Sexy profesor

Sexy profesor https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408881/bmid_sexy-profesor-djM-408881.jpg 4 927 180

Poprvé jsem Caina Westa uviděla v baru. Všimnul si, že koukám jeho směrem, a vyložil si to tak, že mám zájem. To byl samozřejmě nesmysl. Moc dobře jsem věděla, co je zač, a chystala jsem se mu to pěkně od plic povědět. Tenhle podrazák svedl moji nejlepší kámošku a zapomněl se přitom zmínit, že je ženatý. Zasloužil si každou jednu nadávku, kterou jsem mu plánovala věnovat. Když jsem se do něj pustila, nepřestával se usmívat. Vytáčelo mě to k smrti. Jenže pak se ukázalo, že k tomu má dobrý důvod. To já jsem byla mimo. Kluk, na kterého jsem právě vyjela, nebyl tím, kým jsem myslela. Spletla jsem si ho. Styděla jsem se tolik, že jsem raději zmizela bez omluvy. Nepočítala jsem, že ho ještě někdy potkám…¬ dokud jsem ráno nevešla do třídy. Dobré ráno, profesore Weste, jsem vaše nová asistentka…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beautiful Mistake , 2017

Misa177
14.01.2021 5 z 5

Výborně napsané.. Od první stránky chytlavé.. Doporučuji *****

meda2007
13.01.2021 5 z 5

Opravu skvele napsana oddechovka, u ktery jsem se dost nasmala.

cerna7151
11.01.2021 3 z 5

Pohodové čtení na nedělní odpoledne, dala bych 3,5 hvězdy.

martiiinkajjj
10.01.2021 5 z 5

Dobrá kniha, ale znám s touto tematikou mnohem lepší knihy. I tak dávám ******.

VeronikaBraneck
10.01.2021 5 z 5

Líbí se mi nevšední začátek. Pohodové čtení, děj mě překvapil.

lihate
09.01.2021 5 z 5

Když jsem hledala co číst, sáhla jsem po téhle knize úplně náhodou. U autorky se mi líbí, že ačkoliv píše erotické romány, není to jen o erotice, ale vždy má kniha propracovaný a emotivní příběh. A tahle kniha není výjimka. Rachel mi přišla sympatická, chytrá, milá, trochu trhlá ale tím správným směrem. Caine mi ze začátku moc neseděl... V celku arogantní, egoistický, pohledný týpek, kterému není nikdo dobrý a jde mu jen o to jedno. A o disciplinovanost! Každopádně, ať se zdá jaký je, platí tady pravidlo, že nemáš soudit knihu podle obalu, a tak i z něho se vyklubal silný, ochranitelský a správný muž s obrovským srdcem, který svou přehnaností jen chrání sám sebe. No, mohl by ho kde kdo závidět.

Nika30
07.01.2021 4 z 5

Velmi pěkná kniha s překvapivým koncem. Romantika, sex a osudové setkání. Velmi příjemné čtení

Blanka29
07.01.2021 4 z 5

Jde ovlivnit náš osud? Tato kniha ukazuje, že ano. Příběh vypráví o studentce hudby Rachel a jejím profesoru Cainovi. Klasická zápletka, která se objevuje často, ale co mě na knize zaujalo, byly náhledy do minulosti, které vlastně ovlivnily celý příběh. Víc, už prozrazovat nebudu, ale určitě stojí za přečtení :)

lucka1998
02.01.2021 5 z 5

Tento román byl překvapením. Ten kdo čeká červenou knihovnu s jasným a plytkým příběhem bude zklamán a překvapen jako já. Část o minulosti mě bavila více než hlavní příběh, je velmi důležité aby každému vešel do života jeho anděl v ten správný čas...

