Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Velice příjemná odpočinková kniha. Asi jedna z těch lepších se slečnou Marplovou.

25.03.2022 4 z 5

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Opět skvělý příběh. Rafinovaná vražda a několik podezřelých. Jako odpočinkové čtení skvělé.

23.03.2022 5 z 5

Terapeutka Terapeutka Helene Flood

Posloucháno jako audiokniha. Děj plyne pomalu. Místy je popis některých věcí nebo událostí zbytečně zdlouhavý. Jde spíše o pocity hlavní hrdinky než o vyšetřování vraždy. Konec byl předvídatelný. Výborně namluveno.

14.03.2022 3 z 5

Doktore, to bude bolet! Doktore, to bude bolet! Patrick Taylor

Jako vždy milé a příjemné čtení. K tomu všichni staří známí z Ballybucklebo.

06.01.2022 5 z 5

Velká kniha vánočních detektivek a záhad Velká kniha vánočních detektivek a záhad Otto Penzler

Některé příběhy opravdu velmi dobré, některé slabší. Vyloženě se mi nelíbil pouze ten o panence. Velké mínus má u mě formát knihy. Velice nepraktické při čtení.

03.01.2022 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Velmi dobře se mi to četlo. Za mě nejlepší díl ze série o Kate. Dobré čtení na zimní večer.

27.11.2021 4 z 5

Mrazivé vraždy Mrazivé vraždy Agatha Christie

Velice milé čtení na podzimní nebo zimní večer.

17.11.2021 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

A. Christie nikdy nezklame. Opět skvělé čtení.

20.08.2021 5 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

A. Christie a H. Poirot jsou záruka dobrého čtení. Opět skvělá detektivka.

18.08.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

11. díl a opět skvělé a strhující čtení. Tato série si drží velmi vysokou úroveň. Skvělé jsou krátké kapitoly i střídání s Pennovo případem.

12.06.2021 5 z 5

Nenáročné čtení, které místy pobaví. Letní oddechové čtení

10.06.2021 2 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Skvělé. Napínavé od začátku do konce. A to setkání na konci velmi potěšilo. Tak uvidíme co z toho bude v další knize.

27.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět velice pěkně napsaná kniha. Zajímavé téma, co by asi bylo kdyby ...

22.05.2021 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Klasika která se neomrzí. Skvěle napsaný příběh a jako vždy úžasný Hercule Poirot.

23.03.2021 5 z 5

Nedokončená vražda Nedokončená vražda Ann Granger

Jako vždy velmi milé čtení. Příběh zajímavý a pěkný. Ale co už pěkné nebylo, tak to bylo to velké množství překlepů v knize. Už v předchozí knize Nezvyklý zájem o mrtvoly bylo obrovské množství chyb.

01.03.2021 3 z 5

Vražda ve vlaku do Ballaratu Vražda ve vlaku do Ballaratu Kerry Greenwood

Skvělé, vtipné, zábavné čtení. Nemá to chybu!

05.02.2021 5 z 5

Příliš vysoký let Příliš vysoký let Kerry Greenwood

Velmi pěkný příběh. Phryne nemá chybu.

03.02.2021 5 z 5

Kokain Blues Kokain Blues Kerry Greenwood

Nejdříve jsem viděla seriál, který neměl chybu. A kniha byla super, vtipná, zábavná. Taková milá odpočinková záležitost.

31.01.2021 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Místy možná i trochu "humorné ", ale jinak nic moc. Stále stejné vtipy, jejich neustále vysvětlování. Zbytečně vulgární. Snaha nacpat vtip nebo vulgarismus na každou stránku. Čekala jsem víc.

16.01.2021 2 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald