Jet

Jet Keller, frontman rockové kapely, je ve svých upnutých kožených kalhotách snem každé fanynky tvrdé rockové hudby. Jenže Ayden Crossová, studentka univerzity v Denveru, už udělala za svou divokou teenagerovskou minulostí tlustou čáru a brání se žáru Jetových tmavých očí. Má strach, že by se mohla od jisker, které z nich srší, vznítit, zvlášť když ví, že stačí pouhý jeho dotyk, aby ztratila všechny zábrany. Ale ani Jet to nemá lehké. Těžko odolává jižanské krásce s neskutečně dlouhýma nohama v kovbojských botách, která se staví na odpor všem jeho tužbám. Čím víc se mu zdá, že se mu podařilo k Ayden přiblížit, tím menší má jistotu, že ji zná. A přestože ho láká dostat se jí pod kůži a poznat ji do hloubky, z vlastní zkušenosti ví, co se stává dvěma lidem se zcela rozdílnými představami o vztahu mezi mužem a ženou. Změní se tedy žár ohně, který mezi nimi plane, v trvalou lásku, nebo jejich sny spálí a promění v popel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420682/big_jet-6CN-420682.jpg 4.1301

Označení muži 2.

Vydáno: , Oldag

Jet, 2013

Kniha Jet

Ewe291

(+ SPOILER) Tak to bola .... Jet bol fajn ale Aiden moze kludne superit so Shaw, kde na toto chodi autorka?! Neviem ci napisat neodporucam, alebo citat na vlastne riziko. Kazdemu sa paci nieco ine, ale toto som horko-tazko docitala, musela som sa k tomu doslova nutit, pretoze nerada nechavam knihu nedocitanu, stale tomu davam sancu ale tu to prosto bolo vsetko cez zatate zuby. Jasne kazdy ma nejaku minulost, ale natahovalo sa to ako zuvacka a prosto hroza. Aiden a to jej neustale nemozem a chcem a nemozem a to ze klamala priatelom a ze nemoze a tak, k tomu jej brat no tiez neviem co si o tom mysliet. Seriu docitam len preto, ze som zvedava na ostatnych a dufam, ze to bude aspon o trosicku lepsie. Kniha ma nenadchla pretoze som od toho cakala nieco ine a toto bolo sklamanie, opis aj hrdinovia a hlavne zenske hrdinky su neprijemne a doslova divne a muzi no neviem clovek ked zacne citat ma nejake ocakavania a aby som sa nutila do citania to nie, pri knihe sa chcem odreagovat no aj tak dam sancu aj ostatnym dielom pretoze tak isto ako docitam knihu docitam aj seriu, tak si drzim palce

beruzzka

na knihu jsem narazila v knihovně a jak uz to u takovych serii byva, neni nutne zacit 1.dilem, protoze kazdy dil je o jinem paru.
Kniha mohla byt klidne o tretinu tenci, kdyby dokolo neopakovali duvody, proc spolu nemuzou byt, ac spolu byt chteji..
rekla bych ze to byla klasika sveho zanru, nic co by si ctenar pamatoval i roky po precteni, prumer. cetlo se dobre ale nijak dej neprekvapil.

petulkapeta

"Všechny nejlepší písničky jsou o dívkách a je jedno, jestli je to metal, country, blues nebo rock. Všechny, co hrajeme pořád do kola, jsou o těch nejlepších dívkách, bez kterých nemůžeme žit, ale nenacházíme s nimi společnou řeč."

Ja tuto serii miluju čím dal vic,prostě se mi to hodne libi. V tomto příběhu vidíme, že rodiče nejsou někdy zrovna idealni a tajemstvi,ktere před druhými zbytečně skryvame když se bojime jejich reakce na ně je zcela zbytečné. Jet byl kluk,ktery se k Ayden hodil,jen ji dlouho trvalo než jsi to dokazala sama sobě přiznat.

Ralemo

Za mě skvělé pokračování! Druhý díl se mi moc líbil, opět super pohled z obou dvou pohledů hlavních hrdinů. Jet byl super, Ayden měla výčitky ze své minulosti, každopádně vše dopadlo jak mělo.

wotana
03.12.2021

První díl byl super, hodně jsem se těšila na pokračování a musím teda říct, že jsem se dost zklamala. Nejen, že mě neustálé úvahy obou dost štvalo, ale celkově mě to vůbec nenadchlo a nemohla jsem se pořádně začíst. Dávam 3*, ale jen pro to, že 1 díl stojí za přečtení a taky za to, že jsem zvědavá, jaké osudy čeká ostatní postavy.

lihate
19.10.2021

"Myslím, že štěstí je relativní pojem."

"Někdy je třeba věci změnit jednoduše proto, že není možné, aby zůstaly stejné."

Tak se mi nakonec tenhle příběh líbil víc, než první díl. Přišlo mi, že se tam řeší víc problémů a je tam větší drama. To, co se Ayden dělo, si nezaslouží nikdo zažít. Ostatně jako to, čím si procházel Jet, Shaw nebo Rule a určitě i ostatní. Nevím, jestli se mám těšit na knihu o Asovi a nebo spíš ne. Rozhodně to bude zajímavé.
Jediné, co mi na knihách zatím vadí, je ten stále stejný vzorec. Mají se rádi ale neřeknou si to, pak jsou spolu a na to řeší sami v sobě tak velkou existenční krizi, že se zase rozejdou, protože to je nejlepší pro toho druhého. A pak je tam happy end a shledání. A od tý doby že li šťastně až navěky. Tečka.
Je to jako horská dráha, stále dokola ta samá trasa. Emoce. Pocity. Zrada. Vášeň. Bolest. Touha. Láska. Štěstí. Nahoru, dolů, nahoru, dolů. Možná bych za to strhla hvězdičku, ale líbilo se mi, že Jet je věrný metalu a celkově příběh natolik, že to neudělám.

"V každé hře, v níž hraje roli láska nebo jakákoliv jiná emoce, vždy vítězí bezpečí. A tak to má být."

"Láska, to není hledání dokonalosti. Je to těžká dřina a někdy dá víc námahy být zamilovaný než jednoduše utéct. Když budeš hledat dokonalost, propásneš, co je skutečné."

havrmoni
09.09.2021

(+ SPOILER) Musím přiznat, že mě tento díl docela zklamal. To co v Rulovi plynulo celkem hladce a mělo to švih, tak tady mi to přišlo moc natahované. Líbilo se mi jak holky Ayden pěkně od plic řekly co si o jejím chování k Jetovy myslí, ale na druhou stranu jsem nepochopila proč to pak vypadalo jakoby jí ublížil Jet. Prostě tentokrát to nebylo ono. Jet a jeho život, to bylo lépe zpracováno než Aydenin. Tam toho bylo více a čekala jsem více, ale bylo to takové nijaké, jen stále se opakující ,, zpověď" Ayden o její minulosti o jejím chování nemluvě.

Petronella.k
11.06.2021

Kniha úžasná, příběh také, jen občas některé odstavce, byly zbytečné a měla jsem sto chutí je přeskočit, jak Aiden, tak Jet někdy zbytečně moc přemýšleli. Na kráse to knize však neubývá.