Přísně tajné

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/big_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4.5405

Vydáno: , Baronet

Top Secret, 2019

Kniha Přísně tajné

Ewe291

Tak toto bola pecka. Obaja boli skvely, citalo sa to samo. Pri citani ma napadlo, ze "sexy chlapi su vzdy bud zadany, knazi alebo teply" ..... No to som nechcela knihu odporucam, je tam vtip, romantika, erotika aj trocha napetia. Tieto autorky mam velmi rada a ku kniham sa rada vraciam.

anna7852

Nádhera,nemam slov.
Kluci byli dokonalý

Ella161

Miluju kombo těhle autorek. Jednotlivě píšou opravdu úžasně, ale dohromady? To je prostě něco. Myslím si, že vymyslely zase něco originálního. Tedy alespoň jsem zatím nic podobného nečetla. Bylo mi od začátku jasné, že koupí knihy nešlápnu vedle. U nich je to prostě jistota. A musím uznat, že kniha splnila mé očekávání.

Trochu mi přišlo divné, že Keatona holka chtěla k narozeninám trojku s dalším klukem a on vůbec nic nenamítal. Ba co víc, on sám toho kluka ještě sháněl. Na jeho místě by mi vadilo, že můj přítel chce spát i s někým jiným. Každý to má ale holt jinak a bylo alespoň dobré, že si to takhle řekli narovinu. Každopádně on byl zlatíčko. Přesně, jak Baily říkal, takový labrador. Nebál se dát najevo své city či emoce. Rád se mazlil a rád byl ve vztahu. Byl hodně trpělivý a vytrvalý, což se mu nakonec vyplatilo. Bylo skvělé, že se konečně svému tátovi postavil a řekl, co chce. Divila jsem se, že jeho táta všechny ty "novinky" vzal tak v pohodě. Tím mě mile překvapil.

Mně bylo Lukeho tak líto! On fakt rodinu nevyhrál. Bože můj. Co to jako mělo znamenat? Nebylo hezké to číst a není vůbec hezké pomyšlení, že někdo tu rodinu má i horší. Díky bohu za mojí. To jsem trochu odbočila. Lukeho jsem si fakt moc oblíbila! Moc se mi líbilo, jak byl vtipný a všechno řekl narovinu. Žádné lhaní, žádné stydění… prostě řekl to, co si myslel. Nedbal na názory ostatních. Byl sebevědomí, což se mi fakt líbilo. Nebyl to žádný namyšlený frajer, který se nadřazuje nad ostatními. Navíc byl fakt moc hodný a to se mu občas nevyplácelo. Nikoho neodsuzoval, byl chápavý a hodně vnímavý. Jeho si prostě oblíbil každý, věřte mi. Jen mě malinko štvalo, jak byl odtažitý, ale kdo by na jeho místě nebyl?

Příběh se mi vážně moc líbil. Sice od toho nemůžete očekávat tolik, ale užijete si ho. Já jsem byla do příběhu vtažena hned a nemohla se odtrhnout. Mrzí mě, že už se s kluky musím rozloučit, protože mi oba přirostli k srdci.

Laf

Parádní čtení. Takové nové, neokoukané, a zároveň super čtivé a poutavé. Trochu jsem se nejdříve děsila, co mne čeká, ale nakonec jsem byla mile překvapená :)

kubyrd

Tohle byla bomba!

_Steff_

Žhavé, vtipné, čtivé. 5/5

Luskal

Příjemné početní. Lepší, než On, kterou jsem od autorek také četla. Dala bych 3.5 hvězdičky. Vadilo mi, ze konec byl hodně uspěchaný a všechny problémy se na asi 80 stranách zázračně vyřešily.
Chatovací zprávy byly zajímavým a pro mě pozitivním prvkem v knize, hrdinové konečně v jedné z malá knih z moderních dějin používali smartphony a aplikace.
Sexuálními scénami autorky nešetřily.

VercaV

Na začátek chci říct, že všechny knížky od Elle jsem přečetla několikrát a zbožňuji je. Tuto jsem odkládala delší dobu ale když sem se konečně do ní pustila, litovala sem že jsem nezačala dřív.
Ze začátku mě to sice moc nebavilo, pořád jsem si to nějka spojovala s předchozími díly, kde jen vyměnila sexy hokejistu za fotbalistu. Ale časem jsem se do toho začela a už jsem se nemohla odrthnout. Bylo to boží. Je to vtipné, čtivé, vášnivé, ale taky vážné. Překvapilo mě jen jak se Keaton k tomu velmi rychle postavil, že nepřišlo žádné vyšilování. Líbila se mi nenápadná zmíňka na díly Hodnej kluk a Zůstaň. Velmi se mi líbilo jak se Luke ke všemu nakonec postavil stejně tak Keatonova rodina.
Nakonec to bylo vlastně odlišné oproti předchozím knihám. Nebyl tu sport jako jedno z hlavních témat, to sváděné druhé polovičky taky bylo jinak. A epilog nezklamal.