Branky Body Kokoti

Populární satirická relace v knižním zpracování! Padesát osm dílů formátu feminist news, 58 fejetonů a několik bonusů. Témata, která vás štvou, ale báli jste se o nich mluvit nahlas, a šovinismus jako sprosté slovo. Moderátorka s pořádně prořízlou pusou a tým nabroušených scénáristek, které už nechtějí dál mlčet – nebo se vobkreslovat. Obsahuje práce autorů: Cífka Petr, Dočkalová Tereza, Zemen Brigita, Grosmanová Markéta, Wallerová Radka, Sládečková Irena...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482823/big_branky-body-kokoti-mXt-482823.jpg 4.523

Kniha Branky Body Kokoti

Davidin

Když jsem knihu spatřil poprvé, oblil mne pot a vlna despektu. Kombinace obálky a strašáka „feministické satiry“ se zdála hrozivá... Ale po několika měsících jsem se odhodlal nebýt kokot a pustil se do četby.

Formát přednesu, kterým dámy autorky prezentují mnoho vyjádření i situací, mi učaroval. Zamyslel jsem se, skvěle pobavil (zejména u prasáků) a dozvěděl se něco ze vzniku této relace i jejího směřování.

katallinka

Skvělé! Knihu jsem četla cestou do práce a občas jsem měla strach, že se budu smát na celý autobus. Některé kapitoly byly naopak dost smutné. Takže celkově kniha, která ve mě vyvolala řadu emocí. Doufám, že si páni prasáci taky kousek přečetli a poučili se.

Hell_Rihova

Po téhle knize bych sama asi nesáhla, kdybych ji nedostala jako dárek, ale nakonec jsem ráda že se mi dostala do rukou. Přečetla jsem ji na „jeden nádech“. Kniha mi dala nový pohled na věc, hodně jsem se zamyslela, někdy jsem se zasmála, někdy jen nevěřícně kroutila hlavou, ale opravdu to stálo za to.

wotana
30.12.2021

Hned po přečtení jsem si musela zase pustit všechny díly, fakt boží a jen tak dál