Dvůr stříbrných plamenů přehled

Dvůr stříbrných plamenů
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486598/bmid_dvur-stribrnych-plamenu-4ne-486598.jpg 4 1386 1386

Čtvrtý díl bestsellerové série Dvůr trnů a růží Nesta Archeron se marně snaží zapomenout na hrůzy války a vydobýt si své místo mezi vznešenými vílami. Na Nočním dvoře navíc stále potkává Cassiana, který ji přivádí k zuřivosti… a zároveň ji nebezpečně přitahuje. Mezitím zrádné lidské královny ohrožují křehký mír a jejich plány zhatí možná jen to, že se Nesta s Cassianem postaví své temné minulosti. Oba se budou muset utkat s démony všeho druhu, aby našli přijetí – a uzdravení – v náruči toho druhého.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

A Court of Silver Flames , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvůr stříbrných plamenů. Přihlašte se a napište ho.

Ticiana
20.06.2024 5 z 5

Tohle bylo dokonale. Kdybych mohla, dam knize mnohem vic hvezdicek, takhle to jde jen s 5. Nemohla jsem se odtrhnout. A i kdyz jsem Nestu nesnasela, tato kniha Vas presvedci o tom, ze ji proste musite milovat. Ze jinak to nejde. Ani chvilku jsem se nenudila. Sice tady neni tolik boje a akce, ale kniha je spis o pochopeni vnitrni bolesti a o tom, jak ji prijmout. Za me naprosto genialni a uz se nemuzu dockat, az vyjde dalsi dil.

Jen ted nevim, co budu cist, protoze tomuhletomu se jen maloco vyrovna :D

P.S. diky meredith6677 za tip na bonusove kapitoly. :)

anebar
11.06.2024 4 z 5

Závěr sére. Pamatujete si na Harryho Pottera? Jak jste přáli, aby Harry byl s Hermionou a nakonec to nedopadlo? Tady to dopadlo.

Jak se zde píše, je to taková "dovětková" kniha o vedlejších postavách, která uceluje svět, který Maasová vytvořila. Začátek je spíše pesimisticky laděný, ale pokud vydržíte, zase se to obrátí na tu odpočinkovou notu, kterou máte rádi.

Líbili se vám minulé knihy ze série? Už jen z principu je tahle must have.

TynaBehuncikova
04.06.2024 5 z 5

Celá série je top, toto je třešnička na dortu. Strašně se mi líbí, že se autorka zaměřila na vedlejší postavy z hlavního příběhu a věnovala jim samostatnou knihu. Začátek mi přišel trochu zdlouhavý a konec zase hodně z rychlíku, ale vše mezi tím to dokonale vynahradilo. Skvělý příběh, vývoj, pecková práce s emocemi a povahami lidí. Vlastně nevím, jestli bude někdy nějaký další díl, ale byla bych nadšená, pokud ano. Maas je v tomto prostě nepřekonatelná.

všechny komentáře

Související novinky (8)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

E-knihy s jarní slevou až 40 %

25.04.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (4)

Nejsem zvíře, které můžete zkrotit. (Nesta)

Už nikdy víc. Už nikdy nebude slabá. Už nikdy nebude odkázaná na něčí milost. Už nikdy neselže. Už nikdy víc, už nikdy víc, už nikdy víc. (Nesta)

Jsem skála, do níž naráží vlna.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2021 - Goodreads Choice Awards (Best Fantasy)

Kniha Dvůr stříbrných plamenů v seznamech

v Přečtených1 805x
ve Čtenářské výzvě353x