Muffin a čaj

Muffin a čaj https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366888/bmid_muffin-a-caj-heC-366888.png 4 1554 407

Muffin a čaj série

Daniel a Kit jsou dva šestnáctiletí spolužáci, kteří snad ani nemůžou být rozdílnější. Jeden je nejlepším studentem na internátě, k okolí se chová odměřeně a úzkostlivě si střeží své soukromí. Druhý má umělecké nadání, pořádek považuje tak trochu za zbytečnost a často dřív mluví, než myslí. Zdálo by se, že přátelství mezi nimi je nepravděpodobné a cokoli hlubšího rovnou nemožné. Jenže muffin a čaj přece dokáží zázraky, to je známé přísloví. A pokud není, tak by mělo být…... celý text

Babouš
06.03.2018 5 z 5

Čtivý příběh o lásce dvou kluků z internátu. Je krásně vidět, jak se vyvíjí od rozpačitého prvního setkání po budování vztahu. Plus za české prostředí a za jednu hrozně milou maminku, která mi připomněla mou vlastní. Doporučuju číst s hrnkem čaje a borůvkovým muffinem! ;)

piquillio
06.03.2018

Příliš uplakané. A nebo je to tím, že už si nepamatuju pubertu. Ale doufám, že jsem taková fňukna nebyl. Oba hrdinové se mají opravdu dobře an to, aby byli jak dva křehcí mrznoucí slavíci.

Tiwelen
06.03.2018 5 z 5

Knížka, která by byla tolik plná citu, jsem snad ještě nečetla. Oproti tomuhle je Probuzení Simona Spiera jen povrchové nastínění života puberťáků. Dost jsem se knížky obávala, protože je napsaná od českého autora, ale úplně předčila má očekávání a já si přála aby nikdy neskončila.
Ke konci tam sice byl menší klišoidní zvrat (přesně toho typu, který nejvíc nesnáším), ale byl do toho tak dobře zakomponovaný, že ani nijak nevadil.
(dle mého knihy, které jsou napsány na zadní straně ani zhola nedosahují kvality jakou má tahle kniha) Nemůžu se dočkat až od Thea budu číst další jeho dílo.

ElissEm333
05.03.2018 5 z 5

Doneste mi někdo muffin a čaj, protože přesně tak si teď představuji tu čistou a nevinnou lásku.
Je to krásné, roztomilé, milé a kouzelné. Oba hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala. Kit je ten typ člověka, kterého chcete mít celý život po svém boku, protože vás dělá silnějšími a snad i odvážnějšími. Daniel je velké zlomené srdíčko, které chcete obejmout a už nikdy nepustit, protože šrámy na jeho duši jsou opravdu ošklivé.
Knihu spokojeně ukládám do knihovny hned vedle Simona a časem se k ní určitě vrátím, abych v ní podtrhala pár velice důležitých vět. ♥

Davanity
04.03.2018 5 z 5

Kniha, která vás naprosto pohltí. Dlouho jsem se nesetkala s tak čtivou knihou, kde nejsou žádná hluchá místa. Pořád se něco děje a hlavní postavy si opravdu nejde nezamilovat. Daniel a Kit se vám dostanou pod kůži a ještě dlouho po přečtení na ně budete vzpomínat. Hodně jsem se na knihu těšila a nenašla jsem ani jednu chybičku, kterou bych chtěla vytknout. Troufám si tedy říct, že je to dokonalost a opravdu kdo přemýšlí nad koupí jděte do toho. Zaručuji vám, že nebudete litovat.

MiaMontek
03.03.2018 5 z 5

Krásná kniha plná naděje a touhy.

veronika8603
03.03.2018

Kniha mě už od začátku pohltila. Zamilovala jsem se do obou hlavních postav a zvláště do Daniela. Hlavně kvůli tomu, že se v něm tak trochu vidím. Autor rozhodně krásně pojal tři hlavní potíže nás puberťáků. Tajná láska, sebezapření a šikanu. Můžu říct, že tahle kniha si získala čestné místo v mé knihovně. Pokud uvažujete nad jejím pořízením, tak neváhejte a berte. Neuděláte chybu.