Jen 27 dnů

Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Jak se vůbec jmenoval? Archer? Od té doby nedokáže myslet na nic jiného. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit. Hadley má pocit, že tuto šanci musí využít. Dostala možnost zachránit lidský život! Jenže co když tím, že změní Archerovu minulost, ohrozí svoji budoucnost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383753/big_jen-27-dnu-xau-383753.jpeg 4.4293

Jen 27 dnů 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

In 27 Days, 2012

Kniha Jen 27 dnů

Lilit15
předevčírem

Já tuhle knížku prostě miluju ️ už jsem ji přečetla 3x a jsem si jistá, že se k ní opět vrátím. Je to jedna z takových těch knížek, která vás hřeje u srdce. Je čtivá a knihu přečtete za jeden den jako jednohubku. Tenhle příběh je o klukovi, který má skvělou rodinu ale i přesto vzdá svůj život a spáchá sebevraždu. Moc bolesti z minulosti.. a když jednou jeho spolužačka jde z jeho pohřbu, setká se Smrťakem, který jí nabídne dohodu. Kdyby se mohla vrátit o 27 dnů nazpět a zachránit svému spolužákovi život, jestli by to udělala. Vím, že nahoře máte anotaci, ale já měla potřebu to napsat vlastními slovy hihi knížka je vtipná, lehká, trochu smutná, ale nádherná ️ pokaždé když ji čtu mám pocit jako by mi něco scházelo, ale v momentě jak začnu číst cítím se celá. Jako bych pokaždé čekala na tento příběh. Jako by se mé zlomené srdce slepilo. Miluju Archerovu rodinu a jeho taky. Mějte hezký večer ️

AničkaM

Tohle je super knížka, která bude podle mě bavit každého. Určitě si přečtěte!

Kristy.Seb

Dar života je neocenitelný, je to něco, čeho je potřeba si vážit.

Sen se může stát skutečností.

Všichni máme pro své činy nějaké důvody.

Důležité je hlavně to, co je právě teď.

Láska je pro každého člověka definovaná jinak. Jen ji zkuste hledat ve všem - a najdete ti.

Život ne vždy dává smysl.

Vesmír má svá pravidla a každá věc, kterou vykonáš, má své následky.

Je vůbec něco v životě jednoduché?

Někdy se nešťastné věci prostě stávají.

Člověk by se měl s ostatními podělit o to, co má.

Když nevíte co dál, vždycky rozhodněte pro dezert.

Nikdy úplně nevíš, co si ostatní myslí.

V životě je jen velmi málo věcí jednoduchých.

V životě jsou věci, která za všechen ten hnus stojí.

Změna je děsivá.

Se slovy to už tak bývá. Když jsou vyřčena na špatném místě ve špatný čas, mají tendenci poletovat okolo vás ještě dlouho poté - i když třena nebyla myšlena zle.

Velmi zajímavý a čtivý příběh.

PetraBery

Studentka střední školy Hadley má možnost vrátit se v čase zpět a zkusit zachránit studenta Archera, který spáchal sebevraždu. Povede se jí za 27 dní odvrátit jeho rozhodnutí? Čtivá oddechovka s kapkou nadpřirozena určená hlavně pro mládež.

ray610

úplně dokonalá kniha! nemohl jsem ji prestat číst i když jsem už usínal doporučuji!

jitka_dankova
27.10.2021

Tento půvabný příběh mne doslova nenechal spát. Tolik napětí v jedné jemně romantické knížce, to byla síla. Lehce jsem se bála, často usmívala a párkrát při čtení skoro zapomínala dýchat. Kniha je nádherně čtivá, přijde mi, že tam nebylo ani o písmenko navíc, než mělo být. Žádná nuda, žádné zbytečnosti, jen to opravdu podstatné. Plně Vám doporučuji zkusit se do této knížky ponořit a nechat se unést, je skvělá. Hlavní hrdinové působí opravdově a velmi sympaticky. I když už znám celý příběh, stejně ji čtu znovu a znovu jen pro ten půvabný příběh a to napětí.

dom.ini
13.10.2021

Bylo hodně znát, že už nejsem úplně cílová skupina této knížky a někdy mi tak jednání hlavních hrdinů připadalo opravdu úsměvné. Zápletka knihy je ale poměrně zajímavá, řeší se zde i některá trochu vážnější témata a příběh se čte lehce. Kdybych byla náctiletá, tak věřím že by se mi knížka líbila hodně. Takto to bylo takové nenáročné odpočinkové čtení.

Adýsek
06.10.2021

I po druhém přečtení si stále myslím, že je tato kniha opravdu skvělá a že se k ní budu pravidelně vracet. Také musím svoje hodnocení zvednout na 5*.