Aligator805 Aligator805 komentáře u knih

Hadí doupě Hadí doupě Agatha Christie

Skvělá detektivka!

20.04.2020 4 z 5

Nezvyklý zájem o mrtvoly Nezvyklý zájem o mrtvoly Ann Granger

Grangerová nezklamala. Odpočinková knížka. Ale ty pravopisné chyby!!! To byl mazec!! Něco takového jsem dlouho neviděla. Odbytá práce vydavatelství! Škoda.

20.03.2020 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Skvělé!! Opět velmi pěkný příběh.

07.03.2020 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé čtení. Tato série nemá chybu!

02.03.2020 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Opět zajímavé téma. Čtivá detektivka. Zatím ale nejslabší díl oddělení Q. Už se těším na další díl.

15.02.2020 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Opět skvělé čtení! Silný příběh. Skvělá trojice vyšetřovatelů. Tak snad v příštím díle trochu více o minulosti Asada.

07.02.2020 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Skvělé. Napínavé. Velice zajímavé téma. Tato série nemá chybu. Hlavní hrdinové sympaťáci. Už se těším na další díl.

31.01.2020 5 z 5

Doktore, ne tak zhurta! Doktore, ne tak zhurta! Patrick Taylor

Krásné a oddechové čtení. Svérázné postavy a úžasný Fingal. Vždy si u těchto knih krásné odpočinu.

29.01.2020 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Doporučuji . Skvělá detektivka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Postavy vzbuzují silné emoce. Zejména Kimmie. Těším se na Vzkaz v láhvi.

27.01.2020 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Objeveno díky čtenářské výzvě. Velmi pěkná a čtivá detektivka. Sympatický detektiv a jeho pomocník. Příběh zajímavý a napínavý. Už se těším na další případy oddělení Q.

23.01.2020 4 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Zatím nejlepší díl. Napínavá. Velmi dobře rozehrané dějové linky. Tak už jen další díl.

18.01.2020 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Zatím nejlepší díl série. Vše do sebe konečně začalo zapadat. Už se těším na další díl!

07.01.2020 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Po Obětech bez tváře jsem čekala víc. Ale bohužel. Kniha se sice dobře četla a byla napínavá, ale bylo tam dost věcí těžko uvěřitelných. Risk je mi trochu nesympatický, ale to je asi cílem vytvořit ne úplně kladného poldu. Nesedí mi ani jeho žena a děti. Zkusím ještě další díl.

04.01.2020 3 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Dobré počtení, ale zatím bohužel nejslabší díl série. Přesto se ale těším na další díl.

01.01.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Nádherná kniha. Napsána s velkým citem pro jazyk, tak jako ostatní knihy A. Mornštajnové. Velmi krásné čteni. Mohu doporučit.

01.01.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kdybych od Bryndzy nečetla jeho předchozí knihy, tak super. Knihy o Erice,ale byly skvělé. Tato mi bohužel přišla taková nedotažená. Skryté těhotenství po tom co Kate pobodají nebo útěk z léčebny. Snad bude další díl lepší!

29.12.2019 2 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělé jako vždy!! Nešlo se odtrhnout! Doporučuji!

28.12.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi dobré čtení. Příběh měl spád a napětí. Noční lov byl ale přeci jen o kousek lepší.

20.08.2017 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Právě jsem dočetla. Místy trochu zbytečně natažené, ale velice dobrý děj a zápletka. Jen je škoda, že to u nás vychází až od 4. dílu a unikají tak vazby hlavního hrdiny v soukromí.

20.08.2017