Přísně tajné

Přísně tajné https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460514/bmid_prisne-tajne-Fxj-460514.jpg 4 569 132

HumříKraťasy, 21 let Sportovec. Potají magor do přírodních věd. Zatraceně sexy. HumříKraťasy: Tak. Je to tady. K narozeninám by moje přítelkyně ráda trojku. Hříšník3: Tak to jsi na tý správný seznamce. HumříKraťasy: Už jsi nad tím někdy přemýšlel? Že by sis užil s jiným klukem? Hříšník3: Pořád. Jsem za rovný příležitosti. Co ty? HumříKraťasy: Ehm… Hříšník3, 21 let Student oboru finance. Potají striptér. Zatraceně sexy. Hříšník3: Já bych to bral, jestli i ty. Můj život je teď tak trochu jeden velkej chaos. Škola, práce, stres s rodinou. Jo, a taky bydlím s tím nejotravnějším klukem na světě. Potřebuju rozptýlení. Určitě to tak chceš? HumříKraťasy: Možná to chci o něco víc, než by se mi chtělo přiznat. Hříšník3: Hele, posouvat hranice je fajn, na tom není nic špatnýho… HumříKraťasy:To říkej mýmu fotrovi, co potřebuje mít všechny pod palcem. A navíc co když bude ta trojka trapas? Hříšník3: Tak to bude trapas. Se přece pak už nikdy nemusíme vidět, ne? Hlavně mi slib, že se do mě nezamiluješ. HumříKraťasy: To by byla docela změna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Top Secret , 2019

domina
19.02.2021 5 z 5

Ano, tato kniha se fakt povedla.

JitulHa
19.02.2021 4 z 5

Tohle byla teda síla!! Od počátečního nápadu na narozeninový dárek, přes společné chatování (včetně fotek a videí) v on line prostoru, plus vzájemnou nevraživost a soupeření v reálu, až po to neskutečně skutečné odhalení, které bylo prostě, no nemám slov... Nevěděla jsem, jestli se dřív smát a rvát si vlasy, nebo obou hrdinů litovat, protože na tohle setkání bylo slovo trapas zatraceně krátké! Zároveň to byl ale asi nejlepší moment z celé knihy!! Nikdy zkrátka nemůžete vědět, kdo sedí na druhé straně monitoru. Autorky opět zabodovaly!

DomenicaRisa
19.02.2021 5 z 5

Marně jsem přemýšlela, jestli je něco, za co knížka nedostane plný počet. Tohle byla dokonalost. Opravdu jsem se zasmála. Ovšem nejvíce mě dorazila hláška "Když se třepe třetí patro, nechod klepat, nebud pako!"
Původně jsem tohle spojenectví autorek moc růžově neviděla, ale jen jsem prostě začala špatnou knížkou. Ted je opravdu žeru.

Tesset
19.02.2021 5 z 5

Přesně takhle by tenhle typ knížek měl vypadat. Postavy, které byste nejradši znali i ve skutečném životě, humor, smysluplný děj, náročnější témata, která jsou ale spíše řešena okrajově a celý ráz knihy zůstává pohodový. Sarina s Elle to prostě umí. Jedna z nejlepších knih, které jsem četla a kdybych mohla, doporučím stokrát. A navíc krásná narážka na WAGs sérii - potěšila i pobavila. Víc spokojená bych být asi nemohla... i když mohla, kdyby to bylo celé delší a nebylo to tak rychle přečtené. Víc takových knih.

zpetkeknize
18.02.2021 5 z 5

Tuhle knížku jsem před necelým rokem četla v angličtině, absolutně nadšená tím, že mé oblíbenkyně společně vydaly něco dalšího. V recenzi, kterou jsem v té době psala, jsem měla i pár výtek, kvůli kterým kniha získala hodnocení 4/5.
Nevím, jestli to bylo tím neskutečně dobrým překladem Baronetu nebo mým rozpoložením, po tomto druhém přečtení bych však knížce rozhodně dala 5/5!
Takže kdo z vás ještě váhá, rozhodně do toho běžte! Je to vtipné, sexy, dramatické, zkrátka přesně ta skvělá erotická romance, kterou si prostě chcete přečíst. A já nutně potřebuju další společnou knížku Elle a Sariny, jelikož ty dvě jsou spolu zkrátka neskutečné!

ivetapl
16.02.2021 5 z 5

Úžasné. Miluji jejich tvorbu!!

maafa
16.02.2021 4 z 5

Od tohoto autorského dua je to má pátá přečtená kniha a opět jsem spokojená. Kdo by to byl řekl, že já, ženská středního věku, budu netrpělivě očekávat vydání mm romance ze studentského prostředí:). Oba kluci byli zajímaví, a dopadlo to, jak to dopadnout v tomto žánru má:). Bylo to čtivé, vtipné, dojemné, ale moc rychle mi to uteklo....Pro únik od této současné bláznivé reality můžu jenom doporučit.

Market = )
16.02.2021 5 z 5

Jsem nadšená, jako obvykle. Radši bych byla, kdyby holky mohly dohromady nebo zvlášť psát tak zhruba jednu knížku měsíčně, ale co se dá dělat. Miluju tohle prostředí, postavy, dialogy... a v nejmenším nemám tendence hledat cokoli, co se mi třeba nelíbilo. Máte se na co těšit :-).

JanuldaN
16.02.2021 4 z 5

Příjemné čtení s rozkošným ústředním párem. Pořád jsem se uculovala. Dostala jsem přesně to, co jsem od těchto dvou autorek očekávala.

cerna7151
16.02.2021 4 z 5

Pohodové čtení, standart od těchto dvou holek.

lenka8922
15.02.2021 5 z 5

Za mě nejlepší kniha, co jsem v poslední době četla a určitě nejlepší kniha od těchto autorek. Přečteno na jeden zátah :-)

KláraH.
15.02.2021 4 z 5

Tak na tohle jsem se těšila a ikdyž to "Him" od stejných autorek nepřekoná, moc mě to bavilo a nezklamalo. Luke občas na zabití, ale oba pánové velmi vtipní a až na trochu zvláštní "coming out", za který dávám jednu (lépe půl) hvězdy dolů, jsem dostala přesně to, co jsem očekávala. Neomrzí...

bzdenca

Přečteno jedním dechem ❤

jani.ruzicko
15.02.2021 5 z 5

To bylo sladké, zábavné, vtipné a hrozně super. ❤

Myslím, že kdyby tyto dámy napsaly knihu o starých babkách, stejně by to bylo žhavé =D Díky díky díky

katerina3329

DOPORUČUJI

ElikaBendova
14.02.2021 5 z 5

proč chce mi chce plakat, když dočítám poslední řádek? Protože je konec! :-(

hana1039
14.02.2021 5 z 5

Jako vždy, skvělé čtení, které nezklame od této autorky.. studenti, lásky, rozchody... Doporučuji!

Fixa08
14.02.2021 5 z 5

Skvělá, sladká a sexy romantika!

JannaB
13.02.2021 5 z 5

Tato dvojice nikdy nezklame. :) Přečteno během dne. Už aby byla další kniha.

Jaruš71
13.02.2021 5 z 5

Opět super. Těším se na další knihy těchto autorek.