Koupit knihy

Theodoric F. Addair

Theo Addair pseudonym

česká

Nahrávám...

Nová kniha

Supertajný seznam věcí

Supertajný seznam věcí - Theodoric F. Addair

Od autora young adult bestselleru Muffin a čaj. Luka je šestnáctiletý kluk, který rád chodí na slackline, poflakuje se s kamarády a dobírá si svoje dvojče Naďu. Aspoň tom... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 7 knih

Komentáře (6)

LucySmile
05.01.2021

Theo je můj nejoblíbenější spisovatel. Naprosto si mě získal knihou Muffin a čaj, kterou jsem si naprosto zamilovala a miluju i ostatní jeho knihy. Z jeho knih přímo vyzařuje láska, se kterou je píše a jeho postavy jsou naprosto jedinečné. Obě dvojice D&K jsou přímo dokonalé. Během čtení jeho knih se zasměju, culím jak bláznivá puberťačka i si pobrečím. Pro mě je to spisovatel s velkým S a těším se na další a další tvorbu.

Gabi212
24.07.2020

Theo si mě naprosto získal. Skvělý spisovatel. Moc se těším na další knihy.

Aprilek
10.05.2020

Výborný autor!!! Muffin a čaj a Koláčky a spiklenci jsou nejlepší knihy, které jsem kdy četla. Moc se těším na pokračování, o kterém jsem se právě dozvěděla z rozhovoru pro Knižní Klub.

Ann98
06.02.2020

Skvělý autor. Jeho knihy jsou skvostem zvláště pro českou literaturu. Něco v jeho knihách (zvláště Muffin a čaj, Koláčky a spiklenci) mě nutí věřit každému napsanému slovu, což dodává příběhu na autentičnosti. Také musím vyzdvihnout krásný poetický jazyk, kterým jsou jeho knihy napsány. Suma sumárum, sečteno podtrženo, musím připustit, že se těším na další knihy z pera tohoto autora.

ketvin
11.07.2018

Tleskám! :) Muffin a čaj - fakt dobrá práce! A těším se na další knihy!

Babouš
12.05.2018

Měl jsem možnost setkat se s ním osobně a je to nejenom skvělý spisovatel (Muffin a čaj je něco úžasného!), ale taky skvělý člověk! :) Doufám, že Theo brzy napíše něco dalšího!