Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 569 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

LilianaFalcon
03.05.2021 5 z 5

HIM a US to sice nebylo, ale četlo se to úplně samo.
Mezi hlavními hrdiny to vážně skvěle fungovalo.
Strašně se mi líbily některé dějové zvraty. Ne, že by byly úplně nečekané, ale autroky měly vždy spoustu možností, pro kterou se rozhodnout, a volily tu, která mi vyhovuje.
Svižné i vtipné, erotiky na mě teda trochu moc, ale s tím se u autorek už počítá.
Ona to svým způsobem byla taková novodobá Popelka.

PS: Stejně si myslím, že by Luka jakožto striptéra v kampusu někdo dávno poznal.

krevetka79
02.05.2021 5 z 5

Překvapivý příběh ,kterému nechybí jiskra a vtipné hlášky.. :-)
Po přečtení jsem zase vzdělanější v oblasti sexu zvířat :-D

lucie3944
28.04.2021 5 z 5

Tak k tomu se dá napsat jediné - to můžu! Bylo to vtipné, zvláštně nekomplikované (hlavně tedy v postoji ' no tak jsem gay a co má být'), a přece jsou tam chvilky k zamyšlení. Jo, povedená kniha.

Aja39
28.04.2021 5 z 5

Knížka je super .Lukova složitější povaha a Kaetonovo poznávání sebe sám a reakce okolí to vše je skvěle popsané a mě se hrozně líbilo , takže se těším na další tvorbu od autorek.

narisa
27.04.2021 5 z 5

Tak to byla opravdu paráda. Další skvělá kniha od tohoto úžasného dua. Bylo to skvělé čtení. Nejprve fakt vtipné zprávy mezi kluky (oprvdu mě pobavily příběhy z živočišné říše :)), potom vzájemné poznávání, ať už fyzické, nebo emocinální a velice dojemný konec. Opravdu se mi moc líbilo, jak se zachoval Keatnův otec. Velice to připomíná knihu ON. Luke byl úžasný svým nevrlým chováním, sebevědomím, cílevědomostí a skrytou zranitelností. No a Keaton byl fakt labrador :). Opravdu velice citlivý kluk. Ti dva se vážně hledali :).

jirka9453
26.04.2021 4 z 5

Lechtivé LGBT čtení ve stylu série On... v podobném rytmu a podobně čtivé.

Zuzana207
23.04.2021 5 z 5

Milé, vtipné, iskrivé... čo dodať? Ďalší veľmi pekne spracovaný príbeh s homosexuálnou tematikou. Týmto autorkám to znovu vyšlo na plný počet hviezdičiek. Len tak ďalej! :-)

tittanie
21.04.2021

Autorku mám ráda, tak jsem se ani nedívala o čem kniha je, jenom jsem po ní sáhla, byla jsem trochu překvapená tématem. Ale musím říct, že jsem se dlouho nesmála u knížky, jako teď. Hlášky mezi Hříšníkem a HumíříKraťasy byly velice zábavné. Jsem ráda, že jsem se ke knize dostala.

Ditules
11.04.2021 3 z 5

Tak nějak mi víc sedí, když píše každá zvlášť.

AliceTief
08.04.2021 3 z 5

Přiznávám, že jsem během této knihy stihla přečíst ještě další, protože mě ten začátek strašně nebavil. Druhá poloviny byla rozhodně lepší a mnohem mnohem lépe se četla.

alibaba72
07.04.2021 5 z 5

Skvělé, odpočinkové mezi thrillerové čtení.

Mikuše-Ivet
07.04.2021 3 z 5

Děj se příjemně četl a hezky ubíhal v před, ale i přesto mě přišlo jako by tomu něco chybělo..... Zatím se mi nejvíce s touto tématikou líbily knihy ON a MY

TomTomis
04.04.2021 4 z 5

V rámci svého žánru knížka, co pěkně odsejpá, rychlá, svižná, za chvíli přelousknutá. Ten úvod mě trochu šokoval, ale pak to šlo známým a předpokládaným směrem. Po čase se děj vykouří z hlavy..., ale těmto knihám asi nejde o nějaké vysoké umění....:))) , ale aby si člověk odpočinul.

ElikaS
03.04.2021 5 z 5

Knížky Elle Kennedy miluji a když se spojí se Sarinou Bowen je to vždy boží! A ani tentokrát to nebylo jinak! Pokud autorky znáte, určitě víte, co od nich čekat a přesně to dostanete. Jedná se o vtipnou, erotickou a příjemnou gay romanci, kde se kluci musí vyrovnat nejen se svým okolím, ale hlavně najít sami sebe.

