Jedenáct snů

Jedenáct snů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355473/bmid_jedenact-snu-L9w-355473.jpg 4 17 4

Jedenáct odlišných příběhů a pohledů, které spojuje jediné téma – sny. V této knize se ukrývá výběr nejlepších prací vybraných v soutěžním literárním projektu Sny. Nechte se unést do světa fantazie deseti autorů a autorek, kteří zpracovali svá díla originálním, humorným, místy děsivým a vždy inspirativní způsobem. Žádné příběhy nepřekračují hranici tisíce slov, a přesto ve vás budou rezonovat ještě dlouho poté.... celý text

sarka45
05.06.2023 4 z 5

Tak tohle mě fakt bavilo. Byla jsem trochu skeptická, protože nejsem povídkový typ, ale hned první povídka mě totálně dostala. Bylo to zajímavé čtení na jedno odpoledne a myslím, že každý by si tu našel svého favorita. Povídky jsou velice různé, obsahem i formou, odlehčené i k zamyšlení. Je radost vidět, kolik schopných autorů mezi sebou máme.

Ann98
29.05.2023 5 z 5

Velmi zajímavé povídky. Některé více, některé méně. Líbilo se mi, že i přes jednotné téma SEN byla každá povídka jiná, žádná se ani kapku nepodobala jiné. Některé byly hodně šílené (alespoň jsem se uklidnila v tom, že mé šílené sny jsou absolutně normální a nemám se znepokojovat), jiné naopak romantické a smutné. Některé mě rozesmály, jiné rozesmutnily.
Jako taková jednohubka na jedno odpoledne docela dobrý.

kečup60
12.02.2019 2 z 5

Je to už delší doba kdy jsem jí dočetla a vůbec nic se mi nevybavilo.

wildXchos
13.04.2018 4 z 5

Ze začátku mě některé povídky vůbec nevadily, ale postupně to bylo lepší a nakonec se mi kniha líbila.