Knihovna duší

Dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se krátí čas. Nebezpečný šílenec zůstává na svobodě a jejich milovaná slečna Peregrinová je stále v nebezpečí.. Na nebezpečnou záchrannou misi jsou nuceni se vydat Jacob Portman a Emma Bloom. Budou cestovat válkou zničenou krajinou, potkají nové spojence a budou čelit nebezpečím větším než doposud. Vrátí se Jacob zpět mezi své přátele jako hrdina? Dobrodružná kniha je nabitá akcí a mimo jiné obsahuje 50 nových fotografií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251696/big_knihovna-dusi-zBp-251696.jpg 4.21869

Kniha Knihovna duší

Hanncha

Toto bylo slabší. Musela jsem se nutit dočíst a nepřeskakovat nudné pasáže.

Hermiona419

Poslední díl, který jsem četla. Asi to i tak zůstane.

Erikdecim

čtivé a uklidňující

vera5841

Tento díl je velmi temný a plný zla. Rozhodně bych neřekla, že je to kniha pro děti. O to víc mě to bavilo. Člověk neustále čeká, co zlého je za rohem a zároveň je neustále v napětí, protože když už to vypadá, že se některá část blíží ke konci, vždy přijde zvrat.

medlovice
20.10.2021

Podivní to nemají jednoduché. Musí se neustále skrývat a bojovat s netvory. Ale potkávají nové lidi , spoustu zajímavých lidí . Moc mě fascinují fotografie v knize , dívám se na ně a přemýšlím, psal Riggs příběh podle nalezených fotografií , a proč tedy ty podivné fotografie vznikly a nebo je to pravda a fotografie nám ukazují o čem čteme všechny postavy jsou reálné ?

Michalka98
09.09.2021

Závěr první části série se mi moc líbil. Ransom Riggs stvořil opravdu originální svět, podivné děti mě moc bavily, i když mým největším oblíbencem se stal neohrožený pes s britským přízvukem Addison. Doporučuji a těším se na další díly.

666Jitka
06.08.2021

Povedené pokračování příběhu podivných dětí, kterému nechybí nápaditost, akčnost, překvapivé momenty a touha vědět, jak to bude všechno dál pokračovat. Knihy jsou moc pěkně udělané, staré fotografie, které dokreslují příběh, pomáhají nastartovat fantazii čtenáře.

Péťa86
23.07.2021

Mám moc ráda příběhy, kde jsou spojené “pohádky” s realitou. Pro mě je to snění…

V každém případě je to poutavě psaná kniha, která se čte jedním dechem. Již teď se těším na další díly.