Ztracen v džungli

Strhující příběh podle skutečné události o dobrodružství, které se změnilo v boj o přežití Mladý Izraelec Yossi se po ukončení armádní služby vydává za novými zážitky do Jižní Ameriky. V touze po opravdovém dobrodružství se rozhodne opustit běžné turistické trasy a společně se dvěma přáteli, jež si na tomto kontinentu našel, a rakouským průvodcem, který zde žije již řadu let, podniknout výpravu do džungle, za nádhernou přírodou a divokými kmeny, kterých se dosud nedotkla civilizace. Namáhavá, ale zpočátku zábavná expedice se však záhy zvrtne. Kvůli vzájemným neshodám se skupina rozdělí a po nešťastné nehodě na voru se Yossi ocitne docela sám v jednom z nejnebezpečnějších prostředí na světě. Bez nože, bez mapy nebo odpovídajícího výcviku si musí sám v džungli obstarat jídlo a přístřeší. Když mu v bouřlivém počasí začne uhnívat maso na chodidlech a on docela ztratí představu o tom, kde je, začíná pochybovat, jestli se ještě kdy vůbec vrátí zpátky…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45554/ztracen-v-dzungli-u3f-45554.jpg 4.2242
Literatura světová, Dobrodružné, Biografie a memoáry
Vydáno, Jota

Lost in the Jungle, 2007

Kniha Ztracen v džungli

KatyM.

Kniha byla zajímavá.

Rolada88
04.10.2020

Knihu jsem četl až po filmu a můžu říct že obojí super . Film s harry pottrem.....

Lucie311
25.09.2020

Úžasný příběh o přežití ale je hodně znát že autor není opravdový spisovatel.

nikaj79
20.09.2020

Miluju knihy dle skutečné události a baví mě boje o přežití. Skvělá napínavá kniha, stejně dobrý film.

BibaWithBook
01.09.2020

Mam rada knizky, ktere jsou psane podle skutecne udalosti a tahle me hodne bavila.
Zacatek - nez se vydali na vypravu byl trosku rozvlacny, ale dalo se to prezit :)
Ta pasaz kde jsou jeste v plnem poctu me bavila z hlediska psychologie - jak potom mezi nima stoupalo napeti :)
Urcite doporucuju, ale nechtela bych nic podobneho prozit.

pejty
29.08.2020

Za mě je tato kniha hodně přeceněná. Uznávám, že je to opravdu úžasný příběh o přežití, ale to je tak asi vše. Je vidět, že autor není spisovatel a na každé stránce jsem to cítil.

První polovina knihy je naprosto nezáživná. Neustálé dohady mezi čtyřmi hlavními postavami mi připomínali pubertální hašteření školaček na základní škole a dosti mě nudili a odrazovali od čtení.

Kniha začíná být zajímavá až v poslední čtvrtině, kde se konečně začneme zabývat přežitím autora v džungli, ale to už knihu nezachraňuje.

Laura99
13.08.2020

Výborná kniha, moc mě bavila!!!

lucycom
09.03.2020

Skvělá strhující kniha, která mě vtáhla do děje neskutečným způsobem a ještě dlouho mi vrtalo hlavou, co se vlastně mohlo stát (kdo četl, ví). Bohužel jsem se na internetu vysvětlení taky nedopídila, takže pokud někdo něco vyhledáte, sem s tím! :D