Deník malého poseroutky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na víceletém gymplu, kde malí poseroutkové, jako je on, narážejí každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto. Navíc tohle vlastně není deník, to jsou ZÁPISKY. Greg si prostě zapisuje a čmárá obrázky ke všemu, co se kolem něj děje. Píše o svém otravném starším bráchovi, o potrhlém kamarádu Rowleym, o každodenním boji o přežití ve škole, o jednom fakt děsivém domě hrůzy, o kreslení komiksů pro školní časopis a taky o Sejru... Jeff Kinney, autor a ilustrátor v jedné osobě, vytvořil hrdinu, který sice vypadá trochu neobvykle, ale na druhou stranu je to vlastně úplně normální puberťák....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47817/denik-maleho-poseroutky-47817.jpg 4.2884
Série:

Deník malého poseroutky/Denník odvážneho bojka (1.)

Žánr:
Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
Orig. název:

Diary of a Wimpy Kid (2007)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (175)

Kniha Deník malého poseroutky

Přidat komentář
Palmanka
07. srpna

Skoro jsem chcípla smíchy. Já z těch knížek prostě nemůžu! :D

Adam444
28. července

Je mi sice téměř 16, ale na tyto deníky nedám dopustit. Série mých mladých let, která mě rozesmívá dodnes a ještě dlouho bude ????

FilDaV
18. června

Docela dobré na to, že je kniha určena výhradně dětem a mládeži. I když tohle není nic pro nás, docela slušně jsme se bavili a jako takové jednodenní čteníčko to náhodou není vůbec špatné, ba dokonce naopak, je to dobré!

Verousek
28. května

Celou dobu jsem si říkala, co tolik dětí táhne k tomu tuhle knihu číst, už dlouho ji vidím všude - v troleji, na zastávkách, na rozpálených lavičkách. Pak jsem si ji půjčila a už to vím - je to dokonalost maskovaná jako deníkové záznamy. Velmi čtivé, vtipné, krásné ilustrace, lehké do ručky, může být klasifikována jako odpočinková četba. Doporučuji každému!

85prcek
19. března

Super oddechovka

Toms16
24. února

Kniha byla dobrá a vtipná

lima123
16. února

Veselá, zábavná kniha pre deti asi 10 ročné. Zaujme aj chalanov.

Arturo.Bandini
12. února

Film na 5 hvězd. Fakt jsem se u něj nasmál. (U 2. dílu ještě víc.) Co se týče knižní předlohy, znám ji "pouze" z audio verze. Nevím, jak velkou roli v tom vyprávění hrají obrázky v knize, ale obsah poslechové části je za "odpad". Tak si asi budu muset půjčit knihu v knihovně, abych si toto zjištění potvrdil, či vyvrátil, a pak sem nějaké to hodnocení stopro prdnu.