TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Světla na obloze Světla na obloze Lisa Lueddecke

Dobrá fantasy kniha. Rychle přečtená, zajímavý děj.

09.04.2020 4 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Skvělá detektivka, napínavá, překvapivý konec. Doporučuji

02.04.2020 5 z 5

Svítání nad savanou Svítání nad savanou Hana Hindráková

Další skvělá kniha od autorky :) Moc doporučuji.

01.03.2020 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Úžasná kniha, čtivá. Moc doporučuji

22.02.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je těžké ke knihám s tímto tématem něco psát. Byla smutná, ale přesto nádherná. Moc doporučuji.

02.02.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Neskutečná kniha...silná, ale přesto krásná. Je čtivá, takže přečtená za chvíli. Moc doporučuji.

01.01.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha má fajn, neobvyklé téma a je čtivá, ale znám lepší detektivky.

28.12.2019 4 z 5

Nezlomný Nezlomný Hana Hindráková

Myslím, že všechny komentáře tady jsou výstižné a není víc co psát.. Velmi silný příběh, který je napsán čtivě. Klobouk dolů pro autorku, těším se na další knihy.

26.12.2019 5 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Naprosto skvělá kniha, stejně tak jako mléko a med. Autorky styl psaní je dokonalý. Neustále mám obě knihy na stole a občas si v nich listuji. Moc doporučuji.

25.12.2019 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Skvělá kniha, velmi čtivá. Doporučuji.

25.12.2019 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Skvělá oddechová kniha, přečtená za dvě odpoledne.

22.12.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Další skvělá kniha o tomto tématu. Doporučuji

29.10.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Prví část knihy mě vůbec nezaujala. Druhá a třetí část už byly fajn. Třeba se ke knize ještě někdy vrátím a dám jí ještě šanci.

26.10.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Úžasná kniha! Přečtená jedním dechem... napínavá, čtivá, tak jako i předchozí dvě knihy od autorky. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah, pokaždé jsem si myslela někoho jiného. Moc doporučuji.

05.10.2019 5 z 5

Spočítej hvězdy Spočítej hvězdy Lois Lowry

Kniha se dobře četla a je o závažném tématu, ale znám knihy s touto tématikou, které mě nadchly více.

01.09.2019 4 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Kniha byla úžasná. Krásně se četla a děj byl napínavý. Postavy mi byly velmi sympatické. Moc moc doporučuji.

29.08.2019 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Dokonalá kniha! Neuvěřitelně čtivá, dojemná a plná myšlenek. Všem moc doporučuji.

05.07.2019 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Knihy od Johna Greena mám ráda, ale tahle mě bohužel nezaujala. Místy jsem se do ní nemohla vůbec začíst a děj byl o ničem. John Green má rozhodně lepší knihy, které stojí za to si přečíst,ale tahle za mě mezi ně nepatří.

13.06.2019 2 z 5

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Je to ten stejný příběh, akorát z jiného pohledu. Knihu jsem četla po docela dlouhé době od prvního dílu a je to asi dobře, protože by se mi kniha možná tolik nelíbila. Ale jelikož jsem jí četla až teď, tak mi přišla úplně skvělá. Klidně bych brala i pokračování.

06.06.2019 5 z 5

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Kniha je taková oddechovka, nijak zvlášť mě nenadchla.

27.04.2019 3 z 5