovali a usmiřovali se, takové hašteření mám nejradši mezi hlavními hrdiny.

Doporučuji k přečtení!

Toledo
26.01.2021 4 z 5

Moc pěkný příběh, určitě hodnotím jako jeden z povedenějších. Postavy jsou sympatické, všechno tak hezky plyne a nejsou tam žádný zbytečně přeslazené scény (až na epilog) a děj není uměle natahovaný. Název knihy je trochu závádějící, protože příběh nabízí víc než jen sexy profesora.

lucie9281
16.01.2021 5 z 5

Uzasna knížka. Už jsem jich četla spousty, ale Cain je super. Já bych to tak chtěla zfilmovat:)

ElikaS
14.01.2021 5 z 5

Musím říct, že mě knížka velmi mile překvapila. Očekávala jsem klasický zakázaný vztah mezi studentkou a učitelem a s tím spojenou zápletku. Moc mě potěšilo, že ač to v knížce bylo zmíněno, nejednalo se o něco, co by se primárně řešilo. Naopak příběh byl mnohem složitější.
Možná i proto, že jsem do knihy šla s určitými očekáváními poměrně dlouho mi trvalo, než jsem byla schopná odhadnout příběh do větších podrobností, takže mě i děj dokázal překvapit.
Rachel si sebou do života nese poměrně velkou zátěž a díky tomu je silnou hlavní hrdinkou. Bavilo mě na ní to, že celou dobu byla svá. Ze začátku mě trochu rozčilovala její nejistota ohledně Caina, přestože jeho úmyly byly poměrně zřejmé. Zase na druhou stranu se dá pochopit, že vzhledem k jejímu životu nemá dostatečné sebevědomí, ač se to snaží skrývat. Cain se mi ze začátku hrozně líbil. Ale později mě začal trošku rozčilovat pro změnu on a jeho tajnůstkaření. Při tom se snažil udělat správnou věc a byla jsem přesvědčená o tom, že se mu to povedlo.
Vi Keeland mám obecně velmi ráda, protože umí napsat romantickou knížku, u které se pobavíte a zároveň má silné téma. To se jí povedlo i tentokrát. Co ale musím knize vytknout je opravdu velké množství překlepů a chyb. Většinou si těchto věcí moc nevšímám, ale tady jich bylo tolik, že to nešlo přehlednout. Pomíjím větší množství překlepů, které se objevily především v erotických pasážích, tam by třeba i dalo pochopit, že se překladatelka a možná i korektorka nechali unést, ale to, že z jedné ženské postavy se v průběhu knihy stal muž, to už neodpustím.
I přesto se mi, ale kniha líbila a doporučuji ji.