Serafina a černý plášť

Nevstupuj nikdy do temného lesa, číhají tam mnohá nebezpečí, která si budou chtít podmanit tvou duši. Serafina vždy poslouchala svého tatínka a toulala se pouze po usedlosti Biltmore. Ale i tam – na chodbách obrovského domu – bylo vždy co objevovat, jen ji nikdo nesměl spatřit. Ale když začnou v domě mizet děti, jedině ona ví, kdo za tím stojí: hrozivý muž v černém plášti, který se po nocích toulá chodbami. Při děsivých zmizeních se Serafina spřátelí s Braedenem, synovcem majitelů usedlosti. Společně musí odhalit, kdo se pod černým pláštěm skrývá, dříve, než polapí všechny děti. Pátrání je ale přivede do lesa a teprve tam přijde Serafina na to, kým je, a zjistí, že jen ona může zachránit všechny děti. Ale podaří se jí přemoci tajemného muže v černém plášti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275947/big_serafina-a-cerny-plast-U5R-275947.jpg 4.3154

Serafina (R. Beatty) 1.

Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Serafina and the Black Cloak, 2015

Kniha Serafina a černý plášť

zazvorka

Krásný fantasy příběh o odvážné Serafině, jejím obětavém tatínkovi a kamarádovi Braedenovi. Napětí, tajemno, dojetí - od každého trochu a k tomu navrch reálie usedlosti Biltmore. Kniha pro děti a mládež, kterou jsem si s velkým potěšením přečetla, přestože tu dobu mám, ach, dávno pryč. Jsem ráda, že mne čekají ještě 2 díly, moc příjemně se to četlo. Taková dobrodružná pohádka.

Adrim

Naprosto úžasný, svižný, zajímavý i napínavý příběh a děj. Taková ta kniha, kdy vás to prostě nutí číst dál :-).
Za mě osobně knihu hodnotím velmi kladně a vřele doporučuji

sadlo
05.09.2020

Milý dospělý čtenáři, přečti si tuto knihu, počteš si, zdraví Tě dospělý čtenář.

Taflu.
05.06.2020

Moc pěkná kniha, líbilo se mi, že je odlišná od ostatních a je v ní hodně zajímavostí. Knihy jako Deník Mimoňky, jsou skoro o ničem ( ̄_ ̄)

jennefer
08.05.2020

Za chvíli bych jis spíš měla dávat číst dětem, ale moc se líbila i mně. Takže ji samozřejmě dětem nabídnu taky, až budou ještě krapet starší :-)

Hoshi
05.05.2020

Serafina mě na první pohled zaujala obálkou a jménem. Dlouho jsem po ní pokukovala, až jsem si jí koupila zde v bazaru... A jsem ráda, že jsem tak učinila. Ačkoliv jsem vůbec netušila, co vlastně mám před sebou za příběh, jsem velmi mile překvapená. Serafina je velmi milé děvče, spolu s ní zažijeme velké dobrodružství ... Tahle kniha mě opravdu bavila!

Fany09
07.11.2019

Serafina je vážně napínavá.

MarMarMar007
20.09.2019

Serafinu jsem přečetla za hodinu vlastivědy ◉‿◉ napínavý děj vás vtáhne do knihy natolik, že si zapomenete psát letopočty a zápisky o 2. Sv. Válce. Na konci vás ale z děje nevyplyvne, jako některé jiné knihy. Takže až se o půlnoci probudíte a budete se snažit vymotat z peřiny, nejprve si uvědomte, že to není černý plášť...