Patříš mi

Danny, Kieran, Rob a Josh. Parta kluků, která má tajemství. Tajemství, které dennodenně sužuje jejich životy. Ačkoliv šli každý svou cestou, zlo je spojuje a přivádí zpátky na místo, kde to všechno začalo. A co víc, vypadá to, že se historie po letech začíná opakovat. Nejdříve to byla Ellie. Teď je to Cassie. Dvě dívky, po kterých se slehla zem. Je na čase splatit účty a pohřbít kostlivce jednou pro vždy. Strhující a zvrácený psychologický thriller s brilantně vykreslenou psychologií postav, který vás donutí přemýšlet o temných zákoutích lidské mysli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422882/patris-mi-p4F-422882.jpg 4.79
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Katto

You Belong to Me, 2019

Kniha Patříš mi

MishkaPlacha
26. listopadu

Děsivý a velmi dobře propracovaný psychologický thriller. Z některých scén mi běhal mráz po zádech.

VercaDoh
25. listopadu

Výborná knížka, doporučuji! Byla to fakt jízda.

LaBella
20. listopadu

Kniha mě nejdříve zaujala svojí obálkou a musím říct, že rozhodně nezklamala. Když už jsem si myslela, že vím, co a jak, přišel zvrat, který jsem teda nečekala. Hltala jsem stránku za stránkou, až mi kolikrát bylo z některých situací úzko, ale stejně sem musela číst dál a dál. Klukům jsem upřímně fandila :) Za mě super a právem plný počet hvězd.

Autor knihy

Mark Tilbury