Neklidný hrob

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Záhadné případy Louise Kincaida Na kraji Michiganského lesa, za rezavými železnými vraty a polorozpadlými kamennými zdmi stojí jedno z neslavně proslulých sanatorií v zemi a jeho zapomenutý hřbitov. Ruina je nyní prázdná a na místo přijíždějí buldozery, aby ji srovnaly se zemí. Sotva práce začnou, vyjde najevo hrůzné tajemství. Tělo v hrobě Claudie Olsenové patří někomu, kdo zemřel za strašlivých okolností. To je jediné, co detektiv Louis Kincaid ví. Co se ale stalo ženě, která je tu pohřbena? Pátrání po odpovědi na tuto otázku přivádí detektiva do labyrintu dlouhých, tmavých tunelů pod léčebnou a ke stopám po nepředstavitelně zrůdných zločinech. Ocitá se v místě, za jehož zdmi je dosud ukryto nejedno tajemství a odkud doznívá ozvěna výkřiků strachu a hrůzy. Proti sobě má inteligentní monstrum, které se dosud nepodařilo umlčet… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21423/neklidny-hrob-21423.jpg 4.340
Série:

Louis Kincaid (7.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Brána
Orig. název:

An Unquiet Grave (2006)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Neklidný hrob

Přidat komentář
trudoš
12. května

Zajímavý rozjezd, standardní průběh, zběsilý závěr. Samotný koncept historie pofiderního sanatoria byl rozhodně děsivý, naneštěstí na mě nepůsobil příliš věrohodně - spousta znásilňování tady a mrtvých dětí támhle, přičemž zabezpečení nula nula nic. Že by to všechno vylezlo na povrch až po takové době a ještě obyčejnou náhodou? Neříkám, že se to nemůže stát, protože dějí se i větší podivnosti, ale sestrám Monteeovým jsem tuhle historku zkrátka neuvěřil. Podobně dopadla i finální pointa, která mě trkla do očí už při odhalení hrobu bez těla, ale to už je problém čistě mého vlastního stihomamu.
Jinak ale fajn čtení, jen jsem z prostředí amerického Jihu čekal silnější kafe. Ne že by mi autorky nenabídly slušný krvák, však obzvláště v druhé polovině má člověk problém udržet žaludek na uzdě. Jenže jakmile dojde na finální odhalování, vysvětlování souvislostí a konfrontaci padouchů, celé to sklouzne do předem vyjetých kolejí. A tady překvapilo pouze to, jak triviálně některé motivace vyzněly.

ArwenAragorn
01. února

Detektivka se dobře četla, byla ke konci správně napínavá.

ERIK 2
05.06.2017

Dávám pět bodů mně se to líbilo,i když místy roztahané ale jako počteníčko na letné válení na pláži výborné.

Paja Ch.
26.04.2014

Kniha se dobře četla ale v první polovině mi chybělo napětí. A dobré jsou krátké kapitolky, které jsou vhodné na čtení do školy.

Jack Bauer
30.11.2013

Průměrná detektivka se spoustou otázek a vyšetřování do více než poloviny bez napětí, dobře se čte, ale je to takové vlažné. Až ke konci se to trochu rozjede. Po skončení kapitoly mě to nenutí číst dál tak jako např. u knihy „Na zabití", kterou jsem nemohl odložit.

Neobee
11.09.2013

Kniha se mi líbila od začátku do konce. Napínavé a čtivé. Doporučuji...

Adriassa
06.08.2013

Super kniha, moc se mi líbila. Napínavé od začátku do konce.

Wrent
06.01.2012

Obyčejný dárek k Vánocům se rázem proměnil ve velice zajímavou hororovou detektivku. Čekal jsem něco nudného, rádoby strašidelného, ale dostal jsem pravý opak.

Neklidný Hrob patří mezi tu elitní sortu knih, od kterých se budete jen velice velice těžko odtrhávat, a to i v případě, že se v některých částech budete bát. Už od počátku dokázala kniha skvěle navodit ponurou depresivní atmosféru a zápletka se stále vyvíjela dost překvapivým směrem.

Mám chuť sehnat si další případ Luise Kincaida...


Autor a jeho další knihy

P. J. Parrish

P. J. Parrish
americká

všechny knihy autora

Kniha Neklidný hrob je:

v Právě čtených1x
v Přečtených58x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených9x
v Knihotéce33x
v Chystám se číst17x
v Chci si koupit1x