TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Blázniví donkichoti Blázniví donkichoti Ivona Březinová

Pokračování série knih básník v báglu. Je to další oddechovka,která se odehrává ve Španělsku. V každém díle jde skupinka kamarádů po stopách osobností (literárních).

17.09.2017 5 z 5

Bojíš se, Margito? Bojíš se, Margito? Ivona Březinová

Další díl z této série a opět je moc fajn. V každém příběhu se navíc dozvíte něco o osobě,se kterou nás skupina kamarádů v knize seznamuje. Skvělá oddechovka.

10.09.2017 5 z 5

3333 km k Jakubovi 3333 km k Jakubovi Petra Braunová

Fajn kniha,je to taková oddechovka. Rychle přečtená.

10.09.2017 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Kniha nenavazuje na předešlé díly,ale je to jen o jedné postavě,která byla ve všech dílech,ale příběh jí úplně nebyl věnován a tahle kniha vám to vynahradí. Měla jsem jí přečtenou za hodinku a byla to opravdu rychlovka. Hned na začátku příběhu vám je jasné jak kniha dopadle. Podle mě fajn příběh.

22.08.2017 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Nádherná kniha,opět přečtená za jedno dopoledne. Doporučuji.

22.08.2017 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Nádherná kniha,která určitě stojí za přečtení! Knihu jsem měla přečtenou za jedno dopoledne. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Už čtu poslední díl na který jsem strašně zvědavá.

21.08.2017 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Když jsem tu knihu viděla,tak jsem si říkala,to budu mít tak za 2 dny přečtené a přitom mi bohatě stačilo jedno odpoledne. Kniha je strašně čtivá a napínavá,takže se od knihy nemůžete odtrhnout. Příběh je strašně zajímavý,takový moc knih nemá. Mám doma všechny díly,takže se hned pustím do dalšího.

19.08.2017 5 z 5

Borůvkové léto s Terezou Borůvkové léto s Terezou Petra Braunová

Fajn kniha

19.08.2017 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knihu jsem ještě nečetla,ale je na mém seznamu knih,které si chci přečíst. Už jsem viděla film,který je docela silný a podle recenze na knihu si jí také přečtu.

17.08.2017

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Skvělá kniha od které jsem se nemohla odtrhnout a proto jsem jí tak rychle přečetla. Je hodně napínavá a chvilkami i trošku strašidelná.

Adéla na svatbě královny Margot Adéla na svatbě královny Margot Silène Edgar

Fajn kniha,rychlé čtení.

Svět podle Berta Svět podle Berta Sören Olsson

Celkem fajn kniha,i když jsem spíše na příběhy než deníky.

17.08.2017 4 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Skvělá,vtipná a rychle přečtená kniha. Větší čtenáři jí mají přečtenou za jeden večer. Přečetla jsem všechny díly. Doporučuji spíše mladším,max. do 11 let.

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Nádherná série knih od které jsem se nemohla odtrhnout.

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

U této knihy jsem byla neskutečně napjatá jak dopadne a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Chvilkami je kniha i trošku strašidelná. Mám přečtené všechny díly a opravdu velký palec nahoru

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Nádherná kniha a taky trošku smutná. U této knihy si člověk uvědomí to,že je rád za to co má.

17.08.2017 5 z 5

Zajímavá kniha,mám přečtenou celou sérii těchto knih. Doporučuji

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha je nádherná. Je to jedna z mála knih u které jsem se rozbrečela. V tomto případě se mi líbí více film,ale netvrdím,že kniha není krásně napsána. Tohle se opravdu Johnu Greenovi povedlo.

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Kniha se mi moc líbila až na druhou část od Johna Greena,tahle část mě nejvíce zklamala,ale zbylé dvě opravdu stojí za přečtení. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a je to rychlé čtení.

17.08.2017 4 z 5