Patříš mi

Danny, Kieran, Rob a Josh. Parta kluků, která má tajemství. Tajemství, které dennodenně sužuje jejich životy. Ačkoliv šli každý svou cestou, zlo je spojuje a přivádí zpátky na místo, kde to všechno začalo. A co víc, vypadá to, že se historie po letech začíná opakovat. Nejdříve to byla Ellie. Teď je to Cassie. Dvě dívky, po kterých se slehla zem. Je na čase splatit účty a pohřbít kostlivce jednou pro vždy. Strhující a zvrácený psychologický thriller s brilantně vykreslenou psychologií postav, který vás donutí přemýšlet o temných zákoutích lidské mysli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422882/big_patris-mi-p4F-422882.jpg 4161
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Katto

You Belong to Me, 2019

Kniha Patříš mi

GYROTOURBILLON

Kniha MT. splnila mé očekávání. Musím souhlasit se všemi 4 - 5 *
Tvorbu autora určitě budu sledovat.

Danago

Knížka mě vtáhla do děje od první stránky, což je za mě velké plus. A musím uznat, že mě bavila po celou dobu. Jak to celé opravdu je mi došlo, až to autor opravdu chtěl. Takže já jsem byla překvapená závěrečným zvratem.
Ano příběh je hodně psychologický a hodně brutální, což asi bylo nutné, protože autor se snaží vykreslit , co se dělo a jak se to na chlapcích podepsalo.
Já jsem tomu dokázala uvěřit.
Konec byl podle mě až moc rychlý a asi méně uvěřitelný, i když já jsem byla spokojená a pochopila jsem, co se tím autor snažil říci.
Knihu To se kterou se někdy tato kniha srovnává jsem nečetla, takže nemůžu posoudit.

lucakuca

Partička kluků se sejde po 9 letech, aby se postavila minulosti. Moc umluvené, moc zbytečných dialogů. Nejde vůbec o samotný případ, jde o postavení se své minulosti čelem. Amen.

Naty_books

Jako první tady asi zmíním tu nádhernou obálku, prostě skvělá obálka. Kniha mi svojí anotací připomínala film It a vážně se tomu filmu hodně podobala. Hlavní postavy jsem si oblíbila a nejvíce Dannyho a Roba. Nejméně jsem z nich měla ráda Kierana a úplně mi nesedl. Bavily mě hodně i vedlejší postavy. Minulost byla opět skvělá, ta mě na tom vždy baví nejvíce, to odkrývání pravdy a zjišťování co se vlastně stalo. Děj knihy mě bavil, ale musím se přiznat, že jsem odhadla to co se tam nakonci stalo za zvrat. To však knize neubírá na ničem. Radši bych tu měla zmínit, že kniha byla trochu drastičtější. Takže na tohle bych si třeba dala pozor i když mě to tolik osobně nevadilo. Kniha byla čtivá a ze strany 160 jsem jí za ráno dočetla. Za mě je to rozhodně další skvělý psychothriller. Já můžu určitě doporučit, ale spíše třeba tak od 12 let všem milovníkům psychothrillerů a horrorů. Za mě skvěle napsaná kniha!

ivzu77

Kniha i její popis na obale mne zaujalo a půjčila jsme si ji v knihovně. Byla jsme nakonec ráda, protože zrovna toto není dílo, které bych si pořídila do vlastní knihovny. Četlo se to dobře, bylo to napsané jednoduchou formou, žádné moc velké zápletky k přemýšlení. Problém šikany, tajemství, špatného svědomí a pomsty ....

Elsinka

Bohuzel velmi spatne napsane, a jeste hur prelozene. Preklad je opravdu tristni a taha za oci. Mozna bych dala sanci jine knizce z tohoto noveho nakladatelstvi, ale ten preklad me od toho silne odrazuje.
Pribeh je nelogicky, psychologie okoukana snad z akcnich serialu, zapletka nedava smysl a "prekvapive rozuzleni" je naprosto jasne od zacatku. Zadna z postav nezaujme, hlavni padouch je neuveritelna karikatura.

Agatha84
23.12.2020

Jedna *, ze soucitu. Neuvěřitelně ploché a naivní. Autor rozhodně nezná základní psychologii mladistvých-nebo alespoň rozhodně ne těch současných (jak sakra někdo může napsat, že to "Strhující a zvrácený psychologický thriller s brilantně vykreslenou psychologií postav"????). Vážně jsem se snažila, ale dočíst to nelze.

sabca
17.12.2020

Mě kniha taky dala co jsem očekávala. Konec byl překvapivý. Doporučuji