Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 569 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

2688
13.02.2021 4 z 5

Je to risk vydat další knížku ze stejným námětem,protože jak už se děje pod mým komentářem srovnávají se .... ale koukněte se na to z jiného pohledu z pohledu autorky co Vám chce dopřát další TOP MM romance .....

Za mě bylo to zábavný,romantický,sexy a hlavně dobrý konec :-)

INCOGNITOREADER
12.02.2021 4 z 5

Když jsem zjistil, že autorkám vyjde další kniha těšil jsem se, ale měl jsem i obavy jestli dokáží laťku nastavenou On a My dorovnat. Opět se jedná o gay romanci, ale pokud budeme srovnávat se sérii On tak hlavní postavy v Přísně tajné nejsou takový sympaťáci jako Wes a Jamie. A take prostředí není tak zajímavé. Příběh tady více zapadá do romantické škatulky. Každopádně se, ale stále jedná o nadprůměrnou oddechovku, která stojí za přečtení.

NikolaSkop
12.02.2021 5 z 5

Joooooo, konecne zase neco lehce pikantniho. :)) Ja jsem naprosto spokojena! Vim 100% ze se ke knizce jeste nekdy vratim! Doporucuji!! :)

Rudolf14
12.02.2021 3 z 5

Na knihu jsem se šíleně těšila, jelikož jsou to moje nejoblíbenější autorky. Nevím jestli jsem měla jen divnou náladu nebo mi prostě chybělo hokejové prostředí. Nebo možná mi chyběl Wes a Jamie (Wesmie). Musím dát prostě 3*. Byla to, ale dobrá oddechovka. :)

Myška43
12.02.2021 5 z 5

,,Všímám si, jak se na mě dívá. Se znepokojivou kombinací fascinace, něhy a frustrace. Často ho vidím, jak se kouše do jazyka, jako by se chtěl zabořit hlouběji do mého nitra a strhnout ze mě jednotlivé vrstvy, jako když loupete cibuli."

Moc jsem se těšila na další knihu od autorek. Bylo mi jasné, že si opět přečtu nádhernou MM romanci.

,, Začínám uvažovat, jestli je bisexuál pro mě ta správná nálepka. V poslední době mě muži přitahují víc, než ženy. Po pravdě si mužů všímám úplně všude. Jako bych si stáhl z očí žaluzie a náhle všechny viděl jinak."

Příběh Luka a Keatona byl hodně zajímavý. Nechyběl mu humor, láska, vášeň, sex a samozřejmě vážné momenty, které mě opět donutily k zamyšlení, proč jsou mezi námi tak netolerantní lidé.

,, Panebože, to nemůžeš být prostě jenom gay? Musí z tebe být ještě akademik? Ty mi snad chceš zlomit srdce."

Keatonova rodina byla super, jak se ke všemu postavila. I když jeho táta se ze začátku choval jako kretén!

,, Omlouváme se. Máme tě rádi. Je smutné, jak moc chci ta slova slyšet. Slova, která nikdy neuslyším."

To mě dojalo k slzám. Chudák Luke. Rodinu si holt nemůžeme vybrat. Nedivím se, že bylo pro něj tak těžké se otevřít, důvěřovat a milovat. Nakonec získal novou rodinu, podporu přátel a vidinu lepší budoucnosti.

No a na závěr: ,, Když se třese třetí patro, nechoď klepat, nebuď pako."

Evka3814
12.02.2021 5 z 5

Jůůů to byla pecka :) to je tak když se sejdou dvě úžasné autorky co to dokážou rozjet:D Absolutně úžasné, vtipné a sladké .Takovéto knihy v dnešní podělané době zahřejou na ❤

4laras
11.02.2021 4 z 5

Sexy na papíře.
Tahle kniha byla skvělá... na papíře. Kniha byla zajímavá a čtivá, ale bylo v ní tolik klišé, kolik se ho tam vešlo...
Elle a Sarina jsou geniální autorky, těším se hned na všechny nové vydané knihy, ale občas sklouzávání do až nereálných situací

Petriii
11.02.2021 5 z 5

Tohle bylo fakt skvělý! Líbí se mi jak dvě ženský umí napsat skvělou knihu s gay tématikou. Je to prostě zas něco jiného a já to miluju :) všechny postavy se mi strašně líbili,to prostředí z vysoké školy se neomrzí. Je divné,že na to jak doba postoupila dopředu,tak je stále těžké si přiznat,nebo okolí přiznat,že je na stejné pohlaví... Mám kamarády gaye i lesbičky a nikdy by mě nenapadlo je urážet.
Takže jo, vůbec se nebojte si tu knihu přečíst, je vzrušující, sladká, sexy, úsměvná, postelové scény jsou popsány parádně,ale nejsou lascivní a není jich tam tolik, aby se to dalo považovat za porno. Mají jich tam prostě tak akorát, aby byl příběh krásně vyvážený ;)

pacinka
11.02.2021 5 z 5

,,HumříKraťasy: Jako fakt. Si vyhledej „penisové souboje ploštěnců“. Já počkám.
Lidi se diví, proč studuju chování zvířat. Je to naprosto fascinující.,,

Letěla jsem pro mobil a googlila jestli je to tak. Tohle se autorkám opět povedlo. Kniha napsaná o citlivém tématu s humorem, nadhledem, vkusem, vzrušující a sexy, za mně paráda. Přečteno na jeden zátah a s úsměvem na tváři, že je vše jak má být.

peitho.1
11.02.2021 5 z 5

Tuhle novinku od mých oblíbených autorek jsem opravdu netrpělivě vyhlížela a ani v nejmenším mě nezklamala! Už od příběhu Wese a Jamieho z On a My jsem doufala, že se znovu pustí do dalšího příběhu dvou kluků a dočkala jsem se.
Bylo to zábavné, hravé, milé a sexy, přesně jak se dalo u těchto autorek, které nikdy nezklamou, očekávat.
Oba kluky jsem si zamilovala, hlavně Keaton alias HumříKraťasy alias labrador byl boží, prostě víc takových knih a postav!

Kukicka
11.02.2021 5 z 5

Do knih od Kennedy se uz poustim s usmevem na tvari. Bavilo me to hrozne moc. Vse pusobilo realne. Cela kniha je skvele a vkusne napsana a i kdyz by to semnou vlastne nemelo nic delat, tak houby. Bylo to vtipne, vzrusujici, sexy a hltala jsem kazde slovo

Majuš333
10.02.2021 5 z 5

Za mňa skvelé ako vždy, keď sa stretne toto duo autoriek :) Vrele doporučujem :)