wotana wotana komentáře u knih

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Já tuhle autorku miluju, ale... Tenhle díl mě zase až tak nebral, hodně sexu, který byl postupem až otravný, dost nudných kapitol, kde se vůbec nic neděje a spousta gramatických chyb. Myslím, že by stačila tak půlka knihy a byl by z toho super příběh. I tak dávám 4*

19.05.2022 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Knihu jsem několikrát odložila, strašně blbě se mi četla. Konečně jsem ji dočetla :-) Samo o sobě je to hrozné téma a nevím, jak bych se zachovala já, kdybych se měla rozhodovat jako Sofie. I přes divný styl autorova psaní, knihu hodnotím kladně.

22.04.2022 4 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Za mě teda nic moc, hlavní hrdinka mi vůbec nesedla, celou knížku se mi spíš protivila, než abych si ji oblíbila. Knížku jsem několikrát odložila, byly chvíle, kdy mě čtení absolutně nebavilo. Mám koupené i další dva díly, ale zatím se do nich teda pustit nechci. Škoda, aspoň že obálka je krásná.

21.04.2022 2 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Super odpočinkové čtení, přečteno že dva dny

17.04.2022 4 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Jením slovem pecka, už aby bylo pokračování.

12.04.2022 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Za mě jako celek 3,5* Nevím, nedovedu si to vysvětlit, ale oproti ostatním čtenářům, mě se tedy styl psaní vůbec dobře nečetl. Jako ano, kniha stojí za to si přečíst, hlavně proto, že se dozvíme, proč byl Lang vyšinutej magor a zabíjení mu nedělalo problém, ale zhruba v polovině, mě to přestalo bavit a až konec knihy jsem zhltla na jeden zátah.

04.03.2022 4 z 5

Terezín, tři roky v předpeklí Terezín, tři roky v předpeklí Carlo Ross

Plně souhlasím s Pacínkem, ani se to pořádně nedalo číst. Škoda, chtěla jsem se dozvědět něco o Terezíně, ale tady jsem se nedozvěděla vůbec nic.

28.02.2022 1 z 5

Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z Ravensbrücku Stanislav Motl

Kniha obsahuje spoustu zajímavých faktů, které jsem zatím nikde nenčetla. Občas jsem se trochu ztrácela v celkovém řazení knihy, jako je Veřina minulost, proces a fakta, která vysvětlovala jednotlivé dějové linky, ale celkově super kniha a vřele doporučuji.

25.01.2022 5 z 5

Branky Body Kokoti Branky Body Kokoti * antologie

Hned po přečtení jsem si musela zase pustit všechny díly, fakt boží a jen tak dál

30.12.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

První díl byl super, hodně jsem se těšila na pokračování a musím teda říct, že jsem se dost zklamala. Nejen, že mě neustálé úvahy obou dost štvalo, ale celkově mě to vůbec nenadchlo a nemohla jsem se pořádně začíst. Dávam 3*, ale jen pro to, že 1 díl stojí za přečtení a taky za to, že jsem zvědavá, jaké osudy čeká ostatní postavy.

03.12.2021 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Tak tohle byl zase nářez. Miluju tuhle autorku už aby byl další díl :-)

29.09.2021 5 z 5

Všechno nebo nic (I+II) Všechno nebo nic (I+II) Eva Urbaníková

Film byl fajn, ale kniha se nedala číst :-( 1* za obálku

21.07.2021 1 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Colleen miluju, její knížky jsou čtivý a plný emocí a tahle nebyla jiná. Místy mi přišla dost přitažená za vlasy, ale to bude mým věkem :-)

29.05.2021 5 z 5

Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Maryse Dubuc

Jaj tak tohle bylo fakt super odpočinkový čtení :-)

17.05.2021 5 z 5

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Vůbec mi neseděl styl, jakým je kniha napsaná. Četla jsem s přestavkama asi 2 měsíce, ale nakonec jsem to dala. 3* a to jen proto, že miluju Anglii z této doby.

29.03.2021 3 z 5

Andělský mág Andělský mág Garth Nix

3/4 knihy strašná nuda, spousta jmen, spousta zbytečného popisování kdo co měl na sobě, jak byly zařízený různý místnosti atd. Až konec knihy byl trohu nabitý akcí, ale zase rychle useknutý.

09.02.2021 3 z 5

A oceán byl naší oblohou A oceán byl naší oblohou Patrick Ness

Napadají mě naprosto stejná slova jako Sofonisba. Nádherná kniha a stojí za to si ji přečíst.

06.02.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak do půlky knihy fakt super, ale pak jsem se zasekla a nemohla jsem se pořádně začíst. Neustále se děj motal pořád dokola a to mě prostě přestalo bavit. Autorky napsali rozhodně lepší knížky než je tahle. Škoda :-(

07.12.2020 3 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Myslela jsem, že to bude hlavně o nehodě Luisitanie, ale není tomu tak. Příběh není šptný, ale začátek byl dost nudný a konec zase uspěchaný. 3,8*

03.11.2020 4 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Ani jsem to nedočetla, prostě mě to vůbec nebavilo. 1* za obálku.

12.10.2020 1 z 5