Jet

Jet Keller, frontman rockové kapely, je ve svých upnutých kožených kalhotách snem každé fanynky tvrdé rockové hudby. Jenže Ayden Crossová, studentka univerzity v Denveru, už udělala za svou divokou teenagerovskou minulostí tlustou čáru a brání se žáru Jetových tmavých očí. Má strach, že by se mohla od jisker, které z nich srší, vznítit, zvlášť když ví, že stačí pouhý jeho dotyk, aby ztratila všechny zábrany. Ale ani Jet to nemá lehké. Těžko odolává jižanské krásce s neskutečně dlouhýma nohama v kovbojských botách, která se staví na odpor všem jeho tužbám. Čím víc se mu zdá, že se mu podařilo k Ayden přiblížit, tím menší má jistotu, že ji zná. A přestože ho láká dostat se jí pod kůži a poznat ji do hloubky, z vlastní zkušenosti ví, co se stává dvěma lidem se zcela rozdílnými představami o vztahu mezi mužem a ženou. Změní se tedy žár ohně, který mezi nimi plane, v trvalou lásku, nebo jejich sny spálí a promění v popel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420682/jet-6CN-420682.jpg 4212

Označení muži 2.

Vydáno, Oldag

Jet, 2013

Kniha Jet

Vendulik

Knihu jsem četla jen proto, abych věděla, jak dopadne. Příběh je strašně moc kostrbatý a celkově takový oničem. Hlavni hrdinka mě hodně vytáčela a Jet je sympaťák se srdcem na pravem místě. Je fajn jak se posunuly postavy z prvního dílu.

Jita160

Hm...tvrďák,metalista,sexy tělo poseté tetovanim,propíchnuté bradavky a i jiné zajímavé části těla?Tak to je Jef,hvězda pódia do,kterého se není možné zamilovat.
Poutavý a velmi čtivý příběh,který vás vtáhne.Nic v něm nechybí co se týče přitažlivosti, vzrušení,sexu,lásky a sposty trápení mezi ní a Ayden.
Určitě moc doporučuji.

Laf

Kniha se mi líbila. Je poutavě napsaná a také se zajímavými zápletkami. Kniha také předčila má očekávání a celkově tato série má super potenciál, takže se těším na další díly a další zajímavosti o dalších lidech.

illca2

Pro mě zklamání... jak Rule, tak Jet mě neoslovili. Asi jsem pořád čekala něco víc.. No i tak se to, ale dalo dočíst.

Blanka29

Rodina je náš přístav stability, vzpomínek, radosti, bezpečí a dalších krásných věcí. Bohužel ne všichni mají štěstí na rodinu.
Další pěkná kniha, která se právě zaobírá tím, když štěstí na rodinu nemáte. Moc pěkný příběh, který není zalitý jen sluncem, ale řeší i dopady na hlavní propagonisty.....

Kristy.Seb

Nikdo nejsme dokonalý. Všichni jsme něčím prošli a ještě projdeme, a to z nás dělá, co jsme.

V každé hře, v níž hraje roli láska nebo jakákoliv jiná emoce, vždy vítězí bezpečí.

Někdy je třeba věci změnit jednoduše proto, že není možné, aby zůstaly stejné.

Dlouho se zdá, že něco nemůže být jinak, než to je, ale pak se to změní, protože už to tak prostě dál nejde.

Jestliže se obetujete pro dobro člověka, kterého milujete, mělo by to ve vás vyvolat pocit nezištnosti a vnitřního klidu.

Láska, to není hledání dokonalosti. Je to těžká dřina a někdy dá víc námahy být zamilovaný než jednoduše utéct. Když budeš hledat dokonalost, propásneš, co je skutečné.

No, upnuty kalhoty nemusím. Ale Jeta bych v nich vidět chtěla. A musela být komedie, jak mu holky bodovaly ty jeho noční návštěvy. Před Ayden klobouk dolů, ta minulost byla síla.

malazluta

Tak moc jsem chtěla, aby se mi tato kniha líbila, ale bohužel musím přiznat, že mě spíš hodně nudila...

E.vi.k

Tohle mě moc bavilo, žádný složitý příběh, přesto velmi zajímavé čtení , přečteno za pár dní. Doporučuji