Neklidný hrob

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Záhadné případy Louise Kincaida Na kraji Michiganského lesa, za rezavými železnými vraty a polorozpadlými kamennými zdmi stojí jedno z neslavně proslulých sanatorií v zemi a jeho zapomenutý hřbitov. Ruina je nyní prázdná a na místo přijíždějí buldozery, aby ji srovnaly se zemí. Sotva práce začnou, vyjde najevo hrůzné tajemství. Tělo v hrobě Claudie Olsenové patří někomu, kdo zemřel za strašlivých okolností. To je jediné, co detektiv Louis Kincaid ví. Co se ale stalo ženě, která je tu pohřbena? Pátrání po odpovědi na tuto otázku přivádí detektiva do labyrintu dlouhých, tmavých tunelů pod léčebnou a ke stopám po nepředstavitelně zrůdných zločinech. Ocitá se v místě, za jehož zdmi je dosud ukryto nejedno tajemství a odkud doznívá ozvěna výkřiků strachu a hrůzy. Proti sobě má inteligentní monstrum, které se dosud nepodařilo umlčet… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21423/neklidny-hrob-21423.jpg 4.247
Série

Louis Kincaid 7.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Brána
Orig. název

An Unquiet Grave, 2006

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Neklidný hrob

Přidat komentář
mataj
02.06.2019

Docela zajímavá detektivka s ponurou atmosférou. Jenom nevím proč, ale hlavního hrdinu jsem si moc neoblíbila. Taky závěr mohl být napínavější. Mám v plánu ještě další díl tak uvidíme...

trudoš
12.05.2019

Zajímavý rozjezd, standardní průběh, zběsilý závěr. Samotný koncept historie pofiderního sanatoria byl rozhodně děsivý, naneštěstí na mě nepůsobil příliš věrohodně - spousta znásilňování tady a mrtvých dětí támhle, přičemž zabezpečení nula nula nic. Že by to všechno vylezlo na povrch až po takové době a ještě obyčejnou náhodou? Neříkám, že se to nemůže stát, protože dějí se i větší podivnosti, ale sestrám Monteeovým jsem tuhle historku zkrátka neuvěřil. Podobně dopadla i finální pointa, která mě trkla do očí už při odhalení hrobu bez těla, ale to už je problém čistě mého vlastního stihomamu.
Jinak ale fajn čtení, jen jsem z prostředí amerického Jihu čekal silnější kafe. Ne že by mi autorky nenabídly slušný krvák, však obzvláště v druhé polovině má člověk problém udržet žaludek na uzdě. Jenže jakmile dojde na finální odhalování, vysvětlování souvislostí a konfrontaci padouchů, celé to sklouzne do předem vyjetých kolejí. A tady překvapilo pouze to, jak triviálně některé motivace vyzněly.


ArwenAragorn
01.02.2019

Detektivka se dobře četla, byla ke konci správně napínavá.

ERIK 2
05.06.2017

Dávám pět bodů mně se to líbilo,i když místy roztahané ale jako počteníčko na letné válení na pláži výborné.

Paja Ch.
26.04.2014

Kniha se dobře četla ale v první polovině mi chybělo napětí. A dobré jsou krátké kapitolky, které jsou vhodné na čtení do školy.

Jack Bauer
30.11.2013

Průměrná detektivka se spoustou otázek a vyšetřování do více než poloviny bez napětí, dobře se čte, ale je to takové vlažné. Až ke konci se to trochu rozjede. Po skončení kapitoly mě to nenutí číst dál tak jako např. u knihy „Na zabití", kterou jsem nemohl odložit.

Neobee
11.09.2013

Kniha se mi líbila od začátku do konce. Napínavé a čtivé. Doporučuji...

Adriassa
06.08.2013

Super kniha, moc se mi líbila. Napínavé od začátku do konce.

1

Doporučujeme

Hlasy
Hlasy
Ochráním tě
Ochráním tě
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Vzpomínky na Sherlocka Holmese
Sluneční bouře
Sluneční bouře

Autor a jeho další knihy

P. J. Parrish
americká

všech 6 knih autora

Kniha Neklidný hrob je v

Přečtených68x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených9x
Knihotéce49x
Chystám se číst19x
Chci si koupit1x