Anna195
31.12.2020 5 z 5

Táto kniha moja najobľúbenejšia od autorky. Hlavné postavy som si hneď zamilovala inak to nešlo. Páčilo sa mi najmä časti z minulosti tie boli fakt super . Kniha sa mi veľmi rýchlo čítala. Príbeh bol vtipný najmä ich stretnutie a dialógy medzi nimi boli úžasné. Mám rada, keď sú príbehy rozprávane z oboch pohľadov, ako aj pri tejto knižke, kde viac pochopím obe postavy. Jednoznačne úžasná knižka.

veronika9761
29.12.2020 3 z 5

Od zacatku predvidatelna zalezitost, takže vsadka s vetsim přesahem potěšila.

whiolet
18.12.2020 3 z 5

Tato kniha byla o něco slabší, ačkoliv měla ten správný "náboj", vadilo mi tady víc plactivych scén a predtvidatelny děj. Jinak hlavní postavy byly fajn.

Pedruska01
16.12.2020 5 z 5

Nad touhle knihou, než jsem jí vzala do ruky, jsem nijak výrazně neváhala. Šlo to rychle. Vi mám již několikrát vyzkoušenou a ještě nikdy mě nezklamala a nestalo se tomu ani teď. Naopak. Četlo se to naprosto samo, hrozně rychle. A neskutečně mi v ten okamžik bodla. Byla hrozně milá s trochou toho erotična a především vtipná. Hrozně mě bavila.
Hlavní hrdinka Rachel byla skvělá, neměla jsem vůči ní ani popel. Bavila mě, jaké měla štěstí na pozdní příchody anebo jiné nehody. Nebyla věčný smolař, že by se to s ní táhlo na každém kroku a nestalo se to ničím otravným. Byla pracovitá a svědomitá, přičemž všechno stíhala a byla v pohodě. Její vyjadřování bylo hodně úsměvné (společně s její kamarádkou Avou ještě lepší). A první setkání s Cainem? Hodně dobré!
Druhý hlavní hrdina Caine se mi hrozně líbil a nešlo si ho neoblíbit. Bavil mě, jak se choval ve společnosti celkově - zdvořile, a k Rachel - sebevědomě. Jak se svým způsobem dohadovali, laškovali, flirtovali nebo kočkovali. A nic z toho nebylo opět nic přehnaného, tomu chlapovi to dokonale sedělo. Bylo hezké vědomí, že se tak mladý muž dokáže chovat slušně a gentlemansky. V soukromější rovině už dokázal vyprodukovat trocha té sprostosti, přesto to bylo vše dobré a akorát. Holt nedá se úplně odolat profesorovi Pevný půlky. :D
Ti dva dohromady mě vážně - ano, opakuji se, ale to jinak nejde - bavili! Neskutečně. Tenhle pár byl skvělý, seděl mi, jejich vývoj vztahu byl neuspěchaný, nepřehnaný. Co se týče jejich minulosti, protože vždycky se objeví nějaký ten kousek, který s tím zamává. Ačkoliv jsem nad tím nijak nepřemýšlela, nejspíš by mě to nenapadlo. Ale bylo to zajímavé a možná vážně milé propojení. Ani jeden to neměl lehké, natož pěkné. Oba museli podniknout velké věci, především ty v sobě. Oba toho ušli dost, ale přeci jenom Rachel v tomhle případě došla o dost dál. Nešlo jim nic jiného než fandit a držet palce. :)
Z vedlejších postav se mi líbila Ava, Charlie a i Davis, kterého, musím prostě přiznat, mi bylo vážně líto. Taková postava, která to trochu - kapku - odnesla. Asi by si zasloužil taky něco dobrého, protože to nebyl absolutně špatný člověk a já ho měla celkem ráda.
Jako celek a pro shrnutí - tohle byla naprosto skvělá kniha, kde mi stránky mizely před očima. Byla milá, romantická, především vtipná, akorát erotická. Až pohádka. Bavila mě a líbila se mi, evidentně jsem na něco takového měla náladu či štěstí, protože, jak jsem psala již na začátku - ohromně mi sedla. Ústřední dvojice báječná, hodili se k sobě a já si je hrozně oblíbila.
Epilog byl fajn, i když končil klišé prvkem, ale odpouštím tomu - to bylo jasné, prostě se to stát muselo. :D Samozřejmě neváhám doporučit a hodnotím plným počtem a těším se na další Viinu knihu. :)

