Bez dechu

Azurka opustila na několik týdnů svůj kmen a vydala se s rodiči na dovolenou, na které si má vyzkoušet, jak zapadnout mezi lidi. Příští rok se totiž chystá vyrazit na cesty - nejdřív chce vidět oceán a teprve potom hodlá zaujmout svou dospělou roli mezi drakii. Ale na dovolené se nachomýtne k nehodě, při které zachrání lidskou dívku před utopením a seznámí se s Tatem, nejúžasnějším lidským klukem, jakého kdy viděla. A všechno je najednou jinak......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193556/big_bez-dechu-193556.jpg 3.8339

Drakie 4.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Breathless, 2012

Kniha Bez dechu

KaMal
09.09.2020

Super romantická oddechová jednohubka. Příběh shodný s prvním dílem, ale vzhledem k menšímu počtu stran příjemně odsýpal.

Ashi
07.07.2020

Příběh nesouvisející s hlavním příběhem triologie Drakie. Setkáváme se tu však s kamarádkou Azurkou z Drakie. Oddechové příjemné čtení. Děj však není nikterak posouvací, spíše prázdninový život, běžné zápletky - hezcí kluci atd.

LadyAlena
03.04.2020

Krátké … za večer bylo po všem :-)

K3L49
22.09.2019

Dobrá kniha

Sarajana
26.05.2019

Velmi pěkné oddechové čtení.

LuiSummer_
20.10.2018

Tenhle díl se mi líbil asi ze všech nejvíc. Nevím proč, ale Azurka mi jako hlavní postava byla mnohem sympatičtější než Jacinda. I když to byla taková ta klasická fantasy-romantika strašně mě to bavilo. Hrozně jsem si oblíbila Azurku a Tatea. Proto mě strašně mrzí, že jejich příběh nedostal trochu víc prostoru.

Brunnetka
04.02.2018

Dávám 4/5 hvězdiček... točí se to je kolem Azurky a mě zajímal kmen :-D
Ale nebylo to špatný, akorát mi to přišlo uspěchaný. Na konci jsem čekala víc. Taková příjemná oddychovka ;-)

deedulka
27.01.2018

Taková krátká romantická povídka o drakii Azurce, se kterou jsme se mohli setkat v knižní sérii. Příběh nenavazuje dějově na předchozí knihy, ale je to samostatná vsuvka. Čekala jsem zde více drakijských prvků. Tohle byla hlavně taková krátká letní romance. To krátká je doslova. Kniha byla velica tenká jednohubka. Ale zavzpomínat si tímto na předchozí příběhy bylo příjemné.