Muffin a čaj

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Daniel a Kit jsou dva šestnáctiletí spolužáci, kteří snad ani nemůžou být rozdílnější. Jeden je nejlepším studentem na internátě, k okolí se chová odměřeně a úzkostlivě si střeží své soukromí. Druhý má umělecké nadání, pořádek považuje tak trochu za zbytečnost a často dřív mluví, než myslí. Zdálo by se, že přátelství mezi nimi je nepravděpodobné a cokoli hlubšího rovnou nemožné. Jenže muffin a čaj přece dokáží zázraky, to je známé přísloví. A pokud není, tak by mělo být…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366888/muffin-a-caj-ONq-366888.png 4.3907
Série

Muffin a čaj 1.

Žánr
Romány, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (289)

Kniha Muffin a čaj

Přidat komentář
Bara_Pavlaskova
předevčírem

Zatím nejlepší knížka za ty tři měsíce, co jsme doma. Patří do mých nejoblíbenějších, už se těším na druhý díl.

Jolina
01. června

Zajímavý román o dvojici mladých chlapců. Citlivě napsané.


Annie773
27. května

Kniha nemá chybu! Přecteno ani ne za jeden den. Knihu určitě doporučuji!!

sabca1520
25. května

Tleskám za téma LGBT v Young Adult kabátě. Kniha mě bavila, děj měl spád - přečteno asi za 1,5 dne.

Sabča92
25. května

Muffin a čaj je young adult příběh na poměrně krátkém rozsahu - knižně 270 stran a v audiopodobě na sedm a půl hodiny. Jedná se o LQBT tematiku, která je v současnosti velmi populární. Postavy Kita a Daniela mi téměř okamžitě přirostly k srdci. Vztah těchto mladých hošíků se vyvíjel pomalu a jemně. Musím ale uznat, že kdybych se ke knize dostala mladší, rozhodně bych byla nadšenější. Theo své hrdiny vystavěl jako velmi filozoficky založené kluky s milou a něžnou povahou.Oba interpreti se chopili svých postav skvěle a jejich intonace hlasu jsem si okamžitě spojila s postavami. Rozhodně tleskám za jejich výběr a doufám, že se brzy dočkáme i druhého pokračování v tomto sehraném duu. Audioknihu Muffin a čaj vám mohu doporučit, poslech jsem si užila, bylo to pohlazení po duši.

Kiuska
16. května

Muffin a čaj je skvělý příběh o sbližování a o vzájemném budování důvěry. Oba chlapci jsou velmi sympatičtí a rozhodně mi přirostli k srdci. Na příběhu nejvíc obdivuji ten úžasný symbol muffina a čaje a co společně dokážou. Pro někoho je to pouze snídaně, ale pro naše hrdiny je to mnohem víc. Styl vyprávění je sice jednodušší, ale je to vyprávění z jejich pohledu a skvěle se k těmto roztomilým chlapcům hodí. Příběh je psán z obou pohledů, což já mám nejraději: mít tu možnost podívat se, jak stejnou věc prožívá každý jinak. Příběh je takový nevinný, roztomilý... pravda, že někdy až moc naivní, ale rozhodně čtivý a hodně podněcuje k přemýšlení. Aspoň u mě. Dobrá ukázka toho, že knihy nejsou jen o ději. V knize je krásně ukázáno, že v jakémkoli vztahu každý potřebuje někdy oporu v druhém.

Linda007
12. května

Moc hezké, citlivé a roztomilé. Moc se mi líbila postava Kita, nás Kitty :) Potřebuji další díl.

Bebe2004
11. května

Knížka mě bavila, přečetla jsem ji na jeden zátah. Nepatří sice mezi top knížky, ale čte se dobře.

1 ...

Doporučujeme

Cirkus Humberto
Cirkus Humberto
Prašina
Prašina
Školák Kája Mařík 1. díl
Školák Kája Mařík 1. díl
Bylo nás pět
Bylo nás pět