Ztracené střípky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

NEZNÁ SVÉ NEJTEMNĚJŠÍ TAJEMSTVÍ. ALE NĚKDO JINÝ ANO. A CHCE SE JÍ ZBAVIT… Rebeka Murphyová je od rozchodu s manželem na všechno sama a náročná práce v nemocnici a výchova dvou malých dcer si na ní začíná vybírat svou daň. Proto se Rebeka rozhodne na jeden den všeho nechat a doprovodit bratra Johnnyho na pracovní výlet na odlehlý ostrůvek sto šedesát dva kilometrů od pevniny. Jenže jeden den se protáhne na pět měsíců. Rebeka s Johnnym se hodinu po příjezdu na ostrov stanou oběťmi útoku. Po bratrovi se slehne zem a Rebeku nechá útočník na místě v domnění, že je mrtvá. Než se jí podaří dostat zpět do přístavu, je už pozdě… Sezóna skončila, poslední trajekt odplul a ostrov zůstal opuštěný. Na pět měsíců. Rebeka si záhy uvědomí, že bratrovo zmizení je pouze jedním z jejích mnoha problémů. Nemá loď, telefon ani na koho se obrátit, a návratem do civilizace její noční můra ani zdaleka nekončí. Někdo tam na ni totiž čeká – a ten někdo si nepřeje, aby se vrátila domů živá… _____ Samostatný krimi thriller od autora bestsellerové ságy s Davidem Rakerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462447/big_ztracene-stripky-tYU-462447.jpg 4.2323
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Missing Pieces, 2021


více info...
Nahrávám...

Komentáře (106)

Kniha Ztracené střípky

iveta0159
26. května

Kniha se mi míč líbila, krásně se četla. Děj byl zajímavý

Dajine
26. dubna

Svižné čtení, krátké kapitoly, děj v časové linii teď a předtím nevadí, napínavé, zajímavé téma přežití na opuštěném místě. A úžasný pejsek v hlavní roli. Aspoň pro mě.


Kackac77
22. března

Detektivky čtu občas, tuto jsem poslouchala jako audioknihu a pro mě překvapivě to bylo opravdu dobré. Velmi napínavý příběh, prolíná se tu přítomnost s minulostí a v určité části se potkají. Od autora je to moje první kniha a určitě ne poslední. Dobře popsané postavy, motivy postav, nebylo to moc předvídatelné, což je u detektivky dobře.

Arev122
20. března

Napínavý příběh, krátké kapitoly, střídání současnosti a "předtím ". Detektivka přečtená jedním dechem.

jirimatejka
30.12.2022

Výborné čtení, lepší než série s Davidem Rakerem. Dobrý námět, dobře zpracovaný a i s celkem povedeným koncem. Doporučuji.

Swissman
25.12.2022

Rakerovský příběh bez Rakera? Bude to fungovat? Ano! Fungovalo to. Prožít příběh z pohledu té, po které se jindy pátrá celou knížku, mělo něco do sebe. S Rebekou jsem strávil pár nelehkých měsíců (ehm, dějově samozřejmě, kniha přečtena za víkend) a musím říct, že kniha jako celek fungovala skvěle. A cameo s Davidem bylo třešničkou na závěr.

konformita
22.12.2022

Manžel mi řekl, že tam David bude a on se objeví až na konci. Takže poprvé bez Davida, ale šlo to. Příběh poznáváte očima ztraceného.

Luigi1
21.12.2022

Velice dobře napsané pěkně se to četlo.

1