Útěk

Útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141471/bmid_drakie-utek-j81-141471.jpg 4 642 83

Drakie série

Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will má zastřenou paměť a jeho vzpomínky na onu osudnou noc a slib, který Jacindě dal, jsou zřejmě ty tam. Za své prohřešky a za to, že z drakijského města utekla, ale hlavně proto, že se zamilovala do lovce draků, Jacinda přichází o výsadní postavení i o nejlepší kamarádku Azurku. Cítí se strašně osamělá a začíná pochybovat o tom, jestli přece jen nedělá chybu, když se vzpírá kmenovým pravidlům, a jestli by se jim neměla nakonec podrobit. Přesto se upíná k naději, že na ni Will úplně nezapomněl, najde ji a zase budou spolu. Může se její přání splnit a bude schopná případně s Willem odejít a všeho se vzdát? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Vanish , 2011

Marthas
21.10.2023 2 z 5

2/5 Stále je to slabé, slabé, opakující se motivy, ploché postavy, nerealistické reakce, jednání a dialogy. Čtu s největším sebezapřením, abych pouze věděla, jak to skončí, ale že by mě to bavilo, tak to ne. A, jak jsem už jednou říkala, v hlavě hlavní hrdinky se mi ani za mák nelíbí.

PS: Souhlas, se všema, co dávají nižší hodnocení. Taky jsem příšerná, ale alespoň o mě nepíšou knihy. :DDD

Iva095
14.06.2023 5 z 5

Stejně jako první díl byl i ten to pěkná fantasy jednohubka.

Malinali
17.04.2023 5 z 5

Těším se na další díl a fandím všem drakiím.

Ashi
07.07.2020 5 z 5

Kniha Drakie je můj miláček. Naprosto jsem se do ní vžila. Prožívala jsem naplno každý zvrat a chvílema nedýchala napětím. A to musím říct, že jsem jí nečetla v teen věku, ale později. Musela jsem si jí pořídit v papírové podobě - protože jsem ji četla elektronicky a jako jednu zmála jsem ji opravdu chtěla držet v ruce. Hodně mě inspirovala. Je pravda, že příběh je hodně emoční - kdy hlavní hrdinka řeší lásku k lovci, ale okolo se děje spoustu jiných věcí, že to vlastně není jen o láskové linii.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Sérii Drakie mám moc ráda, doporučuji všem snílkům :-)

0239
18.02.2020 5 z 5

Úžasná

jitka7
16.11.2019 3 z 5

Musela jsem si přečíst další díl, i když jsem věděla, že z toho budu mít podobné pocity jako u prvního dílu. Chtěla jsem vědět, co bude s Cassianem. Někdy si člověk v knize přeje něco jiného než autor :)

Kacennnka
04.11.2019 4 z 5

Některé scény byly tak sladké, že mě z toho bolely zuby a Jacindino skuhrání po Willovi mi brnkalo na nervy, ale stejne tomu dávám všechny ty hvězdičky. Cassian tuhle knihu jednoduše zachránil.

WeirdoAnne
30.08.2019 4 z 5

Pokračování bylo super. Bála jsem se, protože 2. díly jsou v trilogiích většinou krapet problémové, ale to tu neplatilo.

Ajda300
17.01.2019 2 z 5

Štvalo mě jak najednou Tamra byla ta důležitá. Azurka se k Jacindě chovala příšerně a celkově se mi víc líbil první díl.

