Adriassa Adriassa komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha byla napinava a mela zajimavy namet, konec lehce uspechany a stejne jako u predesle knihy mi chybelo trochu vysvetleni...
Jen me tam rozcilovaly dialogy detektivu a ta jejich vecna natvrdlost a neustale "Coo"?, "Kdo"?? Prijde mi trochu nerealne, ze jak Munch tak Mia, jsou vetsinou mimo...nedovedu si predstavit, ze by nekdo takovy opravdu mohl u policie delat. Prijde mi to jako nejaky soucasnu trend, ze jsou ve vetsine detektivek vysetrovatele alkoholici, fetaci a emocne labilni jedinci... Skoda....puvodne jsem chtela dat pet hvezdicek, ale konec to opet trochu zkazil.

05.12.2018 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se pekne cetla. Autorka ma velky dar krasneho jazyka. Velmi ctive a citlive zpracovane tema.

31.10.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ze zacatku jsem si musela zvyknout na styl psani...ale pak jsem se zacetla a neslo od knihy odejit. Po precteni jsem sice Igorovi prilis neverila, presto bych se tam urcite nevydala..a to ani v lete;-) Ted travim cas tim, ze vyhledavam info a foto o Tribeci...

07.04.2019 5 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Ne a ne, se do knížky začíst. Pro mě nepochopitelné rozhodnutí...a celou dobu mne napadla otáka "Co čekala???"

20.10.2012 2 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Kniha je celkem zklamani. Pribeh sam o sobe by byl i zajimavy, ale ta omacka kolem byl dost des. Knihu jsem docetla, ale tak 3/4 jsem preskakala a o nic jsem neprisla. Oba hlavni hrdinove mi dost lezli na nervy.

25.01.2023 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kdyz jsem videla hodnoceni knihy a nakonec ji rozbalila pod stromeckem o to vic jsem se na ni tesila....a nezklamala. Nez jsem se k ni dostala, hodnoceni jeste kleslo, ale ja se nedala odradit a jsem rada. Precetla jsem ji za dva dny...jeden zaver trochu necekany a druhy cekany. Urcite stoji za precteni.Postavy sice neprilis sympaticke, obcas jsem se v nich trochu ztracela diky prezdivkam. Dej napinavy a po vecerech i strasidelny..:-] Tesim se na dalsi knihy od autorky.

24.01.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dele mi trvalo se do knihy zacist. Preskakovala jsem, vrahovi 'myslenky, prislo mi ze autorka chce sokovat nechutnosti a zvrhlosti, ale me to proste nebavilo. Ostatni se cetlo dobre, i kdyz nebylo moc tezke uhodnout kdo za tim stoji. Marni i Francis byli sympaticti. Jsem yvedava na dalsi knihu od autorky.

14.11.2019 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Jedna z nejlepsich knih, ktere jsem za posledni dobu cetla. Urcite vsem doporucuji.

23.10.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nemám ráda knihy v podání první osoby a navíc tak nesympatických. Kniha pro mě neměla žádný náboj a spád. Sice jsem jí dočetla, ale spíš z důvodu, že jsem stále očekávala něco víc. Kniha pro mne byla zklamáním. Dvě hvězdičky dávám z důvodu dobrého nápadu na příběh.

01.03.2016 2 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Jedna velka nuda, preskocila jsem snad 3/4 knihy...nechapu, tak vysoke hodnoceni. Navic nepochopim ten absurdni konec..
Jedna hvezdicka je za slibny zacatek.

03.08.2020 1 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět velmi dříve. Ale přišla mi trochu slabší než Tiché roky a Hana. Občas jsem se v postavách ztrácela. Postava Anežky mi sice nebyla sympatická. Ale jak už bylo několikrát řečeno nic a nikdo není černobílý a je těžké soudit rozhodnutí ostatních, navíc v těžkých dobách. Ještě mevod autorky čeká Motýlek, tak jsem zvědavá.

06.01.2020 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Velmi silny a smutny pribeh. Cast z minulosti velmi ctive napsana. Soucasnost o trochu mene a obcas jsem i kousek preskocila. Diky knize jsem se dozvedela o nelegalnich sirotcincich v USA, do ted jsem nemela tuseni. Urcite stoji za precteni

05.12.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Zacatek mi pripadal trochu zdlouhavy a chybelo mi napeti. Postradala jsem trochu vetsi rozbor postav. Temer vsechny na me pusobily dost plose...o zadne jsme se toho moc nedozvedeli..vse se jen lehce nacalo a pak nic. Presto se mi kniha libila a urcite si prectu dalsi.

17.03.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super, super, super...tesim se na dalsi. I kdyz si rikam..dalsi knizku uz snad Joona nemuze ani prezit ;-D

26.01.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jako ostatni jeho/jejich knihy super. I kdyz uz mu Joona zacina pripadat jako superhrdina, ktery prezije vsechny a vsechno :-]

26.01.2019 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Kniha se mi moc libila. Bylo tezke od ni odejit, tak jsem cetla do pozdnich hodin. Vraha jsem dlouho netusila, az ke konci mi to zacalo docvakavat. Tesim se na dalsi knihy od autorky.

05.11.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Trochu pomalejsi rozjezd, ale pak se dej rozproudil a cetla jsem jednim dechem. Konec me malinko zklamal. Na to jak dlouze popisoval autor zacatek tak bych ocekavala i podobne rozepsany konec. Presto hodnotim 4* a knihu doporucuji.

21.10.2018 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Jedna z nejlepších knih od Kinga. Napínavé, strašidelné..ještě se těším na film. Určitě doporučuji

02.09.2014 5 z 5

Neklidný hrob Neklidný hrob P. J. Parrish

Super kniha, moc se mi líbila. Napínavé od začátku do konce.

06.08.2013 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Kniha mne vůbec nezaujala. Nejsem věřící, ale jsem tolerentní, ale tohle mi přišlo trochu moc...Kniha ve mě často vyvolávala vztek. Nedokázala jsem jí číst dlouho, často jsem jí odkládala hluboko do šuplíku, a pak jen přeskočila na konec, abych věděla jak dopadla. Asi bych jí nikomu nedoporučila.

Sdílím názor A700

11.10.2012 1 z 5