TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Bouře nad savanou Bouře nad savanou Hana Hindráková

Ke knihám od Hany Hindrákové prostě není co dodat.. Opět další úžasná kniha s krásným příběhem, ve kterém nechybí napětí, strach ani láska. Mohu jen doporučit.

17.05.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Poslední kniha od autorky, kterou jsem ještě nečetla a za mě teda docela zklamání. Příběh je napsán hezky a čtivě, není vůbec lehký, ale já od thrillerů očekávám víc.

15.05.2021 3 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Je asi úplně zbytečné k této knize něco psát, předešlé komentáře to vystihují dostatečně. Tuhle sérii prostě miluju a jsou to nejlepší thrillery, které jsem kdy četla. Neskutečně čtivé, napínavé a ten konec?! Už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu...

13.05.2021 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Tenhle žánr knih příliš nevyhledávám, ale musím říct, že tahle kniha byla skvělá. Příběh je čtivý, romantický a zajímavý. Knihu jen tak neodložíte. Líbí se mi ta spojitost se závažnými problémy (obchod s bílým masem apod.). Možná je trošku škoda toho konce, uvítala bych pár kapitol navíc. I tak moc doporučuji.

10.05.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Shari Lapenu a její thrillery prostě miluju. Příběh je napínavý už od první stránky a nejde se od něj odtrhnout. Kniha je čtivá a k tomu ty krátké kapitoly. Děj běží opravdu svižně, bez jakýchkoliv zbytečných informací. U této knihy bych možná uvítala jiný konec, poslední kapitola se dala ještě rozvinout do dalších, takhle byl děj rychle ukončen. Ale i tak se mi kniha moc líbila, takže doporučuji.

07.05.2021 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Krásné pokračování druhého dílu a zároveň hezké zakončení příběhu Sage a Lucy. První část knihy mě nebavila tolik jako část druhá, ale i tak byla kniha skvělá.

05.05.2021 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Ze začátku jsem trochu tapála v postavách, ale nakonec jsem si zvykla. Kniha je zajímavá, čtivá, nicméně už jsem četla lepší thrillery.

26.04.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pěkná kniha, dobře se četla, silnější příběh. Takové rodinné drama. Je to zase úplně něco jiného, než ostatní knihy od autorky.

19.04.2021 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Pro mě je to teprve druhá kniha od autorky, takže nemůžu srovnávat s ostatními knihami. Každopádně kniha mě bavila, měla svižný děj, závěr super.

15.04.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Předchozí díly se mi líbily více, ale i tento má něco do sebe. Celá série je skvělá, doporučuji.

13.04.2021 4 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Za mě je tohle úplně zbytečná kniha. Dozvíme se o postavách něco nového, ale i tak už bych znovu knihu číst nemusela.

10.04.2021 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Super thriller, možná má trošku předvídatelný děj, ale v tomhle případě mi to ani nevadilo. Kniha se velmi rychle čte a je napínavá. Doporučuji

15.02.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Je těžké ke knize vůbec něco psát, předešlé komentáře jsou vystihující. Kniha je silná a má nádherný příběh, i přes to, že se odehrává právě v Osvětimi. Ještě nikdy jsem nečetla nic podobného. I přes nelehké téma se kniha čte sama. Moc doporučuji.

06.02.2021 5 z 5

Transport za věčnost Transport za věčnost František Tichý

Krásná kniha se zajímavým a silným příběhem. Zase úplně něco jiného než knihy, které z této doby normálně čtu. Doporučila bych ji i mladším čtenářům.

21.01.2021

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Pěkná kniha. Ještě nikdy jsem nečetla knihu na téma Osvětimského nevěstince. Je čtivá a jako snad každá kniha tohoto tématu, silná. Každopádně znám lepší knihy na téma Osvětim.

17.01.2021 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Super detektivka, čtivá, zajímavý příběh. Rozhodně mě nezklamala, doporučuji.

04.01.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Ačkoliv tenhle žánr knih úplně nevyhledávám, tak to byla fajn, oddechová kniha. Je velmi čtivá. Připomíná mi knihy od Mony Kasten. Jen škoda toho konce, ale naštěstí se chystá druhý díl

02.01.2021 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Krásný a silný příběh, jako vždy mě autorka nezklamala. Přečteno jedním dechem. Doporučuji

30.12.2020 5 z 5

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Kniha přečtená jedním dechem. Miluji tyhle africké příběhy. Za mě skvělá kniha s pěkným a silným příběhem.

27.12.2020 5 z 5

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Další skvělá kniha od autorky s pěkným příběhem. Přečtená jedním dechem.

26.12.2020 5 z 5