Adriassa Adriassa komentáře u knih

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Kdyz jsem si knihu pujcila v knihovne, tak mela uplne jiny prebal a byla oznacena jako detektivka. A jak tak ctu a ctu..tak si rikam, "coze, tohle je Tess?' Je to proste klasicka Harlequinka, tak jako detektivku nema smysl hodnotit. Za me jedna hvezda a priste se radeji poradne podivat, co si pujcuju.

26.01.2023 1 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Kniha je celkem zklamani. Pribeh sam o sobe by byl i zajimavy, ale ta omacka kolem byl dost des. Knihu jsem docetla, ale tak 3/4 jsem preskakala a o nic jsem neprisla. Oba hlavni hrdinove mi dost lezli na nervy.

25.01.2023 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se celkem dobre cte. Dej je svizny, caste zvraty. Presto mi na knize stale neco nesedelo. Postavy trochu nudne, dej nebyl prilis napadity. Celou dobu jsem mela pocit, ze jsem knihu uz cetla. Na konci neprislo zadne wow, ale spis hmm to bylo celkem dobry.

02.11.2021 3 z 5

Ztracená dcera Ztracená dcera Rick Mofina

Knihu jsem precetla za dva dny. Moc se mi libila a zaver byl prekvapivy. Urcite doporucuji.

29.10.2021 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Kniha se dobre a rychle cetla. Zpocatku jsem mela averzi vuci hlavni hrdince, ale postupne to preslo. Prijemna oddychovka

11.10.2020 4 z 5

Temný les Temný les S. J. I. Holliday

Kniha se nedala docist. Hrozne chaoticky napsane. Neustale jsem se ztracela v deji. Postavy nesympaticke. Precetla jsem asi 40 stran, a pak jsem skocila na konec.

11.10.2020 1 z 5

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Moje druha kniha od autorky a opet se mi moc libila. Jen jsem mela trochu problem pochopit zaver.
Jdu si vybrat dalsi knihu

10.09.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Super ducharina, dobre se mi to cetlo. Jsem zvedava na dalsi knihy.

30.08.2020 5 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Jedna velka nuda, preskocila jsem snad 3/4 knihy...nechapu, tak vysoke hodnoceni. Navic nepochopim ten absurdni konec..
Jedna hvezdicka je za slibny zacatek.

03.08.2020 1 z 5

Najdu si tě všude Najdu si tě všude Elsebeth Egholm

Trochu nudny zacatek, ale staci vydrzet par stranek a dostane to spad.

31.07.2020 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Po dlouhe dobe jsem se bala:-)

31.07.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Velmi napinave a ctive. I kdyz spousta veci mi prisla dost nelogicka.

11.01.2020 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět velmi dříve. Ale přišla mi trochu slabší než Tiché roky a Hana. Občas jsem se v postavách ztrácela. Postava Anežky mi sice nebyla sympatická. Ale jak už bylo několikrát řečeno nic a nikdo není černobílý a je těžké soudit rozhodnutí ostatních, navíc v těžkých dobách. Ještě mevod autorky čeká Motýlek, tak jsem zvědavá.

06.01.2020 4 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Namet dobry, ale prijde mi dost nevyuzity. Napeti bylo pouze na zacatku a mozna chvilku ke konci. Pak jsem nektere pasaze i dost preskakovala. Lisu jsem cetla po dlouhe dobe a jsem docela zklamana. A k zaveru me jen napada.. "Hmmm, tak jo no". Urcite nebude patrit mezi knihy, ktere se budu pamatovat.

18.12.2019 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Velmi silny a smutny pribeh. Cast z minulosti velmi ctive napsana. Soucasnost o trochu mene a obcas jsem i kousek preskocila. Diky knize jsem se dozvedela o nelegalnich sirotcincich v USA, do ted jsem nemela tuseni. Urcite stoji za precteni

05.12.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dele mi trvalo se do knihy zacist. Preskakovala jsem, vrahovi 'myslenky, prislo mi ze autorka chce sokovat nechutnosti a zvrhlosti, ale me to proste nebavilo. Ostatni se cetlo dobre, i kdyz nebylo moc tezke uhodnout kdo za tim stoji. Marni i Francis byli sympaticti. Jsem yvedava na dalsi knihu od autorky.

14.11.2019 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se pekne cetla. Autorka ma velky dar krasneho jazyka. Velmi ctive a citlive zpracovane tema.

31.10.2019 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Kniha se dobre cetla. Mam rada pribehy z tohoto prostredi. Moc mi tam nesedel vztah hlavnich hrdinu. Vnimala jsem, ze se autorka snazi, aby i ctenar citil to jiskreni, ale u me to nejak nefungovalo. Nicmene se tesim na dalsi knihy.

13.07.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Pekna, ctiva a nenarocna detektivka. Konec prekvapil

17.04.2019 4 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Kniha se urcite dobre cte..jen bych ji asi moc neradila mezi horory. Trochu mi to pripominalo Stopy hruzy, ktere jsem sveho casu hltala. Konec byl takovy uspechany, nic necekaneho zadny WOW. Ale stoji za precteni

07.04.2019 4 z 5