Koláčky a spiklenci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hurá, prázdniny! Daniel a Kit se už nemůžou dočkat, až spolu stráví léto. Dani zrovna odmaturoval a s Obrtínským gymnáziem i nepříjemnými spolužáky se může jednou provždy rozloučit. Kit má naopak spoustu učení před sebou. Daniel je pro něj ale obrovskou motivací. Pokud se bude dost snažit, může školu dokončit dřív a vyrazit za Danielem na univerzitu. A pak by se třeba… ale jen třeba… mohli jeden k druhému nastěhovat. Jejich plány na léto v Krampeřicích však zhatí jediný telefonát od Morgensternů. Daniel se musí ihned vrátit domů a nastoupit praxi v otcově právnické firmě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399183/kolacky-a-spiklenci-Nl1-399183.jpg 4.4435
Série

Muffin a čaj 2.

Žánr
Romány, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (139)

Kniha Koláčky a spiklenci

Přidat komentář
Annette.xR
12. září

Sakra! Já chci o nich číst každý den, už do konce života. Jestli jsem si myslela, že Muffin a Čaj jsou na výbornou, tak koláčky a spiklenci jsou na výbornou +. Po prvním dílu, jsem měla hroznou chuť na MUFFIN a tak jsem si ho upekla, včera jsem měla KOLÁČKY :D Tak strašně mě mrzí, že nemůžu číst dál a fakt bych chtěla a to hodně. Musím to napsat znovu, stejně jako u MaČ... Theo Addair je takový talent! Četla jsem až do tří do rána a rozhodně nelituji, že jsem se pořádně nevyspala a vím, spánek je důležitý. Bylo to tak milé a já to miluji a končím, protože se stejně jenom opakuji. Bylo to bááááječné!!

Luskal
23. srpna

Vesměs stejná, jako první díl. K postavám se těžko tvořil nějaký vztah nebo sympatie, jejich pocity byly popsané hodně okrajově. Když už se v knize objevilo zajímavé téma, bylo jen povrchově zmíněno a nerozvedeno víc...


chodícírohožka
16. srpna

Pokračování hrozně milého příběhu o dvou neuvěřitelně sympatických hlavních hrdinech. Přestože mi tento díl přišel trochu slabší než ten první, četl se moc dobře. Doufám, že se (ideálně brzy) dozvíme, jak to všechno bylo dál.

zpetkeknize
06. srpna

Upřímně... moc jsem se do čtení druhého dílu nehrnula, jelikož Muffin a čaj mi úplně nesedl. Kniha Koláčky a spiklenci se mi do ruky dostala celkem náhodou, když jsem na dovolené neměla co číst, a tak jsem zaběhla do jednoho malého knihkupectví. Dám tomu šanci, říkala jsem si.
A udělala jsem to nejlepší rozhodnutí, jelikož mě druhý díl naprosto dostal. Byl nabitý akcí, emocemi, děj měl spád, ale přitom plynul naprosto přirozeně. Co ještě oceňuji, jsou skvěle propracované ženské charaktery, které nejsou jen výplňkovými postavami, ale mají v ději své místo.
A stejně jako u předchozího dílu, i tentokrát má název knihy symboliku, která se v závěru krásně promítá. Jo a mimochodem - opět se tam ukáže i muffin a čaj (a já jsem se u té části skoro rozbrečela, jak mi to do sebe znovu krásně zapadlo). Prostě krása!

iliska
23. července

Kniha pěkná a čtivá. Je pravda, že první díl byl lepší, ale i tak jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

SakiG
22. července

Ze začátku idylka, pak nastal problém, pak se rýpali se v tom problému a pak šťastý happyend. Za mě nic moc.

Druhý díl mi připadal jako první. Jen ve více reálnějším prostředí mimo školu. Na prvnm dílu se mi líbila ta jednoduchost a lehkost, kterou toto letní čtení nabízí. Škola je k tomu ideální prostředí, neboť se nemusíte zabývat zbytečnými detaily kolem. Proto se mi příliš nezamlouvalo zasazení dvou "dětsky" smýšlejících kluků do reálného života pracujících lidí.
Daniel možná až příliš dlouho stál nerozhodně na jednom místě a mě to rozčilovalo. Kit se na druhou stranu vzdával možná až příliš rychle. Spiknutí kolem nic pracovalo s přehnanou dokonalostí ale to se dalo přehlédnout.

Jako oddechovou knížku na léto ji hodnotím kladně. Nebudu se příliš rýpat v nepřesnostech v prostředí, protože mírná nedokonalost k takovým knížkám patří. Každopádně se možná někdy vrátím k prvnímu dílu. K tomuto už ne.

jarmila7388
28. června

Dobrá knížka čtiva ,odechovka chtělo, by to třetí díl .Promoce atd.

Cress
26. června

Téhle knihy jsem se trochu bála. První díl se mi moc líbil a končil uzavřeně. Chvilku jsem váhala, jestli si tuhle knihu mám nebo nemám přečíst a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla to zkusit. Autor se v psaní hodně posunul a bylo to vidět. Postavy mi okamžitě přirostli k srdci a jejich příběh jsem žila s nimi.

1 ...

Doporučujeme

Lucky Luk I.
Lucky Luk I.
Potížistka
Potížistka
Cirkus Humberto
Cirkus Humberto
Školák Kája Mařík 1. díl
Školák Kája Mařík 1. díl

Štítky

pro dospívající mládež (young adult) LGBT romantika gayové

Autor a jeho další knihy

Theo Addair (p)
česká

Podobné knihy

Kniha Koláčky a spiklenci je v

Právě čtených11x
Přečtených539x
Čtenářské výzvě114x
Doporučených64x
Knihotéce263x
Chystám se číst180x
Chci si koupit88x
dalších seznamech2x