wotana wotana komentáře u knih

Krásky Krásky Dhonielle Clayton

Přesně komentář šneki odpovídá i mym pocitům. Velká škoda :-(

10.08.2020 2 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Nádherný příběh, plný bolestných okamžiků. Vřele doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

18.07.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Pohodová odpočinková a místy i zábavná kniha.

09.07.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Zhruba do půlky docela nuda, ale pak se to rozjelo a ten konec - no nečekaný. Myslela jsem, že tenhle díl je poslední, ale není a tak jen tiše doufám, že 4. díl vyjde co nejdříve.

06.07.2020 4 z 5

Město zrady Město zrady Martina Čekalová

Plně souhlasím s názorem Medaska, jedním slovem velké zklamání :-(

04.07.2020 2 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

No tak tahle kniha je prostě BOMBA :-) Nádherná, romantická, napínavá, jednoznačně se zařazuje mezi moje TOPky.

29.06.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milá oddechovka na léto. Připomělo mi to moje mládí a první lásky :-)

28.06.2020 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Ježíši hned jdu na poslední díl, tohle je teda něco.

18.06.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

No tak tohle je mazec. Skvělá detektivka :-)

18.06.2020 5 z 5

Pan Pondělí Pan Pondělí Garth Nix

No tak tohle mě teda ukrutně nebavilo, dočetla jsem jen v rámci čtenářské výzvy a další díly číst fakt nebudu. Asi jsem na takovýhle žánr už fakt stará ;-)

01.06.2020 1 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Stejně jako Kulti jedním slovem SUPER.

30.05.2020 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Jitty82 to vyjádřila zcela přesně, není k tomu co dodat.

28.05.2020 5 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Za mě opravdu dobře napsané a hodně jiné. Dost jsem ocenila kapitoly z pohledu Karla, zatím jsem to v jiných knihách o 2.světové nečetla - člověk aspoň trochu pochopil náhled z pohledu němců a jejich řešení "čisté rasy" a i zamyslet se nad tím, že i někteří SSáci molžná měli i srdce. Přečteno za dva večery a fakt doporučuju.

28.05.2020 5 z 5

Luisa a Lotka Luisa a Lotka Erich Kästner

Jéééé, když jsem ji tady objevila, hned jsem si vybavila dětství :-) Krásná knížka, škoda že už ji nemám doma.

26.05.2020 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Druhá kniha od autory - četla jsem již Sůl moře - a opět nezklamala. Nádherný smutný příběh, plný utrpení a bolesti ale i lásky a naděje. 5*

19.05.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Pro mě to autorka prostě neumí napsat. Jak Tatér tak Cilčina cesta byly pro mě na čtení hrozným utrpením. Nebaví mě styl, není to pro mě čtivé natolik, abych knihu přečetla "na jeden zátah" a to mě dost mrzí, protože příběhy z 2.světové mám hrozně ráda. Jsem asi divná, ale za mě 3* a to s odřenýma ušima.

15.05.2020 3 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Trochu pomalejší rozjezd, ale potom už to chytlo grády a nemělo to chybu. Za mě 4,5*.

15.05.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen prostě miluju, má skvělý knížky. Jednoznačně za 5*.

08.05.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krásná čtivá romantická jednohubka na jeden večer. Četla jsem i první díl a oba vřele doporučuji.

06.05.2020 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Kromě vsuvek z minulosti mě to vůbec nebavilo, ale to ani pokračování celé série. Nejlepší byl první díl a ten zbytek už bych vůbec nemusela.

03.05.2020 2 z 5