Ztracené střípky

Ztracené střípky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462447/bmid_ztracene-stripky-tYU-462447.jpg 4 378 120

NEZNÁ SVÉ NEJTEMNĚJŠÍ TAJEMSTVÍ. ALE NĚKDO JINÝ ANO. A CHCE SE JÍ ZBAVIT… Rebeka Murphyová je od rozchodu s manželem na všechno sama a náročná práce v nemocnici a výchova dvou malých dcer si na ní začíná vybírat svou daň. Proto se Rebeka rozhodne na jeden den všeho nechat a doprovodit bratra Johnnyho na pracovní výlet na odlehlý ostrůvek sto šedesát dva kilometrů od pevniny. Jenže jeden den se protáhne na pět měsíců. Rebeka s Johnnym se hodinu po příjezdu na ostrov stanou oběťmi útoku. Po bratrovi se slehne zem a Rebeku nechá útočník na místě v domnění, že je mrtvá. Než se jí podaří dostat zpět do přístavu, je už pozdě… Sezóna skončila, poslední trajekt odplul a ostrov zůstal opuštěný. Na pět měsíců. Rebeka si záhy uvědomí, že bratrovo zmizení je pouze jedním z jejích mnoha problémů. Nemá loď, telefon ani na koho se obrátit, a návratem do civilizace její noční můra ani zdaleka nekončí. Někdo tam na ni totiž čeká – a ten někdo si nepřeje, aby se vrátila domů živá… _____ Samostatný krimi thriller od autora bestsellerové ságy s Davidem Rakerem.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press

Missing Pieces , 2021

Didi15
15.04.2024 5 z 5

Tak tohle jsem naprosto zhltla , akorát ten konec mohl být o krapet lepší. Jinak ale vidím pouze klady.:)

dlabikk
06.03.2024 5 z 5

Super svižná a napínavá Weaverovka. Tento příběh mě snad bavil ještě víc než Rakerovky. Doufám, že napíše víc takových příběhů :o)

Pisquosus
24.02.2024 3 z 5

První dvě třetiny mě kniha bavila, byla napínavá a i jsem se bála.

Ale ta poslední třetina nevím, trochu to pokulhávalo.. takové divné rozuzlení. Za mě průměr.

anovy64
15.01.2024 3 z 5

Kniha byla čtivá, ale abych byla nadšená, to tedy bohužel ne. Důvod, proč se Rebeky chtěl někdo tak úporně zbavit, byl jo zvláštní. A ten konec, jak si "padouch" sáhne do svědomí, no nevím. Weaver umí psát přesvědčivěji.

optimista55
07.01.2024 5 z 5

Podľa mňa výborná kniha triller. Nepochopil som však autora prečo od začiatku viedol dve dejové línie časove proti sebe, ktoré sa asi v 2/3 spojili. Mne to nedáva žiadny zmysel, len zachytiť nový trend, ktorý som postrehol aj v iných dielach. Myslím si však, že autor takého kalibru ako je Tim Weaver nepotrebuje takéto experimenty.

ZiPur
21.12.2023 odpad!

Zdlouhavé, přitažené za vlasy, postavy a zápletky jako vybrakované (a prvoplánové) z psychologicko-naučných knih. Můj druhý pokus dát Weverovi šanci a také poslední.

Martule44
17.12.2023 5 z 5

Pecka! Weaverovka prostě nezklame. Hltala jsem stránky a vítala jsem zápletku, která se lišila od detektivek s Rakerem, ....ten mne však svou přítomností potěšil, ač to bylo v samotném závěru.
Plný počet *

Nekonečná
25.09.2023 4 z 5

Moje první kniha od autora a líbila se mi, čtivá, nemohla jsem se odtrhnout. Jen ten konec mě opravdu zklamal! Čekala jsem úplně jiné rozuzlení, bylo to divné, nevěrohodné, slabé, ale přesto knihu doporučuju. Určitě sáhnu i po dalších autorových knihách

Sančez
08.09.2023 5 z 5

Prostě skvělé, skvělé, skvělé.

m2056
01.09.2023 4 z 5

Super kniha jen mě vadí trochu ty otevřené dveře na konci knihy že může vzniknout další kniha. Jinak je kniha velmi dobrá dobře se čte.

MonikaV
16.07.2023 5 z 5

Vynikající, úplně mě to pohltilo, moc doporučuji!

alabra
15.07.2023 4 z 5

Jako audioknihu jsem poslouchala na dovolené, další kniha oblíbeného autora, i když mě hrdinka místy svým chováním štvala, autor nezklamal, za rozvláčnější a lehce předvídatelné části dávám čtyři hvězdy.

tess.de.veles
05.07.2023 4 z 5

Dobra kniha

šipek
20.06.2023 4 z 5

Tak za mě příjemné odskočení od série s Davidem Rakerem. Krátké čtivé kapitoly a dvě dějové linie. Příběh zajímavý, trošku se mi zdál závěr knihy neskutečný za což ubírám jednu hvězdičku.

iveta0159
26.05.2023 5 z 5

Kniha se mi míč líbila, krásně se četla. Děj byl zajímavý

Dajine
26.04.2023 5 z 5

Svižné čtení, krátké kapitoly, děj v časové linii teď a předtím nevadí, napínavé, zajímavé téma přežití na opuštěném místě. A úžasný pejsek v hlavní roli. Aspoň pro mě.

Kackac77
22.03.2023 4 z 5

Detektivky čtu občas, tuto jsem poslouchala jako audioknihu a pro mě překvapivě to bylo opravdu dobré. Velmi napínavý příběh, prolíná se tu přítomnost s minulostí a v určité části se potkají. Od autora je to moje první kniha a určitě ne poslední. Dobře popsané postavy, motivy postav, nebylo to moc předvídatelné, což je u detektivky dobře.

Arev122
20.03.2023 5 z 5

Napínavý příběh, krátké kapitoly, střídání současnosti a "předtím ". Detektivka přečtená jedním dechem.

jirimatejka
30.12.2022 5 z 5

Výborné čtení, lepší než série s Davidem Rakerem. Dobrý námět, dobře zpracovaný a i s celkem povedeným koncem. Doporučuji.

Swissman
25.12.2022 5 z 5

Rakerovský příběh bez Rakera? Bude to fungovat? Ano! Fungovalo to. Prožít příběh z pohledu té, po které se jindy pátrá celou knížku, mělo něco do sebe. S Rebekou jsem strávil pár nelehkých měsíců (ehm, dějově samozřejmě, kniha přečtena za víkend) a musím říct, že kniha jako celek fungovala skvěle. A cameo s Davidem bylo třešničkou na závěr.