Kelen30
16.11.2018 3 z 5

Musím se přiznat,doufala jsem v něco propracovanějšího,hlubšího.Když jsem se ale začala víc soustředit na to,čím knížka je a ne na to,čím bych chtěla aby byla,nakonec byl výsledek i celkem zajímavý.
Potěšil mě vývoj některých postav,zejména Tamry.Konečně se z nich s Jacindou staly dvojčata,na které jsem čekala.
Nepoznávala jsem toho nového drakiho,v kterého se Cassian proměnil.A vlastně by pro mě bylo daleko jednodušší,kdyby pokračoval ve své bezcitnosti a chtěl Jacindu jen kvůli svým sobeckým záměrům.Samozřejmě mi už došlo, komu patří Jacindino srdce a rve mi to to mé, když vidím, jak ji má upřímně rád.
Jacinda se nijak zvlášť se svou nerozhodnosti nezměnila.Jen si teď není jistá ještě s více rozhodnutími,než jen jestli být s Willem nebo ne.Zajímalo by mě,jestli závěr ,ke kterému dospěla na konci,jí vydrží aspoň do čtvrtky třetího dílu.Žití v kmeni jsem jí ale nezáviděla.Také bych nebyla nejšťastnější,kdyby mi vše nařizovali a pomalu bych nesměla dělat nic bez jejich vědomí.Druhý díl byl dobrý,ale od posledního dílu očekávám krásné vyvrcholení a zakončení celého příběhu .

Szekynka
13.11.2018 5 z 5

Parádní díl... Pozor obsahuje spoiler....moc se mi líbilo, jak dopadla Tamra, nějak mě to už ani nenapadlo že by mohla.....autorka krásně popisuje dění v kmeni, líbí se mi linka Jacinda - Cassian - Will. Tímhle dílem si autorka udělala bezva startvoní čáru pro třetí díl. TĚŠÍM se.....

Amitiel76
28.05.2018 5 z 5

Musím říct, že i druhý díl série byl stejně skvělý jako první. Opravdu jsem si ho užila.
Navázal přesně tam, kde první díl skončil. Opět tu nechyběla akce, napětí, romantika... Svět Drakií mě nečekaně chytil. Nevěřila jsem tomu....
Druhý díl znovu končil tak napínavě, že jsem ihned vytáhla poslední část. I když už byla skoro půlnoc :-) Nutně musím vědět, zda se jim podaří proniknout do pevnosti Enkrosů, a zda budou úspěšní v záchraně Miriam, Cassianovy sestry.
Citát : "Srdce, které miluje doopravdy, nikdy nezapomene...."

MíšaS.
29.04.2018 2 z 5

Ještě horší než první díl. Nemá to hlavu ani patu. Hlavní hrdinka se pořád chce vzepřít, ale skutek utek. Nechápu to.

teri1003
23.04.2018 5 z 5

Druhý díl pokračoval prostě úžasně. Do toho příběhu jsem se naprosto zamilovala a úplně propadla. Příběh byl pro mě dost napínavý, a pořád jsem musela číst dál a dál. Cassiana jsem v prvním dílu moc nemusela ale tady si mě začíná získávat, a teď už by mi bylo i jedno, jestli by skončila s Willem a nebo s Casianem. Prostě tuhle sérii naprosto miluju.

Brunnetka
15.01.2018 5 z 5

Čtu celou sérii znovu a stejně se mi líbí. Nepamatuju si všechno, takže je pro mě ledacos překvápko... A pokračují dalším dílem :-)

oluskace
03.01.2018 5 z 5

Přečteno jednim dechem. Nemůžu se dočkat až pustím do dalšího dílu a jak to vše bude pokračovat hlavně mezi Jacindou, Cassianem a Willem :)

Barik05
28.11.2017 5 z 5

Bylo to moc pěkné, miluji draky a dobrodružné knihy. Tato kniha to spojuje, je to zkrátka super kniha.

sylva8672
20.09.2017 3 z 5

Tahle kniha mě bavila o něco víc než předchozí díl, ale i tak mě moc nezaujala. Ten děj byl prostě nemastný neslaný a přijde mi, že se tam vlastně vůbec nic nedělo...

TerezaJágrová
21.08.2017 5 z 5

Nádherná kniha,která určitě stojí za přečtení! Knihu jsem měla přečtenou za jedno dopoledne. Vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Už čtu poslední díl na který jsem strašně zvědavá.

draci láska dobrodružství

Sophie Jordan