Ztracené střípky přehled

Ztracené střípky
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462447/bmid_ztracene-stripky-tYU-462447.jpg 4 384 384

NEZNÁ SVÉ NEJTEMNĚJŠÍ TAJEMSTVÍ. ALE NĚKDO JINÝ ANO. A CHCE SE JÍ ZBAVIT… Rebeka Murphyová je od rozchodu s manželem na všechno sama a náročná práce v nemocnici a výchova dvou malých dcer si na ní začíná vybírat svou daň. Proto se Rebeka rozhodne na jeden den všeho nechat a doprovodit bratra Johnnyho na pracovní výlet na odlehlý ostrůvek sto šedesát dva kilometrů od pevniny. Jenže jeden den se protáhne na pět měsíců. Rebeka s Johnnym se hodinu po příjezdu na ostrov stanou oběťmi útoku. Po bratrovi se slehne zem a Rebeku nechá útočník na místě v domnění, že je mrtvá. Než se jí podaří dostat zpět do přístavu, je už pozdě… Sezóna skončila, poslední trajekt odplul a ostrov zůstal opuštěný. Na pět měsíců. Rebeka si záhy uvědomí, že bratrovo zmizení je pouze jedním z jejích mnoha problémů. Nemá loď, telefon ani na koho se obrátit, a návratem do civilizace její noční můra ani zdaleka nekončí. Někdo tam na ni totiž čeká – a ten někdo si nepřeje, aby se vrátila domů živá… _____ Samostatný krimi thriller od autora bestsellerové ságy s Davidem Rakerem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Missing Pieces , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracené střípky. Přihlašte se a napište ho.

tommylee
06.05.2024 3 z 5

Po par kapitolach se pribeh rozjede na plne obratky a cloveka kniha uplne pohlti a nechce ji za zadnou cenu odlozit, jak se tesi na rozuzleni pribehu. Avsak zde ma kniha za me prilis velke slabiny. At mam autora oblibeneho a povazuji ho za jedno z nej v soucasne dobe, tak zapletka za me byla prilis slaba. Prvnich 450 stranek za 5 hvezd, bohuzel slaba zaverka za 2.

Didi15
15.04.2024 5 z 5

Tak tohle jsem naprosto zhltla , akorát ten konec mohl být o krapet lepší. Jinak ale vidím pouze klady.:)

Abikk
06.03.2024 5 z 5

Super svižná a napínavá Weaverovka. Tento příběh mě snad bavil ještě víc než Rakerovky. Doufám, že napíše víc takových příběhů :o)

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (červen)

29.07.2021

Zmizela před pěti měsíci. Proč ji nikdo nehledá?

07.06.2021

Knižní novinky (21. týden)

23.05.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Ztracené střípky v seznamech

ve Čtenářské výzvě52x