Turtleee Turtleee komentáře u knih

Čtení této knihy mi dalo hodně. Nejednou jsem u ní plakala. Myšlenka a příhěh je krásný. Doporučuji všem.

15.09.2019 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Tehle komantář bude jako černý flek na bílém koberci. Ne, ne a ne! Pro spoustu lidí budu asi necitelná... Ale wft?! Co tohle sakra bylo? Dojemný příhěh dvou dětí?! Nebo snad tragické domácí podmínky Eleanor?! Všechno mi přišlo tak umělé... Jako kdyby autorka chtěla, abychom ji zakaždou cenu litovali. Tohle za mě absolutní propadák.

20.10.2019 odpad!

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Jsem cílová skupina, ale tohle je moc. Jakým způsobem autorka obhajuje činy hlavních postav je opravdu neuvěřitelné. Kniha je plná vážných problémů, o kterých se autorka měla více rozepsat. Takto to v životě sakra nefunguje!!! Jednou by se k vám někdo zachoval jako Taylor a budete mít strach ho vidět....natož se do něj zamilovat. Bohužel.

Holky! takto NEMÁ VYPADAT vztah. Neberte si z toho prosím příklad.

07.02.2019 odpad!

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tohle bylo jako co? Který idiot si pozve domů 24 vrahů a nechá se je v klidu potulovat do zámku? Proč hlavní hrdinka neutekla při cestě na hrad? Nějaká dustojnost ji nic neříká, je nájemný vrah, ne cvičná opice. Asi jsem od knihy čekala napětí, intriky a logická vysvětlení při kterých si budu vlasy trhat z hlavy a začnout nad vysvětlením... Bohužel... Ani jendo se nedostavilo.

19.10.2019 odpad!

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tato kniha mě velmi zasáhla. Pocity, které Finch, nebo Violet nesou, jsou neuvěřitelné. Krásný příběh! Je doslova napěchovaný poselstvím pro mladé čtenáře. Tato kniha, by se měla zařadit do povinné četby. Domnívám se, že by pomohla mladým čtenářům nakládat se svými životy!

12.03.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Bylo to krásné čtení plné lásky a humoru. Jen... Jen mi poslední zápletka přišla zbytečná.

15.09.2019 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Neuvěřitelně silný příběh! Potuto Judy a Noaha můžeme všichni jen obdivovat! Při čtení mi docházelo, jako moc je svět malý. :)

07.02.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Dokonalost!!! No, kdo by se netěšil na druhý díl? ;-)

07.02.2019 5 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

Bylo to tak krásné čtení. Doporučuji!

19.10.2019

Sucho Sucho Neal Shusterman

Za mě naprostá pecka! Můžu jen doporučit :)

11.10.2019 5 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Strhující příběh, který nese mnoho tajemství. Je vyprávěný z pohledu nevyzrálého, mladého a zraněného muže.

16.03.2019 3 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Knížka se mi opravdu moc líbila, ale asi jsme čekala něco víc...

15.12.2019 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Od autorky je četla všemi vychvalovanou knihu, Eleanor a Park. Bohužel se mi ani trochu nelíbila, což se (díky buhu) nedá říct o Fangirl. Je nemožné si ji nezamilovat a stejně tak nemožné se nenechat příběhem unášet. Hlavní postava příjemná holčin a co víc si můžeme, my, čtenáři přát?

20.10.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Já vám nevím. Do knížky jsem se vubec nemohla začíst. Do postav jsme se nemohla vžít a nezajímalo mě, kdo je vlastně ten záhadný. Možná jsem ji četla ve špatný okamžik. Jestli si knihu znovu přečtu, nevím. Myslím, že už nemám ani chuť se pustit do dalších jejich knih.

15.09.2019 1 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Kniha mě překvapila svým názvem a krásnou obálkou. Příběh tvou osamělých lidích vás chytne u srdce, ať chcete nebo ne. Rozhodně to není odpočinková kniha.

12.09.2019 5 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Začátek pomalý, od půlky se příběh rozjel.

12.03.2019

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Knížka se mi líbila, ale nebyla jsem z ní nadšená. Příběh byl sice napínavý, avšak také pomalý a do čtení jsme se musela nutit. Autorku jsem si zamilovala pro její příběh :)

27.10.2019 3 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Já vám nevím. Na čtivost knihy si nemůžu stěžovat. Jenom... Nejsem takový zapálený fanoušek, jak ostatní. Kniha mi prostě nesedla. Není to probrém skvělého autora, ale co si bude...čtecí krize je svině. Snad se ke knize znovu dostanu. ????

20.10.2019 2 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Ja vám nevím. První půlka me bavila, ale druha.... To co bylo? Konec mi přišel jako by si autorka řekla „Musí to skončit smustně.” a proto jsme to taj neprožívala...

11.10.2019 2 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson