Jen 27 dnů

Jen 27 dnů https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383753/bmid_jen-27-dnu-xau-383753.jpeg 4 322 99

Jen 27 dnů série

1. díl

Toho kluka znala Hadley jen od vidění. Když jedno ráno školu oblétne zpráva, že je mrtvý, nechápe. Jak se vůbec jmenoval? Archer? Od té doby nedokáže myslet na nic jiného. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život? Když nad tím během Archerova pohřbu přemýšlí, přistoupí k ní neznámý cizinec v černém. Nabídne jí, že ji vrátí o dvacet sedm dnů nazpět, aby mohla přijít na to, co se stalo, a pokusila se jeho smrti zabránit. Hadley má pocit, že tuto šanci musí využít. Dostala možnost zachránit lidský život! Jenže co když tím, že změní Archerovu minulost, ohrozí svoji budoucnost?... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

In 27 Days , 2012

Piškotek_123
09.08.2019 5 z 5

Vůbec jsem neměla v plánu ji číst, ale nakonec jsem byla mile překvapená. Postupně se rozvíjející vztah mezi dvěma mladými lidmi z různých společenských vrstev a odlišnými rodinnými pouty se špetkou tajemna. Myslím, že mezi mládeží půjde o velmi oblíbenou knihu.

knihomolka27
29.07.2019 5 z 5

Tahle knížka je prostě výjimečná. Strašně moc se mi líbí pasáž, kde Hadley Archerovi říká, že nemůže nikomu zakázat, aby ho měl rád. A taky ta o tučnácích.

kyticka152
23.07.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila. Bohužel, ale nemohu dát celých 5 hvězdiček. Obsah zněl jako úžasné sci-fi, ale připadalo mi to spíše jako romantika. Námět se mi opravdu moc líbil, ovšem z konečného zpracování jsem nakonec byla docela zklamaná a celý příběh byl lehce předvídatelný. Pokud ale pominu tuto část, tak se mi kniha opravdu líbila a konečná myšlenka knihy byla dle mého mínění moc pěkná. Doporučuji k přečtení!

Ailee
23.07.2019 5 z 5

Tohle bylo moc příjemné čtení. Nic akčního, to ne, ale přesto moc čtivé. Obvykle na slaďárny moc nejsem, ale díky nádechu trochu toho fantastična jsem se rozhodla to zkusit a nelituju. Vztah mezi Archerem a Hadley se formuje hezky pomalu a přirozeně a Hadley poznává blíž nejen Archera ale i sama sebe. Je super, jak je v příběhu vlastně ukázáno, že někdy stačí skutečně málo, abyste někomu "zachránili" život.

9339
20.07.2019 3 z 5

Takže, tahle kniha mě oslnila. Hezká atmosféra tomu dodávala to kouzlo. Smrťák byl dobrá kladná postava, sice trochu strašidelná, ale dobrá. Havoc, no prostě záporák, nebudu se o něm více rozepisovat. Hadley byla milá-normální dívka, která se nenechala jen tak odbít a Archer? S tím bych asi nevydržela jednu minutu, ale měl svůj zvláští a jedinečný charakter. Příběh končil trochu předvídatelně a konec ten byl takový nic moc, ale kniha jako celek byla luxusní.

1816
20.07.2019 5 z 5

Musím uznat, že kniha je opravdu dobrá. Sice jsem konec celkem očekávala, ale průběh příběhu, místa a ta atmosféra byla vynikající. Nikdy jsem se nenudila, kniha utíkala rychle a rychle. Kniha sice neskončila úplně podle mých představ, ale i tak byla kniha výborná.

Kupcovka
13.07.2019 5 z 5

Miluji tuhle knihu!!! DOPORUČUJI TUHLE KNIHU VŠEM, CO JI NEČETLI, A VŠEM, CO JI UŽ PŘEČETLI!!!!!

anibeni
28.06.2019 5 z 5

Perfektní oddechovka ... nečekala jsem, že takto zpracovaná kniha s trochu nezvyklým tématem mě bude tak moc bavit..

janca6129
27.04.2019 2 z 5

Příjemná oddechovka, rozhodně originálnější tvorba v rámci YA literatury. Kniha se četla lehce, jedním dechem, jen konec by si zasloužil lepší propracování. To samé u postav Smrťáka a Havoca. Jinak opravdu líbivé, čtení rozhodně neurazí. :)

Aghatte
19.04.2019 3 z 5

Velmi čtivé, postavy příjemně sympatické, bavilo mě sledovat, jak postupují. Bohužel, už to, že se zjeví "Smrťák" a člověk může vše napravit..., mi zkazilo dojem. A samozřejmě závěr, kdy vlastně vůbec nevíme proč a jak se chystal zabít, a kdy se to řeší tím, že tu myšlenku smazal "už když vstoupila do kavárny"... Kéž by v životě vše fungovalo takto. Ale nezatracuji, moc hezká kniha, pár opakujících se slovních vazeb, ale nevadí, nikdo není genius, doporučuji přečíst jako oddechovku.

Knihomolka10942
13.04.2019 5 z 5

Nemám slov! Úžasný příběh, zajímavý děj i sympatické postavy. Celou dobu čtení jsem se od knížky nemohla odtrhnout protože mi to ten děj zkrátka nedovolil, musela jsem zjistit, jak to celé dopadne. Bála jsem se že autorka dá příběhu takový ten "přeslazený románek" který někdy u těch zamilovaných knížek bývá. Naštěstí toho byla tato knížka ušetřena, a to jsem moc ráda:-) Za mě jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla.

tereza7804
13.04.2019 5 z 5

Srdcovka. Jedna z mých prvních knih a má rozhodně místo v mém srdci. Nápad naprosto originální a skvěle napsané! Hlavní hrdinové a ,,chemie" mezi nimi je dokonalá a ze zápletek někdy vážně mrazí. Jestli hledáte nějaký standalone, tak rozhodně tohle!

Magdyla.8
24.03.2019 4 z 5

To byla tak krásná kniha s mnoha myšlenkama k zamyšlení. Příběh byl velmi čtivý, postavy měly hloubku a postupem času se rozvijely. Co se dá změnit jen za pouhých 27 dní, doporucuji!

Jirikk
16.02.2019 3 z 5

Napad aby hlavni hrdinka Hadley mohla vrátit o 27 dní zpět a zachranit spolužáka Archera který před par dny spáchal sebevraždu, zní velmi zajímavě a navíc Hadley by mohla ohrozit i svojí budoucnost..

Kniha se četla velmi dobře, bylo to napínavý až do konce a opravdu nebylo jasny, jak to nakonec s oběma dopadne. Autorka navic vykreslila podzimně-zimní atmosferu ve městě kde se to odehravalo.

Jediný co v knize chybělo, bylo vysvětlení jak spachal Archer sebevraždu

warca
10.02.2019 5 z 5

Anotace předvídala příběh sice originální, ale ne příliš záživný. Rychle jsem se začetla a hltala jednu stránku za druhou. Byla to bomba. Hadleyin charakter byl bezchybný. Hlavní hrdinka mi byla blízká a velmi sympatická. Stejně tak i Archer. Byli spolu moc roztomilý. Všechny ty rozhovory se zdály být uvěřitelné a velmi vtipné. Kniha mě rozhodně uchvátila! Originální, čtivé, nápadité, vtipné...

Frenkis
28.01.2019

Super kniha, četla se velmi dobře. Závěr knihy mě trochu zklamal, čekal jsem trochu více informací o tom, proč chlapec spáchal sebevraždu a co ho k tomu vedlo jaké měl v té době myšlenky.

AlenkaH
22.01.2019 5 z 5

Výborná knížka. Krásně se četla a námět úplně úžasný ????

Vivča
21.01.2019 5 z 5

Úžasná knížka příběh vás pohltí a nebudete moct přestat číst

Mika118
18.01.2019 5 z 5

Knížka která člověka zaujme nejen obálkou, ale i stylem psaní a výrazovou formou. Ze začátku obyčejný příběh, který se postupně rozvine v úžasnou story se všemi aspekty skvělé knížky
Četla jsem jedním dechem, 300 stránek za den, rozhodně doporučuji

Tohru-
11.01.2019 5 z 5

Jedna z najkrajších kníh, aké sa mi dostali pod ruku.

potravinová alergie pro dívky

Autorovy knížky