Návrat

V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will. Všichni, i když s výhradami, ve finále odsouhlasí nebezpečný plán, v rámci kterého se má Jacinda dostat do pevnosti jako zajatec, najít Miriam a pak se jen nechat zachránit zbývající trojicí. Cassian by ji totiž díky poutu, které mezi nimi vzniklo po uzavření svazku, měl bezpečně najít. Jenže jedna věc je plán a druhá věc je realita… -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153042/drakie-navrat-NrU-153042.jpg 4.2535

Drakie 3.

Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Hidden, 2012

Kniha Návrat

Ashi
07.07.2020

Kniha Drakie je můj miláček. Naprosto jsem se do ní vžila. Prožívala jsem naplno každý zvrat a chvílema nedýchala napětím. A to musím říct, že jsem jí nečetla v teen věku, ale později. Musela jsem si jí pořídit v papírové podobě - protože jsem ji četla elektronicky a jako jednu zmála jsem ji opravdu chtěla držet v ruce. Hodně mě inspirovala. Je pravda, že příběh je hodně emoční - kdy hlavní hrdinka řeší lásku k lovci, ale okolo se děje spoustu jiných věcí, že to vlastně není jen o láskové linii.

LadyAlena
03.04.2020

Sérii Drakie mám moc ráda, doporučuji všem snílkům :-)

18.02.2020

Kniha krásná. Pro mě moc rychle uzavřená

Kacennnka
04.11.2019

Byl to díl, který se hravě vyrovná těm předchozím, ale chybělo mi tam to kouzlo. Autorka se to snažila udělat šíleně dramatické a akční a to to trochu pokazilo. Navíc tam byla spousta nesmyslných událostí a až moc náhod. A ještě ke všemu ten konec... Já chápu, že spousta lidí byla nadšená z tohohle happyendu, protože to byl happyend v pravém slova smyslu a ani nebyl klišoidní. Nicméně, pro mě to zas tak happy není.

K3L49
22.09.2019

Dobrá kniha

WeirdoAnne
30.08.2019

Skvělé završení série. Já si od série už od prvního dílu nic moc neslibovala, takže já jsem nadměrně spokojena. Převršilo to mé očekávání. A přes to, že jsem byla, co se týče popisu vzhledu enkrosů zklamaná, série na mě zanechala úsměv. Konec byl překvapivý a onen souboj Drakiové vs. lovci, byl vážně akční a dobře popisován.
Jen mi je hrozně líto Cassiana. :´(

jani.ruzicko
07.06.2019

Bylo to dobrodružství a mě mrzí, že už je konec! =) Akčnější díl série, ale možná občas až s moc rychlým koncem dané scény.
Myslím, že se série zařadila mezi mé oblíbené a určitě ji nečtu naposled.
To vykreslení nového světa, charaktery postav a skvělá myšlenka potomků draků ve mně zanechává uspokojující a nádherný pocit. =)

Asi jsem ani nedýchala, když jsem čekala, jestli se Cassian znovu objeví nebo ne, stal se jedním z mých oblíbenců a jeho "konec" se mi úplně nelíbil. Přesto, že myslel na ostatní, skončil nakonec sám - tady bych uvítala jeho příběh. Samozřejmě jsem ráda za Willa a Jacindu a moc se mi líbilo, že aspoň Tamra se dočkala svého šťastného konce. =)

Určitě mohu doporučit!

Ajda300
17.01.2019

Nejlepší z celé série. Děj byl napínavý, dobrodružný a zajímavý. Bavilo mě jak autorka dokázala popsat prostředí enkrovské pevnosti.