martinka3875
13.12.2020 5 z 5

Nikdy předtím jsem nečetla ani nevím jak jsem se k téhle knížce dostala prostě jsem jí stáhla a tak jsem se začetla až jsem tomu sama nevěřila je to úžasná knížka přečetla jsem jí za 2 dny úplně mě uchvátila, že jsem za další dva dny přečetla další knížku Milá Bridget, chci tě. A mám objednaný dalších 5 knížek jsem opravdu nadšená. Nikdy by mě nenapadlo že začnu číst, kdykoliv jsem se k tomu odhodlala byla to pro mě noční můra a přečetla jsem max 4 stránky ale tohle mám chuť přečíst na jeden nádech opravdu paráda.

janina66
13.12.2020 5 z 5

Milá a oddychová romantika. Po čtení posledních několika knih thrillerů, jsem přesně tuto knihu potřebovala k příjemné četbě. Moc mě to bavilo, kniha byla čtivá a líbil se mi celý příběh i s minulostí.

Jája92
12.12.2020 5 z 5

Knihu jsem si četla s vědomím, že jde o předvídatelný erotický román. Svůj účel to splnilo. Oddechové čtení, při kterém jsem se pobavila, nalezla množství vzrušujících scén, ale objevilo se i vážnější téma.

Lofda
11.12.2020 3 z 5

Tak nějak jsem tušila co od autorky očekávat, přesně to jsem dostala, takže spokojenost. Hezky se to čte, moc prima oddychovka. Navíc tu byl i ten "šmodrchanec" z minulosti, který se pak pěkně rozmotal, takže oceňuji, že autorka vtiskla příběhu i něco navíc, byť to bylo takové naivní a trochu nereálné a možná nedotažené (příběh Riley by ale asi vydal na samostatnou knížku).. Každopádně svižně napsáno, nechybí vtip ani ta romantika/erotika, pokud budete potřebovat vypnout a jen se pobavit, tady chybu neuděláte.

JanuldaN
11.12.2020 2 z 5

Já nevím... Na jednu stranu se mi to četlo dobře, děj rychle ubíhal, u knihy jsem si odpočinula. ALE už od začátku bylo jasné, jak jsou osudy dvou hlavních hrdinů propleteny, vývoj vztahu nebyl vůbec uvěřitelný (stráví s ním dvě noci a už ho miluje?), láska mezi učitelem a studentem nebyla skoro žádným problémem, některá slova užitá v překladu děs a našla jsem na můj vkus i dost překlepů (možná to je ale jen u e-knihy).

knihomolkaL
06.12.2020 3 z 5

Erotické romány vyhledávám z několika prostých důvodů - chci u nich úplně vypnout, odpočinout si, zapomenout na vše, co mě trápí a tíží, no a přiznejme si to, nechat se třeba i vzrušit. Proč ten dlouhý a s recenzí knihy zdánlivě nesouvisející úvod? Protože tento román má očekávání nesplnil. Kniha se mi celkem líbila, ale jelikož do příběhu bylo přidáno téma hodně vážné, a to zneužívání dětí, čtení pro mne nebyl úplný relax, jak jsem chtěla, donutilo mě to si i poplakat. Prostě shrnuto - když si vyberu v knihovně erotický román, očekávám hóóódně erotiky a naprosto jednoduchý a nenáročný příběh.

Mesicnililie
04.12.2020 4 z 5

Vtip a erotika což je skvělá kombinace. Má to celkem dobrý děj. I zápletka minulosti se tam našla. Dobrá oddechovka.