Luka jsem si hned oblíbila, mám tyhle typy ráda. Keaton si mě postupně získaval. Zbožňuju, jak spisovatelky umí popsat nově se rodící lásku, vystihnout chemii mezi hlavními postavami a zároveň to skvěle proložit humorem. Což předvedly už v sérii Him, kterou mám jen tak mimochodem pořád v hlavě a byla o malinký fousek lepší. :-)

Co bylo bezva bylo zapojení biologie, dozvěděla jsem se hromadu vtipných zajímavostí a některé si i vyhledala, když už to Keaton navrhl :-D

A teď pozor na případný SPOILER! Jedinou nevýznamnou výtku mám, že mi neseděl obrat rodičů Keatona, přišlo mi to na sílu a nesedělo to s tím, jak byli (především otec) na začátku vykresleni. Zase na druhou stranu plus za to, že chování Lukovi rodiny mi přišlo ze života a reálné.

SBH
01.04.2021 4 z 5

Další fajn kniha, ve které jsem se kromě jiného dozvěděla spoustu zajímavých informací o humrech, mořských hlemýždích, labradorech, lvech, hyenách a týraných psech. Dostala jsem vše, co jsem potřebovala, sympatické hlavní hrdiny, vztah plný překážek, spoustu vtipných hlášek.
Jediné, co mi úplně nesedlo, byla překvapivá změna chování Keatonova otce. Vlastně celá jeho rodina a nejbližší přátelé vzali překvapivé odhalení naprosto v pohodě a s klidem. Ale možná se mi to líbilo právě vzhledem k děsivé náloži, s níž se musel potýkat chudák Luke, a upřímně víc trablů by hoši asi nezvládli.
Takže za mě dost dobrý. Doporučuji.

Jeninas
28.03.2021 4 z 5

"Panebože, to nemůžeš být prostě jenom gay? Musí z tebe být ještě 'akademik'? Ty mi snad chceš zlomit srdce."
"Má vůbec smysl bojovat o někoho, kdo vás nechce milovat?"
Top Secret jsem už před rokem slupla v angličtině. Tehdy mě nebavilo prostředí prachatých pařmenů, taky bych potřebovala jinak rozložit děj, zejména prodloužit 'Dny krůtího sendviče'. V češtině lépe vyniká klučičí atmosféra a Lukův osobitý přístup k diametrálním rozdílům jeho a Keatonova života. Styl autorek je svižný a hravý, scéna po 'volbě' prezidenta opravdu TOP, takových mohlo být klidně víc. Líbil se mi Keatův zápal pro vědu a soucítila jsem s Lukem, když si uvědomil, že nechal svoji rodinu zničit mu vztah s jediným člověkem, který mu kdy projevil lásku. Přesto si mě hlavní hrdinové tak úplně nezískali. Na plný počet hvězdiček bych je oba potřebovala víc... řekněme všední. I tak knihu doporučuji a vkládám na poličku, protože tuším, že tam bude zrát jako víno.

Klaaarka
21.03.2021 4 z 5

Tyhle dvě autorky mám ráda,knihy jsou čtivé,příjemné a obvykle nejsou prehlcene sexuálními popisy za každou cenu. Tahle není výjimkou. Nicméně ačkoliv se mi kniha líbila,nemohla jsem se celou dobu zbavit pocitu,že disharmonie v tom,co hlavní postavy dělají a říkají,jsou v rozporu s tím,jak vyznivaji a jsou popisovany. Prostě mi to tady nějak vadilo. Az jsem měla občas pocit,že se vyměňují ???? ale ke čtení doporučuji a těším se na další názory.

petusska01
18.03.2021 4 z 5

Je to moj tretí príbeh s touto tematikou a radím ho na druhé miesto :) séria HIM bola lepšia, ale ani toto nesklamalo. Veľmi príjemné čítanie, sexi chlapci, zápletka tiež bola dotiahnuta do konca, aj keď miestami samozrejme to bolo predvidateĺne ale na kvalite príbehu to neubralo. Autorky toez radím medzi moje obľúbené takže určite odporúčam a teším sa na ďalšie podobné príbehy.

Alieen
13.03.2021 5 z 5

Po dlouhé době dokonalé čtení. Žhavé, sexy, milé, obsahující vše, co má kniha tohoto žánru mít.

Karola050716
10.03.2021 4 z 5

Já tyhle autorky miluju a jejich gay knihy snad ještě víc...skvělé, zábavné, sexy. Myslím si, že posledních x stránek by sneslo trochu úprav, úplně mi to krize intermezzo nesedlo, ale celkově super a určitě se k ní vrátím...víc jejich překladů prosím !!!