Drakie

Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu. Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/129939/drakie-129939.jpg 4.2777

Drakie (1.)

Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Firelight (2010)

Kniha Drakie

jani.ruzicko

Tohle pro mě je velmi milé překvapení. =)
Obálka je nádherná, ale anotace mě vlastně moc nezaujala, nakonec jsme dala na doporučení a knížku si přečetla, a rozhodně nelituji!

Jacinda i Will jsou velmi sympatičtí a moc se mi líbí to jejich spojení. Knížka je až neuvěřitelně čtivá a ubíhá strašně rychle. =) Velké překvapení na konci, v podobě převtělení Tamry, mi přišlo jako super nápad. Jsem zvědavá, co bude dál.
Takže pokud váháte, tak určitě do toho! =)

Michaela2031

Nejlepší trilogie, kterou jsem zatím četla!

Sarajana

Naprosto úžasný příběh

Nika320

Abych pravdu řekla, nedostala jsem se dál, než ke konci prvního dílu. Zajímavý příběh, ale špatné zpracování.

Vikos

Nádhera :) Sympatické postavy. Jednání postav se mi líbilo.
Někdo říká, že Talon kopíruje Drakii. Talon sérii mám 2x přečtenou a tak jsem si řekla, že se ze zajímavosti vrhnu na Drakii a okouknu tu "okopírovanost". Vůbec mi nepřijde, že Talon je okopírovaný. Sice v některých bodech jsou si ty knížky dost podobné - například v tom, že se hlavní hrdinka zamiluje do nepřítele její rasy, ale jinak se od sebe tyto dvě série docela liší. Každá z autorek měla jiný pohled na draky a jejich svět :)

šneki

Po druhém přečtení už se mi nezdá tak skvělá, ale částečně to asi bude věkem. Jinak autorka píše poměrně čtivě a postavy jsou vcelku sympatické. Pomyslně strhávám ze 4 na 3.5*

Ajda300

Kniha se mi líbila ale nevnímala jsem ji jako jednu z nejlepších. Jacindu jsem si jako hlavní postavu oblíbila. Děj rychle ubíhal a byl celkem čtivý.

Szekynka
08.11.2018

♥ ♡♥ ♡ Jsem nadšená a natěšená na druhý díl. Dřív jsem mívala fantasy hrozně ráda, ale postupem času mě téma čarodějů, upírů, lovců a další téhle „verbeže :)“ omrzel.

Zato tohle „dračí“ fantasy je u mě trefa do černého. Bájní dráčci mě odjakživa fascinovali, když se mi kniha dostala do ruky měla jsem radost, těšila jsem se ale vzhledem k tomu, že je řazená do kategori Young Adult, jsem od ní zase tak moc nečekala.

Každopádně opak byl pravdou kniha je v mých očích dokonalá, je v ní všechno – drakie, krásný lovec, zakázaná láska, brilantní popis myšlenkových pochodů. Autorka mě opravdu vtáhla a kniha za 2 dny četby padla. Do Jacindy a Willa se zkrátka nejde nezamilovat. ♥ ♡♥ ♡