annamc annamc komentáře u knih

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

(četla jsem v angličtině)
Jedna z nejnádhernějších knih, co jsem kdy četla

31.05.2018 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Víte,někdo pod tuhle knihu píše,že mu vadila stále brečící Alyssa.Mě ale ne.Já totiž brečela také...

Dlouho jsem přemýšlela jaké slovo by vystihlo tuto úžasnou sérii.Neuvěřitelnost.Toto slovo podle mě vše vystihuje.Kniha obsahuje velkou dávku fantazie a neuvěřitelných věcí.Jsou tam věci skutečné i neskutečné.Zach vs Morfeus.Alyssa vs Alyssa.Lidi vs podsvětníci.Bavilo mě být zamotaná do děje a občas něco i nechápat
Morfeus si vyžaduje nový odstavec.Opět jsem se zamilovala.Jeho krásná slova,moudrost,mazanost i oddanost jak říši divů,i podsvětníkům, tak i Alysse byla byla opravdu úžasná.Morfeus.Už jen to jméno.Zkuste si ho párkrát zopakovat.Hmmm..Morfeus.Jak krásně znějící.Dohromady z něj vychází úžasná postava na kterou nikdy nezapomenu.
Zábavné byly i části hádajícího se Morfea a Zacha.Jejich přihlouplé nadávy jako zmůrysyn mě opravdu dostávaly.
Kniha byla velmi zamilovaná a já s ní.Příběh který jsem z hrdiny proživala posledních pár dní mě opravdu dostal.Mé slzy které po dočtení smáčely stránky vše potvrzují.
A tak stejně jako Alysse tak i mě trhá srdce to,že už jsem knihy dočetla
Ti co sérii přečetli, tak vědí:

......A přesně tam začíná naše NAVĚKY............

03.05.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Celá trilogie byla podle mě opravdu zvláštní. Nikdy jsem nic podobného nečetla. Zvláštní jsou jak hlavní hrdinové, tak i prostředí, kde se odehrává děj (viz Ďáblův akr).A samozřejmě obrázky, u kterých nevím, jestli se mám bát nebo smát. Celá série se mi líbila, určitě doporučuji, četla se dobře. Opravdu podivné:))))

17.11.2017 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Skvělé, jsem z toho opravdu nadšená. Knížka ležela půl roku v knihovně a nějak jsem se k ní neměla. Přišel zimní čas a taky čas na nějakou pořádnou tlustou knihu(která se nakonec četla rychle:) a tak jsem jí vytáhla. A jsem opravdu nadšená. Strašně se mi líbí nápadité zpracování, děj byl napínavý až do poslední stránky a už se nemůžu dočkat,až si koupím druhý díl:)))):DDD

28.12.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Super, co dodat!

28.01.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Super knížka ,která se čte úplně sama:)Už se moc těším na další díly.

16.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Slzy,napětí,vztek i radost mě doprovázeli celou knihu.Na konci jsem se nemohla odtrhnout!!Děj byl tak napínavý že my skoro ruply nervy!TRILOGIE SELEKCE JE TOTÁLNĚ SUPER!!!Obcas jsem byl nastvana na Americu,obcas na Maxona,ale oba mám ráda.Naprosto úžasné,chci aby měla kníha 100 dílů a mohla ji číst každý den!Prostě a jednoduše:

S⃟єℓєк¢є ωιℓℓ вє αℓωαуѕ ιи му нєαя∂❤️

08.10.2015 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Knížku jsem dočetla do půlky a odložila. Příběh smutný a určitě silný ale kniha samotná mě nebavila.

30.01.2019 2 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Pěkná oddychovka, četla se rychle, knížka je hezky zpracovaná a i jsem se u ní nasmála(u bábovky zvláště:)

06.09.2017 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Naprosto super kniha!!!!!!!Skočilo to otevřeně a hned jsem se vrhla na další.Super nápady a pochvala pro Suzanne za hodiny ale také pro Mags(ta byla úžasná při její poslední scéně jsem brečela jak u filmu tak u knihy),Finnicka či Dioda:)Prostě super:D

08.11.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Prostě super,nic co dodat,přečetla jsem jí během chvilky:)

05.08.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

BEST BOOK FOREVER!!!Škoda že nejde dát 100*,tak aspoň 5*,i když kniha si zaslouží více:)SUPER KNIHA:)

23.05.2015 5 z 5

Vango Vango Timothée de Fombelle

Definitivně nejlepší kniha, co jsem kdy četla!!!

25.01.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná knížka, opravdu realisticky popisující danou dobu, ukazující, že ne všichni Němci byli zlí....Prostě opravdu skvělá, silně doporučuji, na konci i slza ukápla... :)

24.03.2018 5 z 5

Skvělá, stejně jako kniha předchozí, kterou jsem od prince Ládíka četla:) Opravdu moc vtipná, čtivá a napsaná pěknou češtinou. Už se nemůžu dočkat na přednášku!!! :D

12.02.2018 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Super, Calaena je prostě nejlepší a jsem ráda, že konečně známe onoho Sama :D

03.11.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Skvělý, skvělý, nejlepší, nemohla jsem se odtrhnout. A Rhys je prostě dokonalý

25.09.2017 5 z 5

Opravdu skvělé a vtipné,autor moc sympatický, doporučuju všem!!!!!!

03.09.2017 5 z 5

kniha krásná už od pohledu, dobrý nápad:D

29.07.2017 4 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London