Přísně tajné

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4.7109
Vydáno, Baronet

Top Secret, 2019

Kniha Přísně tajné

Zlá-Ňufie
včera

Tak tohle bylo bezva! Elle opět nezklamala a muzu jen doporucit ????.
Ja ty vysokoškoláky prostě můžu. Bavilo, moc ????

bari_be
včera

Nějak mi došla slova, stejně jako po přečtení Him & Us. Tahle kniha měla úplně všechno, miluju ty kluky a jen tak si je z hlavy nevyženu. Uhm, kdy bude další kniha? :D

ovecka535
včera

Pěkně napsané, poutavé čtení o vyvýjejícím se vztahu dvou mladých mužů.

Knizectvi
včera

Konečně jsem se dočkal nového gay příběhu od těchto dvou autorek. Sérii Him jsem četl před více než rokem a pořád na příběh a hlavní hrdiny vzpomínám. Nová kniha se nese samozřejmě v podobném duchu. I když by někdo tento žánr nazval erotickým románem, myslím že na sex není kladen až takový důraz i když se tam vyskytuje. Autorky kladou důraz na jiné věci a ty opravdu umí. Popsání postav a jejich pozadí, je naprosto skvělé. Dokážeme díky tomu pochopit jejich chování. Krásně je popisováno jak vzniká cit. Velký obraz lásky poskládaný z malých kousků, činů, gest a událostí. I když celé schéma podobného díla je jasné, setkání, zkoušení, problém, šťastný konec, nikdy nemám pocit, že bych se nudil. V podání Elle a Sariny, mám pocit, že s postavami žiju, dýchám a miluji.
Tenhle příběh o prozření, lásce a strachu z vlastní zbytečnosti, jsem si opět zamiloval. Smál jsem se, byl jsem dojatý, napjatý i vzrušený. A opět zůstal zaseknutý v mé hlavě, teď už více než týden. A já se ptám....kdy dostanu další díl.
A vás se ptám... je to guilty pleasure, když se kvůli tomu necítím guilty?

sofie92
předevčírem

Jsem hrozně ráda, že jsem si knížku koupila. Je skvěla. Přečetla jsem ji za den

Pawca33

Božiiiii.Nabite erotikou.Oba kluky sem si oblibila.

LenRan

Je to už asi dva týdny, co jsem to dočetla, ale když jsem jela autem a z rádia začalo hrát Promises, píseň, u které Luke, tancoval v klubu, hned jsem si na kluky vzpomněla.
Hodně mi to zlepšilo náladu, tato kniha je úžasně pozitivní a pocity z ní jsem si vybavila hned jak jsem tu skladbu uslyšela. A to je super, protože často se stane, že něco dočtu a za dva dny nevím o čem to bylo. S touto knihou se Vám to fakt nestane.

Jita160

Když jsem začala tuto knížku číst,neodhadovala jsem její konec.O to víc mě ji bavilo číst.Byla naprosto skvělá.
Nechci nic prozrazovat,ale kdo má rád napětí, vzrušení, zklamání,sex,lásku a samozřejmě i zradu tak běžte do ní.
Nemohu této knížce nic vytknout snad jen to že jsem ji přečetla velmi rychle,protože jsem se od děje nemohla odtrhnout.
Pojďte do ní určitě vás nezklame.