Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Dlouho jsem se těšila na třetí díl. Teď je dočteno a hluboce smekám před paní Lednickou. Odvedla obrovský kus práce. I třetí díl si udržel velmi vysokou úroveň. Moc se mi líbilo zapracování reálných postav do příběhu. Velmi pěkné čtení o nelehké době.

25.04.2024 5 z 5

Jizvy plné beznaděje Jizvy plné beznaděje Stefan Ahnhem

Po sérii s Fabianem Riskem jsem čekala trochu víc. Snad ani jedna postava nebyla sympatická. A Malin byla vyloženě protivná a sebestředná. Její protivné chování vyloženě rušilo detektivní zápletku.

15.04.2024 3 z 5

Pohřbeni zaživa Pohřbeni zaživa Dominik Dán

Velmi povedený díl. Ať už jde o dějovou linku Choseho nebo o případ Oty a Richarda. Odporné praktiky v domově seniorů. Co vše jsou schopni lidé udělat svým nejbližším kvůli penězům, to je opravdu velmi smutné.

23.03.2024 5 z 5

List zo záhrobia List zo záhrobia Dominik Dán

Zase jeden z porevolučních případů. Ulice plné amnestovaných, kriminalita bují a policie má plné ruce práce.

18.03.2024 5 z 5

Ošklivá, zlá doba, která lidem pokřivila charakter. Život ve strachu, přetvářce a lži. Jen hrstka těch nejodvážnějších se nepodvolila a krutě za to zaplatila. Velice čtivé a poučné. Těším se na třetí díl.

09.03.2024 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Zase skvělý příběh. Devadesátky, doba, kdy si někteří mysleli že jsou víc a mohou si dovolit víc. Mafie si vymezuje území a začíná tvrdý boj mezi nimi. Skvělá banda z oddělení vražd a jejich úžasný smysl pro humor.

06.03.2024 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Asi budu opakovat, ale opět další skvělá kniha od DD. Tentokrát z divokých devadesátek. Opět skvělý humor chlapců ze 141.

02.03.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Promyšlený, napínavý příběh. Autor krásně dávkuje napětí a nenápadně nám vždy ukáže někoho kdo by mohl být podezřelý. Navíc sympatická vyšetřovatelka. Tak snad budou brzy následovat další případy z oddělení ztracených duší.

01.03.2024 5 z 5

Básník Básník Dominik Dán

Čtivé, napínavé a samozřejmě nechybí pověstný humor kanceláře 141. Jako vždy přečteno během chvíle.

25.02.2024 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Dominik Dán

Budu se opakovat, ale opět skvělé čtení. I přes rychlý konec to bylo super. Další příjemné setkání s partou kanceláře 141.

24.02.2024 4 z 5

Kožené srdce Kožené srdce Dominik Dán

Opět skvělé čtení. Dva případy. Jeden klasický mord a druhý případ odhaluje rodinné tajemství. Na scéně se objevuje také Hanzelův ztracený syn. Opět nechybí vzájemně špičková ní členů mordparty. Opět nechybí Kukyho pěstitelské pokusy a nová oběť citroník Marcel.

13.02.2024 5 z 5

Žiješ jenom dvakrát Žiješ jenom dvakrát Dominik Dán

Tato série je naprosto skvělá. Začínám mít závislost na DD.

10.02.2024 5 z 5

Moucha Moucha Dominik Dán

Prostě zase další skvělé čtení od DD. Zajímavý případ a hlavně parta skvělých detektivů s úžasným smyslem pro humor.

02.02.2024 5 z 5

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Velmi pěkné počtení. Tentokrát se vše točí pouze kolem Krauze a Chosého. Ostatní z party tentokrát moc prostoru nedostávají. Ale i tak to bylo opět perfektní. Napětí, humor. Prostě zase další skvělá dánovka. A popis Kukyho pěstitelských a chovatelských úspěchů neměl chybu. Hlavně teda křeček co dostával mentolové tiktaky, aby mu nesmrděla h...a.

01.02.2024 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Silný příběh o utrpení malého chlapce. To co chlapec prožil je strašné a smutné. Je hrozné že mu nikdo nepomohl. Nikdo si ho nevšiml. Bylo to velmi smutné čtení, ale naštěstí tady bylo odlehčení v podobě špičkování detektivů.

26.01.2024 5 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Skvělý příběh s historickým pozadím. Krauz se zase vyznamenal.

25.01.2024 5 z 5

Cela 17 Cela 17 Dominik Dán

Pěkně napsaný příběh. Četlo se to skvěle. Popis života ve vězení byl drsný. Hlavně že došlo na Bohuša a úchyláky kolem něj.

23.01.2024 5 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Opět skvělé čtení. Dlouhý úvod, trvá než se na scéně objeví detektivové z mordparty. Skvělý příběh a pak velmi rychlý konec. A humor a porýpávání detektivů mezi sebou, to už je taková třešnička na dortu.

21.01.2024 5 z 5

Beštia Beštia Dominik Dán

Velmi drsný příběh podle skutečné události. Brutalita pachatele byla opravdu neskutečná. Kniha u které nemůžete přestat číst.

20.01.2024 5 z 5

Nestydaté neviňátko Nestydaté neviňátko Dominik Dán

Po přečtení druhého dílu se stávám fanouškem D.D. a mordparty. Četlo se to velmi dobře. Zamotaný případ, ale pozornému čtenáři brzy dojde jak to vše bylo. A třešničkou je porýpávání a humor vyšetřovatelů.

17.01.2024 4 z 5